Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, ינואר - מרץ 2010

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נצפתה השבוע MGB GT באזור גוש עציון במצב מצוין והוולוו 2 דלתות מההודעה הקודמת שלי היא 142(שתי דלתות) עם כרום וג'אנטים ומדבקות מיותרים בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 398
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דובר פעם על המנטה הזו באיזה שרשור.

אתה זוכר אולי איזה צירוף מילים מאותו שירשור, שיעזור בחיפוש?

כי כשמנסים לחפש רק לפי "אופל מנטה" מקבים מעל 100 שירשורים.

אגב, המנטה הזו היא במרכב האצ'בק ולא קופה, לא ראיתי כאלה קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, זו אותה אחת, רואים לפי החלודות בכנף ימין.

בסיום השירשור ההוא מישהוא מהפורום כתב, שרכש אותה. זה היה בערך לפני חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זוכר אולי איזה צירוף מילים מאותו שירשור, שיעזור בחיפוש?

כי כשמנסים לחפש רק לפי "אופל מנטה" מקבים מעל 100 שירשורים.

אגב, המנטה הזו היא במרכב האצ'בק ולא קופה, לא ראיתי כאלה קודם.

לא זוכר בדיוק אבל היא פורסמה למכירה גם ביד 2 בעבר ואם אני לא טועה היה קישור ליד 2 באותו שרשור.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, זו אותה אחת, רואים לפי החלודות בכנף ימין.

בסיום השירשור ההוא מישהוא מהפורום כתב, שרכש אותה. זה היה בערך לפני חודשיים.

המודעה ביד 2 נעלמה כל כך מהר ? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד הישובים באיזור שרון נצפתה טלבוט סולארה נדירה. שנת 1982, מוזנחת - אבל ללא כתמי חלודה נראים לעין. על הרכב יש מדבקת בדיקה משנת 1999. לפי מה שנראה מהתמונה, הרכב ללא טסט ולא נסע בעשור האחרון. לפרטים נוספים ומיקום מדוייק יותר ניתן לפנות אלי בהודעה פרטית.

20100329165632.th.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתשומת לב

ב 1 אפריל ינעל השרשור הזה וייפתח שרשור חדש

בני, מנהל הפורום

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד הישובים באיזור שרון נצפתה טלבוט סולארה נדירה. שנת 1982, מוזנחת - אבל ללא כתמי חלודה נראים לעין. על הרכב יש מדבקת בדיקה משנת 1999. לפי מה שנראה מהתמונה, הרכב ללא טסט ולא נסע בעשור האחרון. לפרטים נוספים ומיקום מדוייק יותר ניתן לפנות אלי בהודעה פרטית.

20100329165632.th.jpg

אחח איזה נוסטלגיה! בין הבודדות (אם לא היחידה) ששרדה בארץ, הלוואי שמישהו ישפץ אותה

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח איזה נוסטלגיה! בין הבודדות (אם לא היחידה) ששרדה בארץ, הלוואי שמישהו ישפץ אותה

לצערי הרב לפני מספר שנים (נדמה לי שנת 2004 בערך) מכרתי ברוב טיפשותי הרבה מאד את הרכב של סבא שלי ז"ל ,רכב מסוג טלבוט סולרה יד 1 שנת ייצור 1983 שהייתה לפי הערכתי במצב הנדיר ביותר בארץ (הרכב היה ללא תאונות וללא כל שריטה מצב מדהים ונדיר מאד) צבע לבן כמו בצילום שהעלו כאן.

מאז אני מחפש את הרכב בנרות בכל מקום אפשרי.

אם מישהו ראה טלבוט סולרה בצבע הנ"ל שנת ייצור 1983 אשמח מאד לשמוע.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול במהלך טיול בטיילת של יפו ( מאחורי גלידת ד"ר לק למי שמכיר באזור השעון ) נראה בחניה מגודרת

גיפ לנדרובר משנות ה - 70 עם לוחית מספר ישראלית של פעם בצבע צהוב בהיר

( מרמז שהרכב ללא רישוי הרבה שנים ? ) , תופס חלודה ליד הים אבל שלם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך להודעה זו נצפתה היום הBX-GTI הנ"ל אצלנו ליד המוסך, הרכב כמובן במצב נסיעה מעולה, בעל הרכב, בחור רוסי חביב בשם ולדי הדגים לי את יתרונות הרכב - יפיפה ושלם מבפנים, מנוע 1900 GTI מקורית, נראית טוב מבחוץ, קצת מכות קטנות, שטיחי אלומיניום עבודה עצמית קדימה ואחורה, חלונות חשמל, ספוילר מקורי, וכו' וכו' וכו', על הרכב יש שלט "למכירה", הבחור רוצה 5K, ניתן להשיגו בפל' 054-7339717.

מכיר את ה- GTI הזאת, יצא לי לנסוע עליה, חייב להגיד שהיא נוסעת טוב מאוד יחסית לשנת 92 או 93 ( לא כ"כ זוכר ).

באמת מציאה במחיר הזה.

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...