Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, ינואר - מרץ 2010

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 398
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ראיתי שיש פה אנשים שאוהבים את הרכב הזה כמו שאני חובב טרנספורטרים\באסים ישנים

ראיתי את הרכב הזה אתמול .

בכל מקרה הרכב במצב סביר , לפי המספר כנראה לא נסע מספר שנים (מספר צהוב דהוי לחלוטין שלא עבד טסט כנראה כמה שנים טובות ) .

יש חלודה לא רצינית יחסית (ניתן לשקם או אולי לחלקים אם אין רישיונות ) .

הרכב עומד בכניסה לבית פרטי - יתכן שזה הבעלים ולכן קל לאתר .

פרטים נוספים במסר אישי למעוניינים

מצב תמונה

אני רואה את הרכב הזה כמעט כל יום.

הוא לא עבר טסט אחרי 1989 ( לפי הצורה הישנה של הספרות בלוחית רישוי ).

לדעתי הוא מסוף שנות ה- 50, תחילת ה- 60.

:wink:

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה את הרכב הזה כמעט כל יום.

הוא לא עבר טסט אחרי 1989 ( לפי הצורה הישנה של הספרות בלוחית רישוי ).

לדעתי הוא מסוף שנות ה- 50, תחילת ה- 60.

:wink:

זה טרנזיט דור 1 לא?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, והספציפי הזה משנות ה-70, סביר להניח. מבלי לראות מקדימה אי אפשר לקבוע בוודאות...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, והספציפי הזה משנות ה-70, סביר להניח. מבלי לראות מקדימה אי אפשר לקבוע בוודאות...

מה עם ה BX -ים? :-D גנאדי.

איפה כמה תצפיות? אמרת שאתה מכיר הרבה אז קדימה.

הלוואי שחלק מהן יחזרו לכביש פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם ה BX -ים? :-D גנאדי.

איפה כמה תצפיות? אמרת שאתה מכיר הרבה אז קדימה.

הלוואי שחלק מהן יחזרו לכביש פעם.

בחיפה יש 2 bx בשכונה שלי(נווה שאנן) ושתיהן עם מודעת פינוי של העירייה

:lol: :lol: :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספר שלו מתחיל ב- 156.

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BX-GTI במצב לא רע נצפתה היכנשהוא במפרץ חיפה, אני לא בטוח שהרכב לא נוסע יום יום, אם אראה בימים הקרובים כי היא תקועה שם, אפרסם כתובת למעונינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו לאן מגיעות לפעמים מכוניות (די נדירות כבר בארץ) אחרי שמישהו השקיע ועשה צביעה יפה.

התמונה היא ל"שטיפת עיניים" בלבד, אני לא הולך למסור מיקום, גם לא בהודעה פרטית, כי אני נגד הרעיון הזה ורואה בכך פגיעה בפרטיות של בעלי המכוניות.

1.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...