Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ רולס-רויס סילבר-שאדו {צללית-הכסף}

בני ל
שימו לב! השרשור הזה בן 4240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 306
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בני,

אחרי שתרמתי לך ככה, בלי שום תמורה (בינתיים...), את הרעיון לשם "כונפה" - אני רוצה סיבוב כשהיא מוכנה.

אל תדאג, לא תצטרך להגיע לגליל לאסוף אותי, אני כבר אתפוס אותך....

שבוע טוב,

יניב

השירוקו נמכרה...עצוב, אבל נכון...

הגיע הזמן לעבוד על החיפושית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני - והאוו !! מה זה הצבע האדום של מכסי השתומים , אפילו בספיטפייר לא היה צבע כזה. מה אתה מתכנן השקה בסעודיה ?

או אולי אתה רוצה שצבע המכסים יהיה תואם את צבע הריפוד הפנימי באוטו ?

אפור- כסף -זהב -אדום = עוד אלו הפתעות אתה מתכנן ללב החלש שלנו ?

ממתין לשמוע ממך - סיבות טובות.

פרט לכך עבודה יסודית וקפדנית - אשרי לסבלונתך.

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שלא רואים ויש שלא מבינים.

הצבע של מכסי השסתומים הו ניקל, אולם אחד ל 28 יום הוא מקבל גוון מעניין.

אם לא ברור נא לפנות לגניקולוג הקרוב.

בברכה

חיים ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

למזלי מיסתבר שלפחות המנוע והגיר אחרי שיפוץ מלא :-D.

לפחות זה ססססאמק.

בתמונות הבאות נוכל לראות טיפול בגיר כמו כן ביטול נזילות שמן מהגיר [עקב עמידה ממושכת]

מחליף מחזיר שמן בורר הילוכים מחזיר שמן למד-עוץ ומבטל נזילה מפגרת ומטומטמת מהיוק אחורי של הגיר

בין היתר פרוק אגן שמן הגיר החלפת מסנן ואטם ואת השמן הישן אני מסנן במסננת של תה אחרי זה בלחם לבן ובסוף בצמר גפן וכמובן מחזיר לגיר :shock: אך המבט הזה מזכיר לי את הפולניה זו התגובה שלה לשאלה מה בתחת?

כמובן גל-ההנע פורק שופץ ונשלח אחר כבוד לאיזון דינמי.

כרגיל תמונות להבנת הנקרא.

בברכה בני ל.

CIMG9256.JPG

CIMG9260.JPG

CIMG9265.JPG

CIMG9267.JPG

CIMG9269.JPG

CIMG9271.JPG

CIMG9273.JPG

CIMG9279.JPG

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי בני

לא היה כדאי לעשות ניקוי עם גרניק לכל התחתית של הרכב לפני תחילת בעבודה ?

בכל אופן מדהים מה שאתה עושה.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, התמונות עושות לפרוייקט הזה עוול. צריך לראות כדי להאמין.. השבוע ביקרתי את בני (הגעתי עם הכלה), ואין מה לעשות , אמנם תמונה אחת שווה אלף מילים, אבל, אין כמו מראה עיניים.:shock::-D-ככה בטח היה סדר ההבעות שלי כשראיתי את היצירה...ובני.. 8) ממש COOL.

הוא אמנם רצה לעשות איתי ראש בראש עבור הברנדה, אך אני לא הסכמתי. מה זה הרכב הזה? לא צבוע, לא מושקע, חסרים לו חלקים, ואין טסט??? וצריכת הדלק... תודה כבר יש לי עיתון.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני יפה וכול הכבוד .אני כבר הרבה זמן עוקב אחרי השירשור ומפסוט מהעבודה(זוכר את המיסדר של הברגים והחלקים)וגם אני כך.והצבעים של המנוע,במילה אחת מדהים ומרשים(גם אני צובע מנועים).הציעו לי פעם ואני מציע גם לך,תעשה מיכסה מנוע שקוף.ותצפה חלקים גם בניקל,ושוב כול הכבוד ובהצלחה בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי בני

לא היה כדאי לעשות ניקוי עם גרניק לכל התחתית של הרכב לפני תחילת בעבודה ?

בכל אופן מדהים מה שאתה עושה.

שלום.

נו מה יהיה אופיר באמת ניראת לך ההערה במקומה? כך אתה מכיר אותי :evil: ?

כדאי להסיר ספק ולהרגיע אותך הבט וראה!!!

בברכה בני ל.

CIMG9075.JPG

CIMG9076.JPG

CIMG9077.JPG

CIMG9078.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב בני,

לאחר שדיברתי איתך אתמול נהייתי סקרן ונכנסתי והתבוננתי בשרשור של השיפוץ של הרולס רויס שלך.

התרשמתי כ"כ שלא ידעתי שיש יותר יסודיים מיקה יקה

כל הכבוד לך על האומץ וההתמדה שאתה מגלה

אני חושב שמגיע לך פרס ישראל :roll:

יונה

אבא של ג'קלין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מושג כמה אתה צודק. הבאתי לו שבוע שעבר את הברנדה לתיקון כמה דברים קטנים. כיוון שסתומים, איזון דרייב-שאפט, החלפת מצתים (לנכונים!), חיווט נכון ובטיחותי של צינור הדלק, כמו כן הוא גילה שהמכסה מפלג והרוטור גמורים, והכל הותקן לפי הספר והמרווחים הנכונים. מה אומר, האוטו לא מקרטע, בבוקר הוא לא רועד אפילו כשהמנוע קר, ואין יותר ווברציות מהדרייב-שאפט.

אבל, מעל הכל אני חייב לציין את הסבלנות והחמימות של בני, שהסביר לי מהנסיון הרב שלו, איך דברים צריכים להיעשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2008 זכה בני במקום הראשון בשיפוץ רכב אספנות מסוג רנו.

עתה באירוע גלאי 2009, לאחר שנפרד מהגביע שהופקד בידיו למשך שנה יוותר בידו מגן המוכיח ומוכיר את זכייתו בתחרות גלאי 2008.

כל הכבוד לבני גם על מילות ההתנצלות שנשא בטקס גלאי האחרון ובהן הביע את צערו, שמסיבות שאינן תלויות בו, לא הופיע והציג את רכבו בטקס גלאי 2008 , זה היה ממש במקום ועל כך אני מוכיר ומעריך אותך.

המשך בדרכך בשיפוץ ה"שדאו" - ראשית להנאתך ושנית אולי תזכה בעתיד באיזו שהיא תחרות- מי יודע.

אין עליך ובמיוחד על הברט.

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

קודם כול תודה למצא {אולי אבלינדה מציעס?} :-D.

אני מוכרך לשתף אותכם במה שקרה לי אתמול במכס ומשרד התחבורה, זה פשוט לא יאמן.

לפני מיספר ימים קיבלתי מיכתב מהדואר שעלי לפנות למשרד התחבורה לקבלת אישור יבוא אישי על חלים שרכשתי באנגליה.

עד כאן הכול טוב ויפה.

שלב ראשון מנסים לטלפן.

אז כך חברה אין טעם לטלפן לא למשרד התחבורה ובטח ובטח לא למחלקת המכס ולמה ? הם פשוט לא עונים!!!

שיא החוצפה שבמכס הם אומרים במפורש שמס' הטלפון שמופיע על המיכתב לא מצלצל אצלם ביכלל פשוט חוצפה שלא תאמן ,

הם מפרסמים מס' טל שמצלצל כאילו ולמעשה לא מחובר כלל ממש כך .

טוב אין ברירה השלמתי אם זה שיום עבודה הלך פרש הכנתי מזומנים מיסמכים ויאלה למשרד התחבורה.

במישרד התחבורה הגשתי חשבוניות רכישה מחברת רולס-רויס באנגליה. {אני היתי משוכנע שמדובר על קניה גדולה שעשיתי בחברת רולס-רויס ומישרד התחבורה עצר לי את החבילה כי היא אמורה להכיל הרבה חלקי בלמים}

את הזמנת החלקים עשיתי על שם המוסך שלי ואז התחיל ויכוח מטומטם למה על שם המוסך אני מסביר שקיבלתי הנחה גדולה טוב בסדר אז למה לא על השם שלך פשוט טימטום שלא יאמן, בסוף אישר לי את החשבונית ואני אומר לאיש בו תאשר לי את כול החשבוניות כי יש מיספר חבילות ביגלל עלות מישלוח ועוד פעם שעה זיוני שכל בסוף אישר לי את הכול.

ממשרד התחבורה סחבק נוסע למכס ביד-אליהוא .

ומתחילה סגה מס' 2.

אני מבקש לברר מה יש בחבילה שהגיע לא מאפשרים לא עוזר כלום משחקים אותה אהבלים חבל על הזמן.

עושה לי חשבון ומגיע לסכום אגדי ואז אני שואל הגד לי החלקים פטורים ממכס נכון? אומר לי המוכס מה פתאום ואני מסביר לחמור הזה שחלקים שנירכשים מארץ המוצא המקורי שלהם ויש אישורים להם אין מכס שתדעו אחרי ויכוח מר הבחור הולך ומברר ואומר לי וואלה אתה צודק. ואז אני שואל אותו אם כך אז אתם מזיינים את כולם והוא אומר לי כן!!!

אחרי ויכוח מר ומריבה ובאלגן אני משלם 900 ש"ח מכס. אין ברירה משלים אם הגזרה והולך לקבל את החבילה.

אני מקבל חבילה בגודל של 25 ס"מ על 35 ס"מ ואני שואל זה החבילה והוא אומר לי כן אני שואל אותו אם הוא רצני והוא אומר זה מה יש.

אני בא לפתוח את החבילה הוא אומר לי לא פו בחוץ למה אני שואל כחה הוא עונה.

אני יורד לאוטו שלי ופותח את החבילה ופשוט נישתל מתדהמה במקום אשכרה לא מאמין למראה עיני וואלה חלום לא אמיתי.

מה יש בחבילה לא תאמינו קניתי בה 1$ {דולר אחד} באיבי צינור מים עליון משומש ופלנץ מים משומש ועל זה שילמתי מכס 900 ש"ח.

קיבלתי חום אם ויברציות פשוט היתי בשוק לא האמנתי למראה עיני.עפתי חזרה למכס אני ניגש למוכס שעשה לי את החשבון ומראה לו את החבילה והבן זונה הזה עוד מיתממם לי מה הבעיה הוא אומר ואני שואל אותו עד כמה הוא דפוק הרי החלק עלה לי 1$ איך עשו לי חשבון?

הרי לא משלמים כלל מכס רק מה 50$ ומעלה

בקיצר אחרי שהפכתי את כול המכס בצעקות הבטיחו להחזיר לי את הכסף לחשבון הבנק שלי.

אבל שימו לב לתרוצים והקומבינות שלהם.

למה להחזיר מימילא החבילה ששילמתה עבורה מכס תגיע לביתך יום אחד אז כבר שילמתה אתם מאמינים ממש כך ואני שואל אותו ותגיד לי אם החבילה לו תגיע או יפול המטוס או האוניה תטבע או עובד מכס יגנוב לי אותה גם אז אני חייב מכס?

הסברתי אם תתפס החבילה אשלם מה שצריך.

איפה התחיל הבאלגן ממילה אחת המוכר הסתום המפגר מאיבי כתב על החבילה חלקי רכב זהוא זה התפיסה הגדולה וכאשר שאלתי במשרד התחבורה אם הוא בדק את החבילה התשובה היתה בטח אנחנו פותחים כול חבילה ובודקים אשכרה שקרנים בני שקרנים הם לא פתחו את החבילה היתה סגורה אורגינל רק היה כתוב חלקי רכב וזה הספיק להם להפוך לי את החיים.

אני אם מישרד התחבור אסיים את החשבון ביום ראשון אני לא מיתכוון לשתוק.

השיטה להביא חלקים היא בחיים לא לשלוח מאיבי לארץ ולא לרשום חלקי רכב תמיד לשלוח לחבר והוא ישלך לארץ ושירשום על החבילה מיצידי חלקי שקשוקה ושמשרד התחבורה יעלץ לפתוח כול יום 200.000 חבחילות כדאי לתפוס מישהוא שמביא 4 פלגים כנ"ל לגבי המכס.

בקיצר יום שחור דלוקס לא מאחל לשונאים שלי .

אני מצרף תמונה של החלק ששילמתי 900 ש"ח מכס.

בברכה בני ל.

!BfqtM8QBmk~$(KGrHqQH-D4ErfWs(fQYBLCTO4kMOQ~~_12.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...