Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ רולס-רויס סילבר-שאדו {צללית-הכסף}

בני ל
שימו לב! השרשור הזה בן 4194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

קודם כול תודה לכול המפרגנים האמינו לי נותן הרגשה טובה ויפה לכם!!!

מיכיון שזה מה יש אין מה לבכות על חלב שנשפך ונמשיך הלאה.

אני בכול פעם לעלה תמונות מהתקדמות השיפוץ לא תמיד לפי השתלשלות השיפוץ כי זה תלוי בהרבה גורמים.

היום נראה שיפוץ קאליפרים ושיפוץ מיכל צבירת נוזל הידראולי "רזרבואר"

אז כך כול הקאליפרים היו תפוסים בצורה מחרידה והיה סיפור ממש רצני לפרק אותם לשיפוץ.

שתבינו להוריד אותם מהרכב לאחר פרוק הברגים נאלצתי לעקור אותם בכוח אם לום .

לאחר פרוק הבוכנות היסתבר שכול הבוכנות הלכו להזדיין ואני משלם על הזיוון שלהם :wink:.

מיכיון שמדובר ברולס אז מיותר מלהסביר את מחירי בית המרקחת של החלקים באנגלזיה או ארה"ב.

לידיעה כללית הבעיה העיקרית ברולס שהם דאגו למצב כזה בשוק שאין שום סיכוי להשיג חלקים בשוק הפתוח הכול שונה הכול מיוחד ואין שום חלק שיכול להתאים. חברת רולס צליחה לסגור את נושא החלקים בצורה כזו שניתן לרכוש חלקים רק אצל הדילרים בחברה ולא בשום מקום אחר למעט מפרוקיות. אבל אני לא האיש שיתעסק אם חלקים משומשים בטח ובטח לא בבלמים או בבטיחות.

ברולס הולכים מלפנים 2 קאליפרים בכול גלגל ומאחור בכול גלגל קאליפר גדול וכפול + מנגנון בלם יש שעובד על דסקיות באופן ניפרד.

מלפנים הולכים 8 בוכנות ומאחור גם 8 בוכנות , מלפנים שתי סטים של דסקיות בלם כלומר 8 יח' ומאחור סט אחד 4 יח'

בנוסף דסקיות לבלם יד.

בתמונות תוכלו לראות את כול הבאלגן לפני באמצע ואחרי. כמו כן שיפוץ מיכל נוזל ההדראולי.

הנזק שניגרם למערכת הוא ביגלל שימוש בנוזל בלמים לא מתאים .ברולס הולך נוזל בלמים יחודי ביותר שמיוצר ע"י חברת קסטרול באנגליה עבור חברת רולס רויס בילבד והוא מתאים רק לרולס רויס ומחירו בהתאם ,כול בקבוק עולה +- 15 פאונד שזה שווה 90 ש"ח במערכת ניכנסים 5.5 ליטר וצריך עוד 3 ליטר לשטיפה וניקוז אויר.בקיצור רק נוזל בלמים 1000 ש" לפני מישלוח והוצאות.

מיכיון שהשתמשו בנוזל רגיל ולא יעודי כול מערכת הבלמים וההידראולית נהרסה עד כדאי שצנורות המתכת נרקבו מבפנים החוצה ואני צריך ליצר ולהחליף ים צנורות תראו ותבינו בהמשך.

אגב ברולס יש מערכת הדראולים כמו בסיטרואן רק יותר טובה, יותר אמינה ,יותר חכמה, והרבה יותר מורכבת ומסובכת. לקח לי מיספר חודשים לשבת וללמוד את עקרון הפעולה של המערכת.הסבר בהמשך.

תמונות מצורפות.

בברכה בני ל.

CIMG8778.JPG

CIMG8799.JPG

CIMG8847.JPG

CIMG8845.JPG

CIMG8848.JPG

CIMG8908.JPG

CIMG8909.JPG

CIMG8911.JPG

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 306
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי בני עוד משוגע ער ב 2:45

תשמע זה נראה ממש כמו חדש

אהבתי את ציפוי האבץ

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו משוגעים...

בני אפשר לחרוט בוכנות בארץ ?

גליל חלק בקוטר וגובה נתונים ?

שוב אפשר לדפוק את האנגלזים :lol:

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני בוקר טוב שבת שלום

ראשית כל הכבוד על הסבלנות,אני מבין את ההרגשה ובהחלט מיזדהה איתה,לדעתי את עלות השיפוץ של הבלמים תגיש לו את החשבון הסופי לאותו מוכר יודה שמתוך צינעת הפרט אפנים את מה שיש לומר עליו איך אפשר בכלל לשים במערכת הבלמים שמן הידאולי לא מתאים מי עושה דבר כזה לרכב כזה מה הוא חאפר?,בטוחני שהרולס תיסע בכבישי ארצנו ואתה ישוב בתוכה נהנה מהשקט שבנסיעה וזוכה למבטי הערצה

מחזק את ידך מירושלים הבירה

תהנה מהשיפוץ

בברכה

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני תאר גם את האיך לא רק את המה שלא נמות טיפשים:

כמה שאלות ברשותך:

1. האטם שהשתמשת האם הוא טוב גם ליצור אטם לקרבורטור?

2. החומר בצבע זהב שאתה מצפה את חלקי המתכת זה גילוון קר?

יופי של עבודה, אני כבר אדבר עם מנהל הבנק שלך, אתה תמשיך כרגיל...רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, המון הצלחה בשיפוץ!

לאחר ניקוי חול וציפוי החלקים - נראה יותר טוב מחדש.

האם ניתן להמיר את הנוזל בלימה היעודי לנוזל רגיל? מכאן אני מגיע לשאלה - מה מצבו של הצילינדר הראשי, הוא שרד?

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שתי שאלות, האם היה אפשר להמיר את המערכת לנוזל בלמים מודרני?

דבר שני ממה שאני יודע נמכרו כמויות דיי גדולות של הרכב הזה בארה"ב, אין שום דילר שלא קשור לחברה המקורית שמתעסק עם חלקים של רולס רויס?

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העבודה שלך מדהימה ברמות הכי גבוהות, אתה ללא ספק אומן בתחום וממוקם במקום טוב בין הטובים בעולם.

לאחר צפייה מעמיקה בשיפוץ הרנו, שלדעתי הבאת אותה למצב יותר מדהים מאשר היא היה כאשר יצאה מהמפעל,

אני רק יכול לקנא שאני לא לעולם לא אמצא רופא שיטפל בי במסירות ובפרטנות כפי שאתה עושה ברכביך.

אם אי פעם יוגשם חלומי ואחזיק ברכב אספנות, תהיה בטוח שאתה תהיה ה"רופא" היחידי שהוא יראה.

בתחילת השרשור חשבתי לרשום הערה על שגיאות כתיב, כעת אינני יכול כיוון שאני עסוק באכילת כובעי...

מדהים מדהים מדהים

תענוג לצפות

בהצלחה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני - אתה ענק.

זה שמדובר באמן בעל ידי זהב, את זה כולם יודעים.

את פרצי הצחוק שלי כשקראתי את הגיגך בעניין מחירי החלפים באינגלזיה - שמעו בכל הבית. :-P

יישר כוח והמשך לעדכן, אין לי ספק שהרכב יהיה בסופו של התהליך חדש לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו יהודים וכולנו גנבים.. יש שיר כזה חח:lol:

בני, שמח שפתחת את השירשור.

לנו ,הדור הצעיר ,יש הרבה מה ללמוד ממך ונשמח אם תפרט יותר על אופן תהליכי העבודה.

בהצלחה!

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...