Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ רולס-רויס סילבר-שאדו {צללית-הכסף}

בני ל
שימו לב! השרשור הזה בן 4194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאחל לך שתזכה לשמוך את בכיוֹ של המוכר לפני שתזכה לנסוע במהרה בימנו ברכב הזה לאחר שיפוץ.

אל תהסס לתבוע את בן הז$#%ים הזה.

אגב, שאלת תם. אם הרכב במצב כ"כ קטסרופלי, לא יהייה זול יותר לקנות "תורם איברים"?

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 306
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בני (לוי) שלום

הפעם תורי לקלקל את החגיגה...

נורא נחמד להתלהם וגם לקלל את האדם שממנו קנית מכונית יקרה ומסובכת בשלט רחוק. אבל אלו הסיכונים "במקצוע" וחשוב גם לא לגלגל אחריות.

היתה לי מוסטנג במשך איזה 16 שנה וכשניגשתי לשפץ אותה לא שיערתי למה אני נכנס וזהו רכב שהיה בבעלותי!. ככה זה בענתיקות.

לדעתי היית צריך לנסוע לחו"ל ולבדוק את הרכב בעיניים ובמקום. זה חלק מהעלות. אינני יודע כמה שילמת עבורו אבל אני בטוח שלא שילמת על רולס במצב תצוגה, אז הכל מגולם. בלמים זה חלק מתכלה ואני מניח שבכל מקרה היית צריך לשפץ אותם ומה לעשות, זה לא מוסטנג וגם לא התכוונת לקנות מוסטנג שבו הבלמים פשוטים.

כתבת גם שהמצב המיכני היה גרוע ומצד שני המנוע והגיר תקינים..כלומר לא הכל שחור.

אז תרגיע, עוד תמצא כמה שפנים ברכב וזה חלק מהמשחק.

בהצלחה בשיפוץ! אני בטוח שמכל רע יוצא טוב ומהידיים שלך תצא רולס לתפארת האימפריה הבריטית...

ותשובה לסימון על "תורם איברים"

תורם איברים זה גם חתול בשק ואתה משלם הון כדי להביא רכב שבו 100%חלקים על מנת שתשתמש רק באיזה 20 אחוז, מה גם שהתורם זו בעצם גרוטאה.

אז בסוף מסתבר ששלמת (כולל הובלה ומכס!) על שילדה, מערכת היגוי, צירים, ריפודים, חלקי פח וכו שאין בהם שימוש ומדובר על רכב שהוא לא נפוץ כאן (ואז היית יכול למכור חלק מהאיברים הלא חיוניים לך ולכסות עלויות).

מנסיוני יותר זול לקנות את האיברים אחד אחד וממוקד.

והכי הכי זה לנסוע להרשי, גם להנות וגם למשש את הסחורה (או האיברים...הלו..מדובר במכוניות!)

בני (הספל)

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר אדבר עם מנהל הבנק שלך, אתה תמשיך כרגיל...רן

שמעתי שמנהלי בנק מפחדים משוטרים קרחים רכובים על ווספה- GO GET 'EM! :wink:

בני, ממתי אתה מפחד מקצת חלודה?

עבודה מדהימה, כרגיל.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני (לוי) שלום

הפעם תורי לקלקל את החגיגה...

נורא נחמד להתלהם וגם לקלל את האדם שממנו קנית מכונית יקרה ומסובכת בשלט רחוק. אבל אלו הסיכונים "במקצוע" וחשוב גם לא לגלגל אחריות.

היתה לי מוסטנג במשך איזה 16 שנה וכשניגשתי לשפץ אותה לא שיערתי למה אני נכנס וזהו רכב שהיה בבעלותי!. ככה זה בענתיקות.

לדעתי היית צריך לנסוע לחו"ל ולבדוק את הרכב בעיניים ובמקום. זה חלק מהעלות. אינני יודע כמה שילמת עבורו אבל אני בטוח שלא שילמת על רולס במצב תצוגה, אז הכל מגולם. בלמים זה חלק מתכלה ואני מניח שבכל מקרה היית צריך לשפץ אותם ומה לעשות, זה לא מוסטנג וגם לא התכוונת לקנות מוסטנג שבו הבלמים פשוטים.

כתבת גם שהמצב המיכני היה גרוע ומצד שני המנוע והגיר תקינים..כלומר לא הכל שחור.

אז תרגיע, עוד תמצא כמה שפנים ברכב וזה חלק מהמשחק.

בהצלחה בשיפוץ! אני בטוח שמכל רע יוצא טוב ומהידיים שלך תצא רולס לתפארת האימפריה הבריטית...

ותשובה לסימון על "תורם איברים"

תורם איברים זה גם חתול בשק ואתה משלם הון כדי להביא רכב שבו 100%חלקים על מנת שתשתמש רק באיזה 20 אחוז, מה גם שהתורם זו בעצם גרוטאה.

אז בסוף מסתבר ששלמת (כולל הובלה ומכס!) על שילדה, מערכת היגוי, צירים, ריפודים, חלקי פח וכו שאין בהם שימוש ומדובר על רכב שהוא לא נפוץ כאן (ואז היית יכול למכור חלק מהאיברים הלא חיוניים לך ולכסות עלויות).

מנסיוני יותר זול לקנות את האיברים אחד אחד וממוקד.

והכי הכי זה לנסוע להרשי, גם להנות וגם למשש את הסחורה (או האיברים...הלו..מדובר במכוניות!)

בני (הספל)

שלום בני.

אתה צריך להבדיל בין מה שנאמר לי ע"י המוכר ומה קיבלתי.

אם המוכר הסביר לי מיספר פעמים שהבעיה היחידה ברכב מבחינה מכנית זה קאליפר קדמי ימן תפוס וזהוא , יש הבדל לבייו מצב שכול מערכת הבלמים הרוסה עד היסוד , מה שעוד מיסתבר בדיעבד שהבן %$#$ ידע והזמין את כול החלקים לשיפוץ מערכת הבלמים. מה שהכעיס אותי זה שהוא רימה בלי שום בושה קרוב מישפחה שלו מישראל ואותי.לגבי הפחחות הכול ברור , אבל למה לרמות לא צריך אם היה אומר את האמת עדיין היתי קונה את הרכב אולי משלם כצת פחות אבל ההרגשה היתה אחרת.

לגבי הרשי. אני בררתי את הנושא ומיסתבר שאין הרבה חברה שמוכרים חלקים לרולס אז למה לנסוע?

במקום הרשי חזרתי לא מיזמן מביולי באנגלזיה ורכשתי המון דברים שהיתי זקוק להם.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אותך מאוד, אם המוכר היה אומר שיש בעיה בבלמים והוא לא יודע עד כמה היא חמורה לאף אחד לא היתה טענה אליו. אני מבין עוד יותר ודווקא מחוויה הפוכה. לפעמים עדיף לוותר על "טובות" ולהפעיל במקום זה אינטואיציה בריאה, לי זה השתלם

את הפורשה קניתי אחרי שהמוכר באיביי צילם אותה מכל זוית אפשרית, ובעיקר במקומות הכי בעייתיים פוטנצציאלית. חוץ מזה הוא כתב משהו בסגנון של "קיבלתי אותה בטרייד ואני לא יודע עליה יותר מידי. התנעתי ונסעתי כמה קילומטרים והכל עובד טוב. כשהגעתי הביתה גיליתי נזילת שמן חזקה, לא יודע מה הסיבה. יכול להיות משהו קטן ויכול להיות רציני. בכל מקרה תתכונן לאוברול, ואם הרווחת -הרווחת"

אחרי תיאור כזה היה לי ברור שאני יכול לסמוך על האיש הזה, ולכן שלחתי לו את כל הכסף (שזו השתגעות לא קטנה) למחרת, מחוץ לאיביי. הוא היה כל כך מרוצה מזה שהעסקה עברה כל כך חלק שלקח את הפורשה על חשבונו ובלי שביקשתי לבדוק מה הבעייה, וגילה שזו בעיה רצינית וקשה: היה יותר מידי שמן במנוע!

גם אחרי שהוא גילה שהמנוע בסדר גמור הוא המשיך להתנהג באוה דרך ועזר לי המון בכל דרך אפשרית. אבל כנראה ככה זה כשהמוכר לא ישראלי...

אגב, האיש מסתובב באריזונה ואוסף ענתיקות שהוא מוצא בכל מיני פינות נידחות ומוכר אותן. אם מישהו צריך שירות מופלא באיתור רכבים ללא שום זכר לחלודה ומשלוח, זה האיש, גרג קלארק.

אז באמת חבל לי שהאיש רימה אותך בצורה כזו, לפחות אני מקווה שהפח והריפוד במצב טוב כמו שזה נראה בתמונות.

מכל הסיפור למדתי דבר אחד על רולס: אם יש בעיה באחד הקליפרים, כנראה שיש בעיה יותר מקיפה. זה מסתדר אם כל מיני סיפורי זוועות ששמעתי על שיפוץ מערכת הבלמים הזו.

ולבסוף רעיון מופרע, חילול הקודש, אבל בכל זאת: לא שווה לבחון את הרעיון להתאים מאלף ועד תו מערכת בלמים קצת יותר קונוונציונלית? זה אולי יפגע טיפה במקוריות, אבל יבלום לא פחות טוב ובהרבה פחות כסף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תאמינו, אבל היום ראיתי סילבר שאדו כסופה עם מספר זר נוסעת לה בדרך אלוף שדה ברמת גן.

יש לציין שהרכב נראה במציאות הרבה יותר מרשים מהתמונות, ואם בני יצליח לשקם את הרולס רויס שלו לרמה של זאת שראיתי היום, הרי שמדובר במכונית יפהפיה!

על מי אני עובד? ברור שבני יצליח ושהרולס רויס שלו תהיה אפילו יפה יותר מזאת שראיתי :wink:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תאמינו, אבל היום ראיתי סילבר שאדו כסופה עם מספר זר נוסעת לה בדרך אלוף שדה ברמת גן.

יש לציין שהרכב נראה במציאות הרבה יותר מרשים מהתמונות, ואם בני יצליח לשקם את הרולס רויס שלו לרמה של זאת שראיתי היום, הרי שמדובר במכונית יפהפיה!

על מי אני עובד? ברור שבני יצליח ושהרולס רויס שלו תהיה אפילו יפה יותר מזאת שראיתי :wink:

בטח "יודה" בא לבקר בארץ הקוידש :lol:

עדי גולדנברג 13399

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

המשך הסיפור הבלשי !

היום נדבר, נראה ,איך ,מה ,למה, כמה ומדוע שיפצתי את צמד הקרבורטורים שמשתגלים יחדו וכגוף אחד ינקנקו לי את הארנק.

מה עוד שמיכל הדלק מכיל רק 100 ליטר.

איך אומרים תמונות מספרות? אז תוכלו לראות איך נראו הקרבורטורים לפני השיפוץ , והמנוע עבד כמו שעון דוקסה!!!

אכשו אחרי שפרקתי הוא לא עובד אני מבטיח לכם קרבורטורים יפים על לעבוד אלוהים גדול אולי כן :lol:.

תחילת השיפוץ קיטים מקוריים לקרבורטורים. באיבי מוכרים אותם 100$ לקיט אחד צריך שתיים והם לא מקורים אז אמרתי שילכו להזדיין ובביולי [אנגליה] קניתי מקורים מתוצרת SU בה 80 פאונד לזוג כלומר במקום כה 800 ש"ח לקיטים שילמתי 450 ש" על מקורים.

האמת מגיע מכות לכולם בחיי אלוהים אין כלום בקיטים כולה 2 אטמים לסעפת ,דיאפרגמה אחת קצת קישקושים וזהוא . אבל כמה דווין יש עליהם חבל על הזמן. טוב אז שלב ראשון פרוק של האמאמאמאמאמאשלהם שלב שני שליחה לציפוי אבץ את צנרת היניקה וכול מה שניתן .

שלב שלישי ניקוי כול הסלט פרות , צביעה של חלקים מסוימים , וכמובן ליטוש אם מברשת וחומר הברקה לכול מה שניתן.

ובסוף החלק המצחיק ההרכבה.

אז קדימה לתמונות.

בברכה בני ל.

Pictures usa 11 odi rollsrots 023.jpg

Pictures usa 11 odi rollsrots 025.jpg

CIMG8780.JPG

CIMG8786.JPG

CIMG8832.JPG

CIMG8842.JPG

CIMG8843.JPG

CIMG8850.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן המשך!!!

ולמה אם אני לא כותב כמה מילים לא ניתן להמשיך חחח

בברכה בני ל.

CIMG8851.JPG

CIMG8898.JPG

CIMG8929.JPG

CIMG8937.JPG

CIMG8938.JPG

CIMG8939.JPG

CIMG8940.JPG

CIMG8942.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה חובבנית וחפיפניקית, פשוט גועל נפש.

תשמע לי חביבי, יש פה בפורום בחור אחד, קוראים לו "בני ל." או משהו כזה.

תפנה אליו, תלמד ממנו איך עובדים. (אם הוא יגיד לך דברים כמו "שטויות, אהבל, טיפש, תלמד" אל תעלב, זה לא קללות)

:) :)

מדהים!

אני רואה שאתה מאוד "אוהב" את האנגלים. אני מקווה שהשיפוץ ייסתיים במהרה בימנו, על הצד הטוב ביותר. בעצם אם זה אתה, אני בטוח.

בהצלחה בהמשך, רוצים עוד תמונות.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח

אזרנו לימי השיפוצים ,

ממש לתפארת .

אין כמוך .

תמשיך להלהיב אותנו .

בהצלחה

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...