Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלום שאולי יתגשם.. אמריקאית ידנית!!

*Chevy*
שימו לב! השרשור הזה בן 5349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התכוונתי לקורסיקה הכי חזקה שתיהיה בארץ או בכל מקרה כרכב שבא מייצור סטנדרט, אין הרבה מה להוסיף אז כן את כל המכלול שכולל קלאץ' קרמי וכיו"ב אני אעלה תמונות והתקדמות בהמשך משום שהגיר מגיע לארץ ב15 לחודש ואני צריך לחסוך עוד קצת, בכל מקרה יש זמן עד שהפרוייקט יגמר, תעלו עוד תגובות מה לדעתכם יקרה אם כדי? אגב אין מה להשוות בין קוסיקה לקאווליר זה עולם אחר

אנחנו במירוץ אחרי הגודל (נפח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

9.1 שניות זה ביצועים מעולים בשבילך? הרכב שלי עושה תוצאה יותר טובה כשאני יתחיל נסיעה בהילוך רביעי :lol:בכל מקרה עידכון לגבי הקוואליר: הרכב נגנב לפני שבועיים בב"ש :? ככה שאין תמונות וגם לא יהיו, השכן דיווח על צריכת דלק של כ1ל9 בממוצע משולב אבל הוא לא סגור על זה כי "זה לא מעניין אותי" לדבריו.

בכל מקרה אין שם בעיה לייבא את הגיר מחו"ל וא' יוכל להרכיב לך :-P

יחסית לרכב משפחתי גדול,זה ביצועים מעולים מבחינתי.

הרכב שלך סטנדרטי מהחברה גם לא רכב של 5 שניות ל100.

והרכב שלך בטח לא בקטגוריה של הקאוואליר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שיפורים אתה עושה למתתלים ולברקסים?

איזה צמיגים אתה הולך לשים?

הרכב כשהוא סטנרטי יושב גבוה והצמיגים שלו במידה שמתאימה לג'יפ קטן.

מה גם שאם אני זוכר נכון, אז יש בלם תוף מאחורה.

איזה שיפורים הולכים להיות למנוע? (סופר או טורבו?)

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו לא יושב גבוה,ההפך הוא נמוך אבל המתלים שלו רכרוכיים זה למה הוא מרגיש יושב גבוה.

בחיפוש טוב ב EBAY אתה מביא סופרצ'ארגר שמעמיד את המנוע של על 195 כ"ס ו29.5 קג"מ.

שזה מכובד מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בהצלחה בפרויקט שלך מצפה לתמונות בהמשך.:-P

נ.ב לזה התכוונת ? זה יהיה רלוונטי גם על רכב כמו שלי? אני יודע שזה אותו מנוע 3.1

השאלה אם הגיר יחזיק את זה.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-Corsica-T3T4-Turbo-Charger-Kit_W0QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286Q2em20Q2el1116QQhashZitem3ef5ebd62bQQitemZ270413846059QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בהצלחה בפרויקט שלך מצפה לתמונות בהמשך.:-P

נ.ב לזה התכוונת ? זה יהיה רלוונטי גם על רכב כמו שלי? אני יודע שזה אותו מנוע 3.1

השאלה אם הגיר יחזיק את זה.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-Corsica-T3T4-Turbo-Charger-Kit_W0QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286Q2em20Q2el1116QQhashZitem3ef5ebd62bQQitemZ270413846059QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

לאאא.. אחי זה מטורףף זה סופרצ'ארג'ר.. שמוסיף לרכב משו כמו 400 כ"ס, אני מתכוון להסב אותו לידני ואז הביצועים של הרכב ישתפרו, יהיה אפשר להוסיף אגזוז זרימה חופשית, פילטר וצ'יפ, ואולי אח"כ את הטורבו הזה, אבל צריך לעשות חיזוקים לשלדה בשביל להוסיף כזה דבר. בקשר לחיזוקים ברקסים וכו' קודם אני מסב אותה לידני כל השאר יבוא בהמשך.. (קיט הנמכה, ברקסים חזקים, חיזוקים) סיפור יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם הטורבו הזה עובר במכס, יפה על החיפוש אני לא הייתי מדמיין שיש לשברולט טורבו בשבילה, גם ככה היא חזקה מספיק, טוב בארץ הציבור לא משפר אמריקאיות וחבל שאין להם שוק, תיראו מה קורה בפורומים בחו"ל זה לא יאמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאאא.. אחי זה מטורףף זה סופרצ'ארג'ר.. שמוסיף לרכב משו כמו 400 כ"ס, אני מתכוון להסב אותו לידני ואז הביצועים של הרכב ישתפרו, יהיה אפשר להוסיף אגזוז זרימה חופשית, פילטר וצ'יפ, ואולי אח"כ את הטורבו הזה, אבל צריך לעשות חיזוקים לשלדה בשביל להוסיף כזה דבר. בקשר לחיזוקים ברקסים וכו' קודם אני מסב אותה לידני כל השאר יבוא בהמשך.. (קיט הנמכה, ברקסים חזקים, חיזוקים) סיפור יקר.

אם זה מוסיף 400 כ"ס פה לפני כולם אני מצהיר שאני חותך את הקטן שלי.

אתה צריך קודם כל להחליף את הבולמים קפיצים, ולא קיט הנמכה כמו של רמלה לוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם הטורבו הזה עובר במכס, יפה על החיפוש אני לא הייתי מדמיין שיש לשברולט טורבו בשבילה, גם ככה היא חזקה מספיק, טוב בארץ הציבור לא משפר אמריקאיות וחבל שאין להם שוק, תיראו מה קורה בפורומים בחו"ל זה לא יאמן.

חזקה מספיק? הכל יחסי.

היה לנו לומינה LTZ שבסרק היא יותר מהירה המקורסיקה.

אגב,ההפרש בפועל בין קאוואליר עם תיבה ידנית לקורסיקה אוטומאטית 3.1 הוא רכב וחצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם תצטרכו להתאמץ כדי שלא אנעל את השרשור הזה.

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאשה תגדיר להתאמץ?

ו-maxizem תקרא באחת התגובות יש לינק לאיביי שם מראים את הסופרצ'ארג'ר וכמה כ"ס הוא מוסיף +/- , אז להבא תבדוק לפני שאתה מדבר, ואתה יכול להתחיל בברית אם עשו לך. קאווליר פחח בגללה שברולט לא מייבאת לארץ אמריקאיות אלא אירופיאיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר,הם רושמים 400 כ"ס ורק פראיירים כמוך יקנו ויזמינו ויספרו לחברים ....

קאוואליר ידוע לך שהיא בעצם קורסיקה מתקדמת? והיא בטח שלא יותר גרועה ממנה אלא רק יותר טובה .

תוכיח לי שסופרצ'ארגר מאלה שמתאימים לקורסיקה מוסיף - לא 400 כ"ס! אני ילך אתך ביותר קטן? מוסיף 80 כ"ס על קורסיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שסופרצ'ארג'ר יוסיף 400 כוח לקורסיקה אני יגדל נענע על הראש.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Brand new “Street Demon” Series turbo package for your vehicle. The most complete turbo package available for the price. This package has all new quality parts that are capable of producing well beyond 485 horsepower at 25+ PSI with supporting modifications and a built motor. This is the most complete package available compared to others at an affordable price. On a stock motor the kit will create give the motor a 50-100 horsepower gain on a low boost setting of 8 PSI. Also, the included electronic turbo timer provides a hassle-free operation of precisely calculating the cool down period to ensure a proper cool down for your turbocharged motor. Works with either automatic or manual gearboxes. This kit may allow you to keep your air conditioning and power steering for a great street setup. בקיצור אם לאימפרזה אפשר להוסיף 400 כ"ס אז למה שלקורסיקה זה לא יהיה אפשרי, הרי אמריקאים יותר טובים מהיפנים כמעט בהכל והם ידועים ברכבים שמגיעים למעל 500 כ"ס כמו כלום, אז חבר'ה קורסיקה שונה בהרבה מהיפניות וצרפיתיות אליהן אתם רגילים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...