Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צפוייה עליה במחירי הפורד אנגליה

SubaMan
שימו לב! השרשור הזה בן 7807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאור השתתפותה בסרט הארי פוטר

http://www.ac-bordeaux.fr/Etablissement/FPecault/kids/harryweb/mondes/magique/objets/anglia.htm

או שמא העליה כבר מתבטאת במחיר? :lol:

תשומת לבכם לתמונה העליונה........מדהים

חזרתי עכשיו והסרט מומלץ מאוד, לא רק לילדים!

co5.jpg

co2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו הזה למה יש לי אחת שקיבלתי מתנה ואני מת להיפטר ממנה במחיר של 2800 שקל

אחי אתה מוזמן לבוא לקחת את "הנכס" הזה בנסיעה עד אלייך אוטו מצויין רק צריך צבע חדש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודל 62, אבל הבת שלי סוף סוף הביעה עניין בטריומף הרלד שמחכה לה על איטונג.

אחלה סרט, אפקטים מדהימים.

רק מה זה מוגלגים לעזאזל??????? :oops:

אנגליה אני מוכן לקבל רק לאימוץ...

דרוש לי גם גמל לטיפול בשכנה המגוחכת שלי, - שיאכל לה את הכביסה......... :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנגליה משנת 1961 (613-44 למי שרואה אותה פתאום...). הם קנו אותה חדשה ולמען האמת היא אכזבה אותם קשות. אני זוכר עד היום שאבי ניסה לסגור את הדלת והידית נשארה לו ביד...אוטו חדש!!. אז הוא אמר "יותר פורד אני לא קונה" וזאת היתה תחילת חרם של משפחת הספל על חברת פורד העולמית, עד שהבן היקר (אני...) קנה סיירה וכמובן הפורד האולטימטיבית, המוסטנג.

בקיצור, היו לי זכרונות ילדות (הייתי בר מצווה בשנת 1961) מהאנגליה.

אז תודה רבה, החרם על האנגליה נמשך, אלא אם ה"613" תימצא פתאום....

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יעניין אותך תברר במשרד הרישוי איפה היא .

שמע סיפור מעניין בני קראתי יום אחד על זוג שעשה שחזור חתונה אחרי 30 שנה הם רצו שהכל יהיה מדויק ואיך לא גם הרכב שהביא אותם לחתונה היה צריך להיות אותו הדבר אז הם הלכו וחיפשו את הפורד ברנדה או קורטינה אני לא זוכר שהביאה אותם לחתונה הם לקחו את המספר לוחית רישוי מהתמונות של החתונה ומצאו אותה באיזה פרדס מושבתת הם קנו אותה ב500 שקל והחזירו אותה לחיים והיא זו שהסיעה אותם בשחזור בדיוק אותו האוטו ועכשיו הם נוסעים עליו ביום יום תאר לך את הריגוש שהם מצאו את האוטו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...