Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן מקרר רק בצד הנהג, C5 2002

adel
שימו לב! השרשור הזה בן 4338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שאתה מתחיל פירוקים ביחידת המיזוג, חוסר גז גם גורם לקירור לא שווה בין צד ימין ושמאל. אז באמת תתחיל עם בדיקת כמות קרר ודליפות במערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל דליפת גז ממזגן מאופיינת בשמן שנוזל ממקום הדליפה.

אבל במקרה שלך אני לא בטוח שיש לך דליפת גז, דליפת גז גורמת לאיבוד הגז תוך שעות עד כמה ימים לכל היותר.

אם עבר למעלה משבוע מאז המילוי וצד אחד לפחות ממשיך להוציא קור במידה סבירה אז קרוב לוודאי שזו לא דליפת גז אלא בעייה בתריסים כי אין שני רדיאטורים לקירור בדשבורד יש רק אחד והוא נותן את הקירור לימין ולשמאל. מה שקובע את ההפרדה בין ימין ושמאל הם תריסים שזזים על ידי מנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול החלפתי את פילטר המזגן כי חשבתי שהוא סתום, אבל הקירור הוא מינמלי ביותר ובכלל לא סביר כאשר הטמפ' היא על 16. אז אני כן חושב שישנה דליפת גז מהמערכת. הקירור כאשר הוא על 16 דומה למצב שהוא נמצא על 24 או משהו כזה!

אז איפה צריך לחפש את השמן הזה שאתה מדבר עליו שיוצא עם הגז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל דליפת גז ממזגן מאופיינת בשמן שנוזל ממקום הדליפה.

אבל במקרה שלך אני לא בטוח שיש לך דליפת גז, דליפת גז גורמת לאיבוד הגז תוך שעות עד כמה ימים לכל היותר.

אם עבר למעלה משבוע מאז המילוי וצד אחד לפחות ממשיך להוציא קור במידה סבירה אז קרוב לוודאי שזו לא דליפת גז אלא בעייה בתריסים כי אין שני רדיאטורים לקירור בדשבורד יש רק אחד והוא נותן את הקירור לימין ולשמאל. מה שקובע את ההפרדה בין ימין ושמאל הם תריסים שזזים על ידי מנועים

דליפת גז קרר יכולה להתרחש גם במשך עונה שלמה.

כאשר קיים חוסר קירור ובתצורות מערכת מסויימות, הגז מצליח להתאדות רק בחצי מאדה כך שחצי אחד קר וחצי השני פחות, אם במקרה יניקת האויר נופלת בצורה "הנכונה" ושואבת אויר לצד אחד מחצי מאדה ולצד שני מחצי אחר יורגש שוני בקירור בין שני הצדדים.

בכל מצב יתכן בעיית תריסים וכפי שנרשם מאפיינת דגם זה, אך שני הגורמים צריכים להבדק ע"י בעל מקצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כאן כמה המלצות על "אשר מזגנים" בבני ברק. האם אתם מצטרפים להמלצות הללו שאני אפנה אליו בנוגע לדליפה שיש לי, או שאתם ממליצים על אחר שמומחה יותר בצרפתיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

ואיפה נמצא התריס אוויר המכוון שנאכל עם מנוע,בין צד נהג לצד הנוסע.?

מישהו יכןל להסביר בפרטים בבקשה

בברכה

המשך נסיעה טובה ובטוחה.

חולה צרפתיות מלידה עם ניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

העלת שרשור מההיסטוריה..

חפש בפורום יש הרבה מידע בנושא,בעיקרון נמצא בצד הנהג ותקף רק למצב שבצד ימין יוצא קירור ובצד שמאל יוצא חימום,אם יש הפרש טמפרטורות קל מדובר בחוסר גז.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...