Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול ראשון של פורום שטח קארספורום, שבת 13-12-08

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 5571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גם בעד לדחות את הנושא בשבועיים שלוש כדי שנחום יוכל להצטרף.

כשנעשה את זה רשמי, נארגן משהו נחמד עם ארוחת בוקר בשטח וכיו"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום
איתי, המסלול יהיה במרכז, לדעתי בדרום אין מה לחפש אלא אם כן זה דרום ממש דרום כמו מדבר יהודה וטיול כזה מצריך הרבה התארגנות והגעה בשעה 8 בבוקר מדבר יהודה שזה אומר יציאה מהמרכז ב6 בבוקר בערך, מיותר לטיול של יום אחד בשעון חורף.

מבחינתי הדחיה מתקבלת, הרבה חברים שלי אומרים ששבוע הבא יתחיל חורף רציני, משמע יהיה לנו הרבה תעסוקה בירקון :)

ועדיין אם מישהו כאן משועמם בשבת, אני אשמח לדעת :)

מסכים (ואם אתה משועמם - תצפין. יש פה בוץ טרי...)

את הירקון לא עשיתי עדיין ומכיוון שזה מיקום נוח ואני רואה שיש כאן לא מעט שעשו

אותו ויכולים להוביל - נשמע כמו מסלול שמתאים לטיול הזה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי, אני עשיתי את הקטע בין הכפר הירוק עד להוד השרון, אם ירד גשם השבוע אני רוצה לעשות מהכפר הירוק לכיון הים.

בעקרון אין שם יותר מידי מה להוביל, נכנסים דרך כניסה כלשהי (שנגיע למועד הטיול נחליט גם על כניסה מסויימת ומקום מפגש ראשוני) ונוסעים סמוך לנחל בכיון הרצוי :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את המסלול של הירקון כמה פעמים. אחלה מסלול, אבל אין אתגרי עבירות של ממש. בסך הכל נסיעה רגועה עם נוף יפה "קרוב לבית".

מצד שני, אחרי הגשם הבוץ של הירקון הופך לטובעני ודביק. באחת הפעמים שטיילתי שם בחורף האחרון שקעתי כל כך עמוק בבוץ שאפילו פג'ארו ארוך ומדוגם בקושי רב הצליח לחלץ אותי. שקעתי אל מעבר לסף של הדלתות. היה מעניין :lol:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה לצרף אליי חברים בלי רכב"ש , אפשר גם לקשור חלק בארגז (יש קשת ורצועות :lol:).

לא מעניין אותי כמה חברים אתה מתכוון לקשור בארגז מאחורה, אני רק מקווה שברור לך שאני יושב בכיסא הנווט.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לא מעניין אותי כמה חברים אתה מתכוון לקשור בארגז מאחורה, אני רק מקווה שברור לך שאני יושב בכיסא הנווט...

...שנמצא בארגז :twisted:

סתם, סגור. אל תדאג.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחטיין על היוזמה אור!

לצערי בשני סופי השבוע הקרובים אני "מגוייס" לפעילות אחרת ולא אוכל להגיע.

לטיול ראשון מומלץ ללכת על מסלול שבילים סולידי עם הרבה הפסקות קפה שיתאים לכל סוגי הרכבים-איזור בן שמן מכיל שלל מסלולים נחמדים.

אם אתה צריך עזרה\מסלול מתאים אתה מוזמן ליצור קשר.

בשביל איזור בן שמן לא צריך רכב שטח - עם הסקודה הישנה שלי 'תפרתי' שם את כל השבילים, העליות והקפיצות :) מומלץ לא לנסות עם הרכב שאתם אוהבים ;-)

לדעתי לכו על משהו טיפה יותר מאתגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ישמח להצטרף אליכם לטיולים ככה אם באמת נתארגן על מסלול נחמד ונתכנן את זה באווירה טובה

אך השבת הקרובה אני לא יצליח יהיה נחמד בשבוע או שבועיים שלאחר מכן.

כמובן בסיוע של המנוע חובב הסולר של הFJ

(ואני לא כל כך חושש בוץ חול שביל או הר :-)

026.jpg

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביעד, אני מציע לך להרגע עם ההצהרות האלו, כי בין כל השבילים מסתתרים כל מיני משחקים מעניינים, שאת חלקם אפילו אני לא מצליח לעלות, אבל בעקרון כמו שאמרתי לך 4*4 זה מכשולים קשים (כל מיני מדרגות תלולות עם דרדרת וכד') או לדיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום שואו אוף ושום נעליים, לפחות לא מבחינתי, אני כבר יודע בדיוק את המגבלות של הרכב בשטח ואין לי מה להוכיח או לא להוכיח.

אתה לא מגיע איתנו לטיול ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שאני משועמם בשבת..אבל חסר רכב שטח, אז אשמח להצטרף כנוסע+עוגות+פיצוחים:wink:.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נעשה קצת סדר:

טיול פורום יגיע (לצערי לא באמצע דצמבר כמו שרציתי)ויפורסם לפחות שבועיים מראש.

אור-רוצה לטייל? פרסם תאריך ויעד בשרשור חדש ומי שרוצה להצטרף שיגיב-זה תפקידו של הפורום

לא לשכוח לפרסם אח"כ תמונות:-D.

ארז-בתור חובבי רכב כל מפגש הוא "שואו אוף" כשאני פוגש בטיול רכב חדש אני קודם כל מסתכל: על צמיגים,סרנים,מיגונים,אביזרים,תוספות (ומזיל ריר על מה שאין אצלי...) מה לעשות-זה מה שמעניין אותי ולא משנה אם זה ראב4,סופה,סיקס או האמר.

aa123-צר לי לאכזב אותך ואת הסקודה שלך:lol: בטיול ראשון אנחנו לא הולכים לטפס את החורשן, הכוונה היא לצאת למסלול משפחות רגוע כשהדגש הוא על הכירות ולא על מסלול עבירות-אם מתוך המפגש תצמח קבוצה שתתארגן לאתגרי עבירת עם כלים מתאימים-בכיף.

אני בסוף השבוע הקרוב במדבר-תהנו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני לא רוצה לטייל בסופ"ש הזה, אני מדבר באופן כללי, יש מספיק אופציות לטיול בסופ"ש הקרוב, החל מקבוצה למעלה יאיר ועד קבוצה לצפון, אין לי מושג מה אני עושה, אני דיברתי עם ארז בכלליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...