Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנה דגם של לילנד ביבר משנות היצור 63 64 עד 67 שהורכבו במפעלי רכב אשדוד דגם של אמנון יוגב שצולם ע"י דב קרדו והגיע לידי מאביתר מפורום האוטובוסים,ועוד שני דגמים של אמנון יוגב ז"ל

ביבר.jpg

22055066.jpg

22055025.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

הנה דגם של לילנד ביבר משנות היצור 63 64 עד 67 שהורכבו במפעלי רכב אשדוד דגם של אמנון יוגב שצולם ע"י דב קרדו והגיע לידי מאביתר מפורום האוטובוסים,ועוד שני דגמים של אמנון יוגב ז"ל

איזה יופי של דגמים! אני מת, שיהיו לי דגמים של המשאיות שלי- אבל בינתיים מצאתי רק דגמי פורד D, בק"מ של 1:43, לפחות אני מקווה ככה... של סופר-ביבר ושל צ'יפטיין לא קיימים, מן הסתם, וחבל.:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי משאית מתוצרת ספרד בשם Pegaso

נראה לי היא עומדת באותו מקום כבר הרבה זמן

היצרן הספרדי Pegaso נרכש ע"י היצרן האיטלקי Iveco. כעת מיוצרים במפעלי Pegaso בספרד דגמי Iveco שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי תחושה כזאת- דגמים החדשים של איווקו נראים דומים לפגאסו! משאית יפה מאד, לדעתי, רק חבל, שחדשה מדי בשבילי- צריך לשלם את המחיר של הביטוח וטסט מלא... לא אעמוד בעוד אחד...:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע צילם אחד מחבריי בצפון את הגורר הבא ואני קפצתי מול המסך זה סוס גורר מסוג פאדרל מודל 45 מעודפי הצבא האמריקאי שייך לאלברט גלמודי ועל הסוס יש מנוף אטלס 5 טון והוא התגורר ברחוב לבנדה בתל אביב ועבד מקום המדינה עד יום מותו בערך 1990. אני זוכר אותו בתור ילד נוסע על כביש אשדוד תל אביב הישן דרך יבנה האוטו עמד מספר שנים בחצר באשדוד .

22089073.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים! מה עושים איתו עכשיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין!:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. יש שם גם אוטובוס סמים בגיל ביניים, פולקסוואגן מודל 81' אם אני לא טועה.

למובילי הנוסעים הישנים של VW יש מורשת ענפה של סמים, אבל דווקא מהכיוון ההפוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליילנד סופר קומט, הרכבה רכב אשדוד הידוע בכינויו ליילנד טלויזיה, היה בין השנים 1969 עד היצור האחרון ב1973 זה היה מיכלית ד"סל של חיל האויר עד שנמכרו לשימוש כמייכליות מים מים באתרי בניה ללא טסט,

07-08-07_0946.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מסכן האוטו הזה!:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...