Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוני,

אם תשים לב מאחורי הדיאמונד מסתתר מה שנראה כמו 6X6 B81 (ראה תמונה). יש לך איזה מידע עליו - האם היה אזרחי או ניסוי של צה"ל?

בתודה מראש,

גיא

file0073.jpg

גיא שלום.היום קיבלתי מידע לגביי B81 עם הנעה 6X6 שהיה עד לפני כ6 שנים באחד ממושבי הבקעה.מחר בבוקר אני מתחיל "לחפור" בנושא ואני מתחייב לעדכן.אם יש מי מהגולשים כאן שמתגורר באזור מפגש ציפורה ומוכן לתת כתף שיצור קשר.0577429351 רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

ככה נפלו הגיבורים... עצוב מאד לראות אותו ככה...:cry: אני בכוונה ערכתי את התמונה ע"מ למחוק כל פרט מזהה של המקום- מי, שצריך לדעת (זאב ואני)- כבר יודע, מי, שמזהה- אנא לא לצעוק על גלי הפורום, אני לא יודע, מה התכניות לגבי המשאית- אבל אני מעדיף לא לפרסם את מיקומה.

זה הפרייטליינר שהיה של זאביק וינברג ,היה אוטו יפיפה בזמנו, איך הוא נראה כיום אוי אוי ,ורק עברו 13 שנה ? מה קורה כאן אוכלים את המשאיות לא מרחמים לא שומרים ? טוב נראה אולי אפשר להציל אותו ????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמצע מילואים , על גבעה אי שם בשטחים - משאית של "שלב" שהגיעה לסוף דרכה...

לך ותסביר לצוות למה הם צריכים לאבטח את האידיוט שמצלם גרוטאות באמצע שומקום...

שי

1-1.JPG

1-2.JPG

1-3.JPG

1-4.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של תמונה

אני בטוח שמשרד התחבורה יאשר את זה גם בארץ......

לדעתי מדובר בהעברה בין המפעלים, או משהו בסגנון- אני לא חושב, שהם נסעו ככה בכבישים הציבוריים! מה שכן- ראיתי משהו דומה באירופה- מובילית מכוניות אחת "לקחה" את השניה על עהצמה- כנראה הנהגים רצו לחסוך בשעות הנהיגה של כ"א בדרך החזרה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא שלום.היום קיבלתי מידע לגביי B81 עם הנעה 6X6 שהיה עד לפני כ6 שנים באחד ממושבי הבקעה.מחר בבוקר אני מתחיל "לחפור" בנושא ואני מתחייב לעדכן.אם יש מי מהגולשים כאן שמתגורר באזור מפגש ציפורה ומוכן לתת כתף שיצור קשר.0577429351 רוני

שלום לך רוני,

איזו הפתעה אתה מכין לי הפעם - אל תגיד לי שהוא עוד קיים!?

טוב, התרגלתי בינתיים להתישב וגם לא ללגום קפה מול המחשב לפני שאני קורא את ההודעות שלך...

כל מה שחסר עכשיו הוא שתמצא בופלו או מפלצת איפהשהו:shock:

בתודה מראש,

גיא

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך רוני,

איזו הפתעה אתה מכין לי הפעם - אל תגיד לי שהוא עוד קיים!?

טוב, התרגלתי בינתיים להתישב וגם לא ללגום קפה מול המחשב לפני שאני קורא את ההודעות שלך...

כל מה שחסר עכשיו הוא שתמצא בופלו או מפלצת איפהשהו:shock:

בתודה מראש,

גיא

לבסוף יש לי הרגשה שרוני ימצא לי את הפרייטליינר שלי בגדה המערבית זו הרגשתי זיכרו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימצא לי B61! :wink:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Until then, http://www.youtube.com/user/longroadpro#p/u/17/x__hGsz4HG4 and http://www.youtube.com/user/longroadpro#p/u/16/Qnn2Kc0Rfcw

more very interesting videos of restored old trucks on his channel: http://www.youtube.com/user/longroadpro

Unbelievable, the sound of the supercharged Cummins NHRS on the International - there was one Autocar with such an engine - I think - under an experiment by Mifalei Tovalah in the 1950s... T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Until then, http://www.youtube.com/user/longroadpro#p/u/17/x__hGsz4HG4 and http://www.youtube.com/user/longroadpro#p/u/16/Qnn2Kc0Rfcw

more very interesting videos of restored old trucks on his channel: http://www.youtube.com/user/longroadpro

Unbelievable, the sound of the supercharged Cummins NHRS on the International - there was one Autocar with such an engine - I think - under an experiment by Mifalei Tovalah in the 1950s... T

גיא, אתה לא יכול להמשיך ככה, אני כבר אין לי חיים חוץ מהתגובות שלך והסרטים שאתה מפנה אליהם, והסרטים שלידם...

מה יהיה?

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, אתה לא יכול להמשיך ככה, אני כבר אין לי חיים חוץ מהתגובות שלך והסרטים שאתה מפנה אליהם, והסרטים שלידם...

מה יהיה?

A Volvo 485 with a free-flow exhaust sounds nice also:-) T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A Volvo 485 with a free-flow exhaust sounds nice also:-) T

עכשיו באמת ליכלת. ה 485 והויקינג נשמעו תמיד כאילו תקוע להם תפוח אדמה באגזוז...

זרימה חופשית עלאק!

אולי תיתן לי כבר לעבוד בשקט? ומתי אתה בא לארץ ובא איתי לאמנון?

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מדובר בהעברה בין המפעלים, או משהו בסגנון- אני לא חושב, שהם נסעו ככה בכבישים הציבוריים! מה שכן- ראיתי משהו דומה באירופה- מובילית מכוניות אחת "לקחה" את השניה על עהצמה- כנראה הנהגים רצו לחסוך בשעות הנהיגה של כ"א בדרך החזרה!

ככה הם נוסעים על הכבישים..וככה הם מעבירם משאיות ממקום למקום..כולל משאיות חדשות

יש להן גם כינוי במכשיר קשר..רק לא זוכר אותו

הייתי רואה אותם הרבה..ויש לי גם כמה תמונות שלהם

בנוסף נצפתה היום לילנד צימפלין באזה"ת של אשקלון..רק לא היתה לי מצלמה

אז אין תמונות..מקווה שלהבא שאני יעבור שם..אני יצלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...