Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

חבל, שאוטו כ"כ נדיר (אני לא חושב, שיש עוד כאלה בארץ!)- נהרס ככה בתור שלט פרסום... מצד שני- זה, מה שמציל אותו עדיין, אז אולי בכ"ז יש עוד תיקווה! לצערי הליילנד 411 הלבן, שהיה פעיל ובמצב טוב- גם הולך להיות מעכשיו משהו כזה, במיקרה הטוב... חבל!:cry:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אנשי הדיזל- מה זה החלק הזה?:roll:

גלוק463.jpg

גלוק462.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול היה מפגש מרגש של נהגים שעבדו על קו אילת , ראשית שנות החמישים כמו אלון גלילי משדה בוקר ומסיקה שעבד עוד בטיטניק המיתולוגית דרך החברה ממפעלי תובלה, קווי תובלה יבשתית מובילי מפרץ שלמה ,

תמונה 014.jpg

תמונה 070.jpg

תמונה 109.jpg

תמונה 055.jpg

תמונה 487.jpg

תמונה 241.jpg

תמונה 177.jpg

תמונה 425.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא הגעתי- גם נתקעתי ב"שוקעתיק", וגם ללא משאית העתיקה לא ממש היה טעם להגיע- כי אני לא מכיר אף אחד שם, אז...:? אגב, אני רואה, שהביבר בסוף לא הגיע?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אנשי הדיזל- מה זה החלק הזה?:roll:

זה סוג של טרמוסטט.

זה פעם ראשונה שאני רואה סוג כזה באמת ולא דרך שירטוט.

נקרא טרמוסטט מפוחית.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של מה- רגיל, של מים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר מאוד תרמוסטט של חיפושית (קרור אויר)

01badtstatandgoodLO.JPG

בחיפושית, האקורדיון נפרש כשהמנוע מתחמם ובאמצעות זרועופותח תריסים שמאפשרים מעבר אויר קר על פני הצילינדרים ורדיאטור השמן.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול היה מפגש מרגש של נהגים שעבדו על קו אילת , ראשית שנות החמישים כמו אלון גלילי משדה בוקר ומסיקה שעבד עוד בטיטניק המיתולוגית דרך החברה ממפעלי תובלה, קווי תובלה יבשתית מובילי מפרץ שלמה ,

איפו היה המפגש ?? חבל שלא ידעתי אומנם אני עבדתי בשנים קצת יותר מאוחרות איתם ,אבל אני מכיר מהם הרבה חברים , חבל אם הייתי יודע הייתי מגיע, מישהו יודע אולי איך אפשר להשיג את הטלפון של לוי מהתמונה השנייה משמאל ????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו פרייטליינרים- מסתבר, שכנראה גם ברוסיה ערכם כבר לא גבוה- כי אחרת אף אחד לא היה עושה מהמשאית שלט פרסום נייד: (צולם ע"י חבר פורום אחר במוסקבה, זה פרסומת לעסק של שיפוץ גלגלי מגנזיום- אפילו לא קשור למשאיות!)

76ba38aade35.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קישור לסיפור (עם תמונות יפות) על דגם של וולבו F89 סמי שבנה מי שעבד בזמנו על קו אנגליה - ערב הסעודית בשנות השבעים.

יפה מאוד לטעמי!

moz-screenshot-2.pnghttp://tedtaylor.hobbyvista.com/97-volvo-f-89/page-97.html

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מותר לייבא כזה דבר ? מודל 1956 עם 14.5 אלף מייל בלבד:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1956-MACK-B75-FIRE-TRUCK-PUMPER-14-509-MILES-ORIGINAL-/190397836367?cmd=ViewItem&pt=US_Cars_Trucks&hash=item2c54986c4f

5517043_5.jpg

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית מוכרח?!:cry:

-לא... האוטו הזה חורג כנראה מה-12 טון המותרות היום ל"אספנות", חורג מאיסור לייבא רכב מעל 4 טון (כולל אספנות), ואחרון- ככל כנראה מוגדר כ"רכב יעודי", שכיום עוד לא הוגדר להם סטטוס "אספנות" בכלל. בקיצור- "לא" בגדול... ובנוסף- גם אם היה מותר- רק תחשוב, כמה המחיר שלו יהיה בארץ- אחרי, שתיקנה אותו, נניח, ב-15 אלף (ובפחות מזה אני לא מאמין, שיימכר)- ותוסיף מחיר הובלה ומסים-.......:?:cry:

ומצד שני- אם למישהו יש ממש, אבל ממש הרבה כסף, והוא ירצה "צעצוע"- אני מניח, שיוכל לייבא אחד כזה, גם אם בלי רישוי- תמיד אפשר להשיג "במבחן", אם כבר ממש רוצים לנסוע להראות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהרגו אותי הרג, אבל אני חושב שלהביא לארץ משהו שמעולם לא היה בה, לא נראה לי.

זה באמת צעצוע, יפה, אין מה לומר, אבל איך מתחבר לנוסטלגיה תעבורתית?

לא יודע. מילא, אם כבר, אז לקחת כבאית מהסוג שהיו בארץ...

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...