Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה קצת מטומטמת (גז וברקס בו"ז)

Rsini
שימו לב! השרשור הזה בן 5884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם שאלה - הכבישים שאתם עושים את זה בהם - נוסעות שם עוד מכוניות ?

אותם כבישים, אם למישהו תהיה תקלה ברכב ורכב אחד יתעופף לכיוון השני - יש לו לאן לברוח ?

מי שעומד וצופה ברייסים - עומד במקום בטוח שאי אפשר חס וחסה לדרוס אותו ?

.

1.לא לרב אנחנו עושים את זה בכבישים סגורים שלא פתחו אותם אחרי שסימו לבנות אותם

2.כן אבל במהירות כזאת גם אם יהיה מרווח של 3 נתיבים בין המכוניות עדיין קשה להגיב בזמן

3.לרב אין צופים ואם יש הם עומדים מאחורי המכוניות ולא נמצאים בדרך או בסוף מסלול הנסיע

שוב אני אומר זה שאני (אנחנו -אני וחברים שלי)צעירים לא אומר שאין לנו שכל ואנחנו לא מבינים כלום מהחיים שלנו אז כן יש לנו פחות נסיון אבל גם לנו מותר להנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחחח.. כמה שאני מאחל לך ולכל החברים שלך לקבל שלילה ל-10 שנים (ואם אפשר יותר אז נהדר).

מירוצים, רייסים ודריפטים עושים בצורה מסודרת ובמקומות מסודרים. בטח לא נהגים חדשים (ילדודס) עם כמעט

אפס ניסיון על הכביש ועוד עם הרכב של ההורים. מאחל לך לגרום נזק בלתי הפיך לרכב-נזק כזה שההורים שלכם ידאגו

להפקיד את רשיונכם בידי הרשויות. אתם מהווים סכנה לכל הסובבים אותכם.

אני לא מבין את היצר הזה. באמת שלא. היתה לי BMW שיכלה "לאכול" בפתיחות כל רכב של החברים שלי שרק היתי שם מולה ומעולם לא פתחתי

עם הרכב. הפעם היחידה שהרשתי לעצמי לבחון את היכולות של הרכב בצורה קיצונית (יחסית) היא במגרש סגור של אחד מבתי

הספר לנהיגה..

אני לא יפתח את מה שאני מאחל לך כי זה לא ראוי לפורום הזה,

ואני בטוח שאתה מרגיש ממש גבר עכשיו אחרי שסיפרת לכולם איזה BMW חזקה היתה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יפתח את מה שאני מאחל לך כי זה לא ראוי לפורום הזה,

ואני בטוח שאתה מרגיש ממש גבר עכשיו אחרי שסיפרת לכולם איזה BMW חזקה היתה לך

"גבר", ביני ובינך יש 2 הבדלים:

1. אני קצת יותר ותיק ממך פה בפורום, ולצערך, ה-BMW שלי מוכרת להרבה חברים כאן ככה שאני ממש לא בא לצאת גבר

כי אותי ואת הרכב שלי מכירים ולמזלי, אני לא צריך לעשות שטויות בכביש בשביל לצאת גבר או מגניב (להבדיל ממך)- וכשרציתי עשיתי את זה במקום מסודר, תחת הדרכה וללא סיכון של אנשים אחרים.

2. היחידי שמנסה לצאת גבר ליד החברים שלו זה אתה, אני לא רואה סיבה אחרת לדברים האלה.

אתה צעיר ומותר לך להנות- תקחו מגרש ריק או שתלכו לבית ספר לנהיגה ותשכרו את המגרש שלהם (כל חבר ישים סכום

סימלי) ותעשו מה שאתם רוצים. לעשות דברים כאלה בכביש זה לא מקובל. זה מסכן אותי, זה מסכן את החברים שלי וזה מסכן

כל אחד אחר בכביש. אתה לקחת את הדברים שאני אמרתי למקום אישי והם ממש לא במקום האישי. אין לי שום דבר אישי כנגדך-בסך הכל אני מאוד לא אוהב אנשים שעושים שטויות בכביש ומסכנים אחרים!

ועכשיו טיפ- אני מציע לך שלא להמשיך את הדיון פה. אתה מוסר פה מפלילים על פעילויות לא חוקיות.

שתדע שדיון כזה בפורום יכול לשמש נגדך כראיה ויכול להביא לשלילת הרישיון שלך. לכן, הייתי מציע שתדאג שימחקו את הדיון

הזה מאוד מהר-כי מספיק שיבוא לפה איזה שוטר שיחליט להתלבש עליך ואכלת אותה

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם אתה עונה תשובות של "רוב השאלות הן לידע כללי" (לקוח משרשור אחר) או "לרוב זה בכבישים סגורים"...

אז מה זה אומר - שחלק מהזמן זה בכבישים עם תנועה ?

מה יש לכם לעשות רייסים עם רכבים של ההורים ?

רוצים לדעת מי יותר מהיר ?

תבדקו באינטרנט 0-100 ומהירות סופית של כל רכב.

זה לא שהרבצתם פרוייקט אדיר על רכב ועכשיו אתם רוצים לבדוק איך הוא מאיץ,

זה סתם לעשות רייסים בכבישים עם תנועה, בלי ידע, ובלי שום מרווח בטיחות.

לקסוס12, אתה לא צריך להצטדק על זה שהייתה לך בימר חזקה. שיאכל את הלב.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל רכב הבלימה היא לכל ארבעת הגלגלים, כח הבלימה של הקדמיים גדול יותר פשוט (בלמים יותר גדולים וכו').

מה גם שרוב המשקל נע קדימה בגלל שהרכב רוצה לנוע קדימה - כנ"ל בבלימה רגילה בלי קשר, אגב.

בגלל זה יש פחות משקל על האחוריים, פחות כוח בלימה עליהם, והרכב יכול "לחפור" במקום מבלי לנוע.

אגב, עדיין יכולה להיות תקלה כזו או אחרת (של נהג או של הרכב) והרכב יעוף קדימה,

לכן מומלץ מאוד לא לעמוד ליד רכב כזה, בעיקר לא מקדימה.

ו... לא, המשפט ההפוך אינו נכון, אי אפשר לעשות ברנאאוט בלי לזוז מהמקום בהנעה קדמית, סורי.

אוקיי, תודה רבה על התשובה :-)

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שהרבה אנשים מאד מתעצבים ולא מוכנים לקבל שגם "ילדודס" יכולים להיות חכמים ולא לעשות שטויות ושל "רייסים"שלהם יש גם סיבות חוץ מ"לצאת גבר" "להוכיח מי יותר מהיר"

אז אני מבקש מאחד המנלהלים לנעול או למחוק את התרד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתעקש שלא ימחקו או ינעלו אותו,

לדעתי זה דיון מעולה שאולי בסופו אחד מהצדדים יוכל ללמוד ולהבין משהו ולשנות את יחסו או התנהגותו ביחס לצד השני.

עכשיו בוא תוכיח לנו איך אתה עושה רייסים באמת בלי לסכן אף אחד,

והאם החברים שלך יידעו באמת מה לעשות אם לדוגמה יתפוצץ להם צמיג באמצע רייס או יקפוץ להם משהו לכביש.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר למדנו אם הנסיון אבל זה מה שמעניין אותנו

בעקרון כשאני לוחץ על הגז והברקס ביחד אז המנוע ?

למדת עם הנסיון מה?

נסיון של כמה שנים על הכביש?

לדעתי תבקש מהמורה שלך שלימד אותך נהיגה להחזיר לך את כל הכסף.

עד כמה שזכור לי לא לוחצים על הגז ועל הברקס יחד.

:roll:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתעקש שלא ימחקו או ינעלו אותו,

לדעתי זה דיון מעולה שאולי בסופו אחד מהצדדים יוכל ללמוד ולהבין משהו ולשנות את יחסו או התנהגותו ביחס לצד השני.

עכשיו בוא תוכיח לנו איך אתה עושה רייסים באמת בלי לסכן אף אחד,

והאם החברים שלך יידעו באמת מה לעשות אם לדוגמה יתפוצץ להם צמיג באמצע רייס או יקפוץ להם משהו לכביש.

1.אנחנו לא מסכנים אף אחד חוץ מעצמנו (נהגים ומי שיושב באוטו) כי לרב (99%)אין צופים ואם יש הם לא נמצאים בדרך או בסוף מסלול הנסיעה

2.על השאלה השניה התשובה ברורה גם אם אתה נהג הכי מנוסה אם במהירות גבוה תיהיה תקלה לאוטו אז זה יכול להוביל לאסון

3.ה"רייסים" מתבצעים תמיד!! בכבישים שאין בהם מכוניות אחרות מלבדנו תמיד!!

כמו שכתבתי באחת התגובות לרב בכבישים סגורים ואם הכביש הוא לא כביש סגור אז הכביש נטוש או כביש ללא מוצא ללא מכוניות או אדם באזור

* ה"רייסים" שאנו עושים זה מי מאיץ יותר מהר בקו ישר

נ.ב אני מבין אותכם ולא מנסה לעצבן אותכם (חוץ מזה אם הBMW) רב הצעירים מתפרעים בכבישים ומסכנים את חייהם שלהם ושל הסובבים אותם וגם אני לא אוהב את זה גם בגלל שמקרים כאלו מוציאים שם רע לנוער אבל לא כולם עבריינים ופושעים חמומי מוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדת עם הנסיון מה?

נסיון של כמה שנים על הכביש?

לדעתי תבקש מהמורה שלך שלימד אותך נהיגה להחזיר לך את כל הכסף.

עד כמה שזכור לי לא לוחצים על הגז ועל הברקס יחד.

:roll:

ל'

למדנו מנסיון שהפרעות בכבישים גורמת למקרים קשים כמו חברנו לספסל הלימודים שהרג את עצמו ואת החבר הכי טוב שלו בתאונה בגלל מהירות מופרזת

ותפסיקו להתיחס לכל הנוער כילדים קטנים

"לדעתי תבקש מהמורה שלך שלימד אותך נהיגה להחזיר לך את כל הכסף.

עד כמה שזכור לי לא לוחצים על הגז ועל הברקס יחד"

זה כל נהג/נהגת צריכים לדעת אם זה לא מובן מאליו.

וגם אני יכול "לעקוץ" אותך אם משפטים על כך שאת נהגת אישה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם נהגת "אישה אישה", אבל לא עושה טעויות של "גבר גבר" כמו הטעויות שלך.

זו בעיה שלך, רק תהיה שלם עם ההשלכות של נזקים גופניים חלילה אם יקרו לך או נזקים נפשיים כאשר יקרה חלילה משהו לאחד החברים בתאונה.

אתם צעירים, יש לכם אדרנאלין, אתם לא חושבים על התוצאות וזה טבעי לחלוטין אבל רק תהיו שלמים עם התוצאות, ואל תקחו אנשים נוספים עמכם בדרך להוא ששם למעלה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר בחור.

אני חושב שאתה מגזים.

אין פה מקום לדעותיך על נשים במיוחד לא על ליטל

שיש לה הרבה יותר ניסיון ממך והיא יותר מבוגרת ממך.

קודם תלמד מהו כבוד לאחר ואחר כך תגיב.

וכן זה מאפיין את הנוער בגילך.

אם אתה אוהב נהיגה ספורטיבית, למה שלא תלך לקורס

נהיגה מתקדמת?

בטוח שתהנה ותלמד כמה דברים

ואולי יום אחד זה יציל לך את החיים.

גילעד

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותפסיקו להתיחס לכל הנוער כילדים קטנים

"לדעתי תבקש מהמורה שלך שלימד אותך נהיגה להחזיר לך את כל הכסף.

עד כמה שזכור לי לא לוחצים על הגז ועל הברקס יחד"

זה כל נהג/נהגת צריכים לדעת אם זה לא מובן מאליו.

וגם אני יכול "לעקוץ" אותך אם משפטים על כך שאת נהגת אישה

אתה בכל הודעה שלך מוכיח כמה שאתה ילד קטן. אנשים עם קצת יותר שנות ניסיון ממך על הכביש אומרים לך דברים נכונים,

דברים שיכולים להציל את החיים שלך יום אחד ואתה "הגבר גבר" סותר כל דבר בטענה שאתה ילד מספיק גדול. ראשית, בשביל

שיתייחסו אליך כמו אל בוגר תתחיל לדבר כמו בוגר ותלמד מהו כבוד-אולי ליטל ("נהגת שודים") "אישה" אבל היא קצת יותר מבוגרת ממך ועם קצת יותר ניסיון ממך ולכן הדבר האחרון שאתה יכול להגיד לה הוא משפטים שובניסטיים כאלה. להבדיל, היות ואתה צעיר, קטן ומראה את "חוכמת הכביש" שלך על גבי הפורום, היא בהחלט צודקת במה שהיא רשמה לך.

ואם אתה אומר שחבר שלך נהרג ולקח איתו עוד חבר ועדיין אתם עושים דברים כאלה אז כנראה שעל אחת כמה וכמה אתה באמת ילד קטן, כי בן אדם בוגר במצב כזה היה מבין שזה מסוכן, שזה לא משחק ומפסיק עם זה. לילד קטן אין את הבגרות הנפשית והשכלית לנתח אירועים כאלה ולבחון את ההשלכות.

הייתי ממליץ לך ללמוד נהיגה מתקדמת ולצבור ניסיון בנהיגה. ללמוד כיצד להגיב במצבי נהיגה מסוימים, כיצד לשלוט על הרכב

ובטח שלא לעשות את זה במקומות ציבוריים. חבל שאתה חושב שאנשים פה מנסים לעקוץ אותך-להיפך, אנשים פה מנסים להציל

לך את החיים!

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר בחור.

אני חושב שאתה מגזים.

אין פה מקום לדעותיך על נשים במיוחד לא על ליטל

שיש לה הרבה יותר ניסיון ממך והיא יותר מבוגרת ממך.

קודם תלמד מהו כבוד לאחר ואחר כך תגיב.

וכן זה מאפיין את הנוער בגילך.

אם אתה אוהב נהיגה ספורטיבית, למה שלא תלך לקורס

נהיגה מתקדמת?

בטוח שתהנה ותלמד כמה דברים

ואולי יום אחד זה יציל לך את החיים.

גילעד

קודם כל לא אמרתי עליה שום דבר רע, הבאתי דוגמא לכך שהיא יחסה אותי לקבוצה של נוער שמתפרע בכבישים ואני יכול ליחס אותה לקבוצה של נשים אשר לא יודעות לנהוג בלי הכרות אם הצד השני.

ואם העלבתי מישהו אני מצטער זאת לא היתה כוונתי

ואני נותן כבוד למבוגרים ממני כי נוער אחר בגילי היה מדבר בגסיות ואומר דברים שהוא חושב שהם נכונים ולא היה מוכן לקבל את זה שהוא טועה.

וכן אני מתקוון לקחת קורס נהיגה מתקדמת יש לך המלצה על בית ספר טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...