Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה קצת מטומטמת (גז וברקס בו"ז)

Rsini
שימו לב! השרשור הזה בן 5885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה מילים: גם אצלי, עם 8 שנות רשיון, יש ויהיה את השד ואת האטרף לקרוע את הכביש, את האוטו, לסוע על המגבלות וכו'. בשביל זה יש בנחשונים מסלול מירוצים! אמנם קטן ולא הכי מספק אבל עדיין-מסלול.

וככה אני רואה את זה:

בכביש-נוהגים בזהירות ובהתחשבות.

במסלול-מתחרעים ונוהגים על\מעבר למגבלות.

הכי פשוט בעולם.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמה מילים: גם אצלי, עם 8 שנות רשיון, יש ויהיה את השד ואת האטרף לקרוע את הכביש, את האוטו, לסוע על המגבלות וכו'. בשביל זה יש בנחשונים מסלול מירוצים! אמנם קטן ולא הכי מספק אבל עדיין-מסלול.

וככה אני רואה את זה:

הכי פשוט בעולם.

פרסמתי שאלה בתרד איפה המקום נמצא עוד לפני כמה ימים ופשוט לא עונים לי

אז אני שואל פה איפה זה נחשונים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט בעולם.

זהו שזה לא ממש פשוט כמו שאתה מציג את זה , לא תמיד יש זמן /כסף/כוח לנסוע עד לנחשונים (תלוי כמובן איפה מתגוררים)

אבל זה כבר נושא לשרשור אחר, תעשה חיפוש על "ההונדה שפיץ של מייקל" יש שם דיון "מדהים" בנושא ...:roll:

נחשונים נמצא איזה פלא ---------->בקיבוץ נחשונים חפש במפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וככה אני רואה את זה:

הכי פשוט בעולם.

בואו כולם תבינו משהו מאוד פשוט גם מיכאל שומאכר כשהוא קיבל את הרישיון עשה שטויות על הכביש.

ובנחשונים זה מסלול אולי לקארטינג לא למכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ ללחוץ על הבלמים והגז באותו הזמן.(תתחשב גם בהורים שלך, שאחרי שאתה תהנה קצת[אם בכלל] הם אלו שיצטרכו לשאת בהוצאות על הרכב)

בכל מקרה, כמה שלא תעלה את הטורים, עדיין לא תקבל האצה טובה. הרכב הוא סופר לאנסר סטיישן, איזה האצות אתה רוצה לקבל?

אתה תצא הרבה יותר "גבר" אם במקום לעשות שטויות ולסכן את עצמך/האוטו ואת הסובבים, תעשה את זה: תילמד קצת על הנושא, תילמד לינהוג בזהירות ואיפוק ותמנע מחברייך לעשות שטויות.

בנוסף, כמו שנאמר פה כבר, מומלץ גם לעשות קורס נהיגה מתקדמת. זה לא אומר שאתה תהפוך לנהג מעולה, זה פשוט יעזור לך להבין איך לינהוג יותר טוב. אולי באחד מן הימים אתה באמת תהיה אחל'ה נהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בית ספר של נהיגה מתקדמם שזה לא באוטו שלי?

קראתי קצת "במסגרת הקורס תיערך גם תחרות ג'ימקנה (נהיגה בין מכשולים) עם מדידת זמנים, ילמדו טכניקות נהיגה, ויושם דגש על שימוש נכון בהגה, כולל תרגול במדמה ההחלקה"

קצת חבל לי עליו הרכב ישן ולא נראה לי יעמוד בעומס של כל כך הרבה החלקות

איך אני מת על זה - להץחרע עם האוטו כל הלילה בפתיחות והנדברקסים זה סבבה, אבל בקורס עם קצת הדרכה זה פתאום מלחיץ אה?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ ללחוץ על הבלמים והגז באותו הזמן.(תתחשב גם בהורים שלך, שאחרי שאתה תהנה קצת[אם בכלל] הם אלו שיצטרכו לשאת בהוצאות על הרכב)

בכל מקרה, כמה שלא תעלה את הטורים, עדיין לא תקבל האצה טובה. הרכב הוא סופר לאנסר סטיישן, איזה האצות אתה רוצה לקבל?

אתה תצא הרבה יותר "גבר" אם במקום לעשות שטויות ולסכן את עצמך/האוטו ואת הסובבים, תעשה את זה: תילמד קצת על הנושא, תילמד לינהוג בזהירות ואיפוק ותמנע מחברייך לעשות שטויות.

בנוסף, כמו שנאמר פה כבר, מומלץ גם לעשות קורס נהיגה מתקדמת. זה לא אומר שאתה תהפוך לנהג מעולה, זה פשוט יעזור לך להבין איך לינהוג יותר טוב. אולי באחד מן הימים אתה באמת תהיה אחל'ה נהג.

פעם הבאה תקרא טוב את התרד לפני שאתה מפרסם תגובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור,

לומר לך את האמת,לא יודע איך השרשור הזה שרד יותר מעמוד אחד.

בדרך כלל נושא ממשיך מעבר לעמוד אחד כשהוא אחד מכמה אופציות:

1.דיון מאוד מעמיק בנושא כלשהו.

2.דיון עם איזשהו ערך חינוכי כלשהו.

3.דיון ששומר על רמה טובה.

הדיון הזה לטעמי לא עמד באף קריטריון,כי הנושא שלשמו נפתח מלכתחילה לא ממש מעמיק,את הערכים החינוכיים שאנשים פה מנסים ללמד אותך-אתה לא ממש קולט (לראייה תגובתך למה שכתב לך SMIRO),ורמה טובה כבר מזמן אין בדיון הזה (לראייה ההערה החכמה שלך לל' ולבעל ה-BMW,שאין לך כוונה להכעיס אף אחד מלבדו).

אז כמה דברים לי אלייך ידידי:

1.אתה כותב בהרבה ביטחון על דברים שאני יכול לומר לך (בביטחון מלא) שאין לך ולו טיפת מושג לגביהם.

2.אתה עושה שטויות בכבישים ציבוריים למרות חוסר הנסיון שלך.

3.אתה לא רק מסכן את עצמך,אלא גם את אלה שיושבים איתך ברכב (כל "בעל נסיון" יומר לך שלעולם לא עושים "רייסים" עם עוד אנשים ברכב).

4.אתה עושה שטויות ברכב שלא נועד לכך,אינו מותאם לכך,אין לך אפילו טיפת מושג מה מצבו התחזוקתי,אין לך מושג מה המגבלות שלו ומה יקרה לו מעבר למגבלות.

אני יכול להמשיך עם עוד רשימה ארוכה של שטויות שאתה אפילו לא מבין,אבל אני רק אאחל לך דבר אחד,ומאחל אותו במלוא הרצינות:

שאכן תגיע ליום שכבר לא תיהיה נהג חדש\צעיר.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הבאה תקרא טוב את התרד לפני שאתה מפרסם תגובה

קראתי את כל הת'רד וופירסמתי את התגובה לאחר מכן. אמרתי לך את דעתי. אתה רוצה תתייחס, לא רוצה, אל תתייחס. בחירה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מילים: גם אצלי, עם 8 שנות רשיון, יש ויהיה את השד ואת האטרף לקרוע את הכביש, את האוטו, לסוע על המגבלות וכו'. בשביל זה יש בנחשונים מסלול מירוצים! .

המסלול בנחשונים הוא חביב אבל הוא מסלול מירוצים כמו שאני שומאכר.

לגבי צעירים ושטויות, גם אני, למרות היותי חננה עם תעודות (אקסטרני, אבל תעודות), הייתי צעיר, גם אני עשיתי שטויות וגם היום אני עושה שטויות, רק עם הרבה יותר ביקורת עצמית. אפשר לנסות לחנך את הנוער לשיקול דעת, זה אף פעם לא עזר ולא יעזור. אם היה לנוער שיקול דעת אף אחד לא היה נכנס ללבנון עם חיוך ורצון רק להיתקל ולחסל.

יש דברים שבאים רק עם הגיל ואם הם עושים את הרייסים שלהם במקומות מבודדים ולא בכביש עם עוד מכוניות - דיינו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SIMON סיפר על הפצועים שהוא רואה בעבודתו, אני אספר לך מה אני רואה, אני אספר לך על "הגברים" שאני רואה בבית המשפט , כמה הם בוכים לאחר ששופט שולל את הרישיון לכמה חודשים במקרה הטוב, או טסט ותיאוריה מחדש. וכל זה רק בבית המשפט לתעבורה, אתה לא יודע כמה תיקים של נזק לרכוש יש , ורק שתדע, חברות הביטוח ממש לא מחייכות שהם רושמים צ'ק לבחור שרק ניסה למדוד כמה מהר יגיע מ 0 ל 100.

אני עדיין אוהב להתפרע, אבל תאמין לי שהחיים שלי והרישיון שלי יקרים לי מאוד. מה שאני עושה זה פעם או פעמיים בחודש , אני ועוד איזה 5 חברים מתארגנים ונוסעים לקארטינג, ונשארים עד שכבר אין חשק לנהוג. ונהנים פי אלף.

ואתה יודע מה , שם באמת רואים מי גבר גבר ולא על הכביש , כי לרובנו יש מכוניות "מהירות" אני אראה לכם פעם תמונה קבוצתית של הרכבים , יש שם איזה 1000 כ"ס לפחות מ 5 מכוניות בלבד.

אז העצה שלי אליך, תמצא תחביב אחר.

עוד מעט עו"ד אבל דלקוהוליסט !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי מה הבעיה בלתת פול גז ברמזור ולהגיע עד המהירות המותרת? למה זה יותר מסוכן מלעשות את זה עם חצי גז? הרי זה לא מפעיל על האוטו מאמצים מיוחדים (חוץ מעל החלקים המניעים, אולי).

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדולים הסיכויים, שתפרק מישהו שרק ניסה להשתחל בצהוב-אדום.

אין שום בעיה להגיע ל-50 קמ"ש תוך שנייה, באי בודד.

סתם, אני צוחק, בהנחה שאין אנשים בצומת, מכל הצדדים, ואין סכנה שאופנוע/רכב/אוטובוס יקפוץ לך לתוך הצומת כי הוא ניסה לגנוב רמזור ויהפוך את הרכב שלך לסנדוויץ.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור שמעליי,אין שום בעייה לתת פול גז ביציאה מהרמזור ולהגיע עד למהירות המותרת (אלא אם כן נפלת על שוטר ש"לא קיבל בלילה" ויתן לך זימון למשפט על "נהיגה בקלות דעת").

אבל....:

1.לא זה הנושא שלשמו נפתח השרשור,במילים אחרות,הרייסים עליהם מדבר ידידנו בעל הסטיישן,אינם פתיחה ברמזור עד למהירות המותרת.

2.מה הפואנטה בלתת פול גז ביציאה מרמזור רק כדי להאיץ ב"טירוף" אל עבר 60 הקמ"ש המותרים ?....

גילוי נאות,

גם אני חובב ספורט מוטורי מושבע,וראיתי ברכבי מהירויות תלת סיפרתיות כפולות מהמותר בחוק.

אבל אני עשיתי את זה ברכב שלא רק שמלכתחילה הינו רכב ספורטיבי,אלא גם אחד כזה שטופל ותוחזק ברמה הגבוהה ביותר, ועבר סדרת שיפורים מקיפה על מנת להגיע לכיול אופטימלי של השילדה כדי להגביר את יציבות ואחיזת הרכב,הן בפניות והן בקו ישר ומהירות גבוהה.

וגם זה בוצע לאחר שכבר הייתי עם נסיון של 4 שנים על הכביש,וגם אז לא "התביישתי" והלכתי לעשות קורס נהיגה ספורטיבית כדי ללמוד את הרכב ומגבלותיו יותר טוב (מיותר לציין שלאחר מכן גם נהנתי ממנו יותר כי ידעתי לנצל אותו יותר טוב על המגבלות).

כשהוצאתי רשיון נהיגה ונהגתי ברכבו של אבי (סוזוקי בלנו-בזמנו חדשה דנדשה מהסוכנות) וגם ברכבו של אחי הגדול (306XSI שמורה בקנאות-לכל הדעות רכב עם יכולות ספורטיביות מרשימות,בעיקר בתחום האחיזה) אומנם לא נהגתי כמו סבתא בת 70, אבל גם לא נסעתי כמו מפגר במהירויות גבוהות והשתוללתי ועוד ניסיתי להצטדק וללמד אחרים שמה שאני עושה טוב.

גם להיות מטומטם צריך לדעת.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...