Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות: יולי - ספטמבר 2007

Koby Millo
שימו לב! השרשור הזה בן 6080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 572
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נצפתה Plymouth בשד' יד לבנים בתל אביב. (נכנסים לרחוב מכיוון יגאל אלון, היא בתחילת הרחוב)

על שמשת הרכב יש פתק של העירייה, לא קראתי.

תמונות:

שוב מצטער על האיכות, מצלמת פלא' :roll:

DSC00346.jpg

DSC00347.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם יש כאן מישהו שאוסף/מתעניין בטרנזיטים, אבל בבקשה: פורד טרנזיט MK2 מודל 78' או 79'.

מרותקת לחצר של בית ישן במושב קדימה כבר שנים.

יש, ועוד איך!:-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש, ועוד איך!:-D

מצוין, אולי מישהו רוצה לגאול אותה מיסוריה? עד סוף השיפוץ היא כבר תהיה בגיל אספנות. בכל פעם שאני עובר ברחוב הזה היא מסתכלת עליי בעצב מהחצר. כמו הכלבים המסכנים שקשורים לעץ ומוציאים אותם לסיבוב פעם בשבוע. אותה לא הוציאו לסיבוב כבר כמה שנים. חוץ מקצת חלודה פה ושם היא בסך הכל נראית סביר. לא יודע איך היא מבחינה מכאנית, אבל זהו רכב פשוט מאוד, מה כבר יכול להתקלקל שם? הטיפטרוניק? בקרת אקלים?

אז רגע, אתה אומר שיש בארץ טרנזיטים אספנות? איפה אני רואה MK1 פעילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה, שאצלי- אם וכאשר אשיג אחת, ויהיה לי תקציב לשיפוצה!:-D נכון לעכשיו- אני באמת עוד לא ראיתי אף טרנזיט-אספנות, וחבל. יש הרבה, שמתעניינים- אבל אין עדיין מי, שעשה. כולל אותי, לצערי. לגבי MK2- יש עדיין עוד כמה, שעדיין עובדות אפילו. אני כרגע לצערי לא במצב לעוד פרוייקט- קודם צריך לגמור עם מה שיש, וזה לא מעט. מה לעשות.

אגב, בחו"ל העניין אחרת לגמרי- יש שם מועדונים ומפגשים של אוהבי הטרנזיט לדורותיה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה בנהריה: דודג' דארט 1975 עם מספר אספנות (אני לא מכיר את הבעלים).

נראת במצב טוב + טסט.

המחיר המבוקש 20,000 ש"ח

הפרטים של המוכר כפי שרשום על הרכב: יובל - 052-2811356

IMAGE_00001.jpg

IMAGE_00002.jpg

IMAGE_00003.jpg

IMAGE_00004.jpg

:roflmao: הבודי בעבודת פחחות והשילדה כבר במערומיה 1958 MGA Roadster :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו 4 שנת 83..נראית בצב טוב

כבר אני רואה אותה הרבה זמן בקריית גת ליד המשטרה

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעין ורד, באחת החצרות, מסתתרת רנו 4 מודל 85'.

מה שמיוחד במכונית הזו, גם אם קצת קשה לראות בתמונה, זה שמדובר בגרסת ה 4-ואן (ארגז סגור).

המכונית אינה פעילה, ועושה רושם שלא מאתמול (למרות שחיצונית היא נראית לא רע בכלל).

4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצפית מבת-ים:

Ford Cortina ו Opel Kadett, המכוניות נמצאות ברחוב ההגנה בבת-ים.

הפורד חונה מתחנת לבניין, לא במצב נסיעה (אין אוויר בגלגלים, שמשות שבורות, מאוחסנים ברכב חפצים).

האופל חונה ברחוב ונראת במצב נסיעה.

תמונות מהפלא' אז האיכות לא משהו.

DSC00351.jpg

DSC00352.jpg

DSC00353.jpg

DSC00354.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירושלים, ברחוב חיים גרוסמן (מאחורי המיפלצת בשכונת עיר גנים) נצפתה וולוו 164 משנת 1974 או 1975. היא עומדת זמן מה ללא תנועה.

IMG_6684.JPG

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר את הקורטינה הזו לפני כשנתיים כשעדיין עמדה שם. מצבה היה הרבה יותר טוב . כמה עצוב :cry:.

ואני זוכר אותה כילד--בסביבות ה-20 שנים אחורה אז היא הייתה במצב שדיד,והאיש פשוט החליט שהוא מעמיד אותה למות.

מספר פעמים שלחתי לאדון אנשים,כולל את עצמי,אבל האדון מסרב אפילו לפתוח את הדלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעין ורד, באחת החצרות, מסתתרת רנו 4 מודל 85'.

מה שמיוחד במכונית הזו, גם אם קצת קשה לראות בתמונה, זה שמדובר בגרסת ה 4-ואן (ארגז סגור).

המכונית אינה פעילה, ועושה רושם שלא מאתמול (למרות שחיצונית היא נראית לא רע בכלל).

דיברתי עם האיש לא מוכן למכור

עקב בעיות משפחתיות -משפטיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת גן בחנייה של קניון אילון ראיתי פורד אסקורט דור 1 תחילת שנות ה 70סוף 60 סטיישן כמו מסחרית כזות דגם נדיר במצב סביר

לא ניראה לי שהיא במצב נסיעה לפי המדבקה של הטסט אין טסט מ2005 ולא רשומה כאספנות

בבעלותי

רובר 827 1994, סיטרואן פאלאס GSA 1982, אופל קדט 1982,טלבוט הורייזן 1980 יד 1 ופורד סיירה 1983 שממתינה ל 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשה אישית (שלי ושל דימה): שמישהו כבר יציל את הדבר המסכן הזה:

לפי המראה- עומד לפחות 10 שנים, יחסית לאחרונה הורידו לו מספרים ושברו את המשולש. מה שמיוחד באוטו הזה- הוא נראה "נקי" מהמחלות הטיפוסיות של הדארטים- אין לו חלודות בקורות ומסביב לחלונות, והגג נקי לגמרי! אני עוד לא פגשתי דבר כזה, ועוד באוטו, שעומד כ"כ הרבה זמן! בנוסף- נראה, שיש לו את רוב החלקים, בחוץ ובפנים, ובפנים הוא עדיין במצב סביר (שברו משולש לא מזמן, כנראה, ועוד לא הספיק לההרס לגמרי).

בקיצור- לו הייתה לי אפשרות עכשיו- אני הייתי "קופץ" עליו מבלי לחשוב יותר מדי. הבעיה שאני לא יכול. אז, כל אוהבי הסיגנון- בבקשה! אומנם, אין מספרים- אבל הוא עומד בחניה של הבניין, אני מניח, שאפשר יהיה לברר, למי שייך!

הוא חונה בת"א, באיזור של רח' יגאל אלון, באחד הרחובות בסביבה שם...

DSC02679.JPG

DSC02680.JPG

DSC02681.JPG

DSC02682.JPG

DSC02683.JPG

DSC02684.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...