Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות: יולי - ספטמבר 2007

Koby Millo
שימו לב! השרשור הזה בן 6080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב.מ.וו 316 צהובה ואוטומטית שנת 1979 למכירה , נצפתה בחדרה ליד צומת המשטרה. היא לא שלי והיא למכירה.

לקחתי טלפון, מי שמעונין שיצור קשר. (קלטו את המראות M3....)

רוצים עליה מחיר מוגזם. חוץ מזה המצב המכני שלה מחפיר, והאוטו נמצא אצל מישהי שמתייחסת אליה קקה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 572
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רוצים עליה מחיר מוגזם. חוץ מזה המצב המכני שלה מחפיר, והאוטו נמצא אצל מישהי שמתייחסת אליה קקה.

מצטער לשמוע, חיצונית היא נראת דווקא בסדר יחסית.

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני דברים, שראינו היום:

טאונוס-סטיישן נטושה בפ"ת, וטרקטור מאד ישן ומעניין, שעומד בחצר (ככל הנראה ללא תזוזה הרבה זמן) באחד מהמושבים באיזור המרכז. על הטרקטור, אגב, כתוב (היה לפחות): VOLVO.

DSC02648.JPG

DSC02647.JPG

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא כל קשר, וסתם בשביל "לשטוף את העיניים"- לפני כמה ימים, במרכז ת"א, אני נכנס לאוטו שלי, שעמד כמה שעות ב"כחול לבן", מניע, מסתכל לאחור כדי לצאת, ומה אני רואה חונה מאחורי?:-):-D

DSC02639.JPG

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברח' למפרט בפתח תקווה עומדת B.M.W. שנת 1986, 2 דל', סדרה 3, בלי אוויר באחד הצמיגים עם המון אבק ושאריות מדבקה של העיריה שמישהו טרח לגרד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך ברמה"ש

טריומף ספיטפייר מק 3 צהוב

מיני חום/שחור מונמך חלונות שחורים

שניהם במצב חיצוני טוב.

וספה 400 קבריולט במצב סביר, נראה פרויקט מעולה.

לא מכיר בעלים, לא היו שלטים למכירה, מיקום מדויק בה.פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום נצפה בשכונת יפו ד רכב גלידה.. אבל לא סתם אלא אספנות..

(מדובר על הרכב הזה עם דלת ההתאבדות או איך שחלק קוראים לדלת ..."גליוטינה"... לרכב 6 ספרות והוא נראה די עתיק)

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(מדובר על הרכב הזה עם דלת ההתאבדות או איך שחלק קוראים לדלת ..."גליוטינה"... לרכב 6 ספרות והוא נראה די עתיק)

פיזו J5 -J7 -J9 ???

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד בבת ים, ברח' ירושלים- סוסיתא קוביה (אין לי מושג איזו שנה..) במצב די טוב יחסית.

הסוסיתא הזו חונה באותו המקום כבר 20 שנה לפחות (אמיתי) , ואין לה טיפת חלודה :lol: .

נדמה לי מודל 1966.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו הזה, למרות שנראה כמו משהו, שעמד שנים במזבלה, עדיין נוסע ועושה את העבודתו, ושייך למשפחה עם עוד כמה רכבי גלידה חדשים יותר (פיאט/פז'ו וואן). פעם היו להם כמה כאלה, אבל היום כבר הוחלפו, זה האחרון, ששרד. וכן- זה פז'ו ישן, שכ"מסורת" של חב' פז'ו, היה מיוצר משנות ה-60 עד הסוף ה-80.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוסיתא הזו חונה באותו המקום כבר 20 שנה לפחות (אמיתי) , ואין לה טיפת חלודה :lol: .

נדמה לי מודל 1966.

וואו... כנראה שיש למקום הזה סגולות שימור או משו כזה נמחק

המכונית נראית ממש ממש טוב ל20 שנים שהיא יושבת שם.

אני אנסה להביא תמונה בפעם הבאה שאהיה שם.

תצחקו, תגידו שהן לא עובדות, עדינות, אי אפשר למכור אותם..

דבר אחד אני יודע- לפחות לאירופאיות אפשר לקרוא "מכונית".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושב גנות - BUS פתוח במצב גרוע במיוחד

ראיתי את הרכב זרוק באיזה שדה אין לי שום מידע לגבי הבעלים , ניירות וכו

מי שמעוניין בפרטים נוספים אשמח לעזור בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיול ג'יפים שעשיתי היום עם הדייהולט השכור שלי באזור יקנעם נמצאה גרוטאת כרמל דוכס מפורקת לחלוטין ואחרי כ50מ' נמצא מכסה המנוע שלה עם הסמל כרמל דוכס , למעונינים מיקום בפרטי .

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...