Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית לצעיר, 100,000 ש"ח - דילמה בין חדשה ליד שניה.

CTS
שימו לב! השרשור הזה בן 6165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רשמת 2-4 נוסעים. יונדאי קופה לא מתאימה ל-4 נוסעים באופן מעשי. 2 מקסימום. היא גם לא נוחה במיוחד, תנוחת הנהיגה לא משהו, ובאופן כללי לא מהנה במיוחד.

206 מכונית בדרכה החוצה, ה-207 כבר מגיעה, ואולי זו הזדמנות להוציא מהיבואן 206 בניילונים מעודפי הדגם במחיר מציאה. אגב, למרות שאני בטוח של-207 יש המון יתרונות, בטיחות וכו', רוב הסיכויים ש-207 לפחות בשנה הראשונה תסבול ממחלות ילדות ותהיה פחות אמינה מה-206 (שהיא בסדר גמור מבחינה זו).

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תודה רבה!

בקשר לSM's כגון סוופיט וכ'ו הן לא נכנסות בתקציב.

ה206 כן כמו גם איביזה בקושי ויש עוד אחת או 2...

alfa_draco - לא מתאים ל4 נוסעים? מדוע? יש 2 מקדימה ואני יודע שיש 2 מושבים מאחורה לפחות, אולי יש חגורה גם באמצע. מאוד חשוב לי שתרחיב על הנושא כי צריך יותר מ-2 מושבים

[=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לשבת ביונדאי קופה מאחורה. למען נכונות הבדיקה, תנסה את זה כשמישהו יושב במושב הקדמי לפניך. ותנסו לשבת ככה שלשניכם יהיה נוח. לדעתי, אלא אם שניכם קטנים במיוחד, אתה תמצא שבלתי אפשרי לשבת ככה יותר מכמה דקות, אם בכלל.

למיטב זכרוני, אמנם עברו כמה שנים מאז נהגתי בקופה (זה היה כשהדגם הנוכחי רק יצא) אבל גם הכניסה למושב האחורי לא נוחה במיוחד.

בכל מקרה באמת תנסה, אני די גבוה ואולי הגזמתי באי-נוחות, אבל ככה זה זכור לי.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת בבקשתכם אתם קצת סוטרים את עצמכם אבל לא חשוב, היונדאי לא מצדיקה לא את הכסף לפני ולא אחרי בטיפולים רכב חלש ביחס לגודל מנועו אומנם משדיר תחושה של ספורטיבי בטירוף אבל זאת המטרה של יונדאי כנראה, אני הייתי מתמקד דווקא ברכבים יותר חלשים אומנם עם לוק ספוטיבי, שישאירו אותכם ההורים ישנים טוב בלילה, הונדה סיוויק 1.600 אוטומט 2002 2003 חזק מאוד חסכוני ואמין,פיג'ו 206 CC 2000 אוטומט פחות חסכוני יותר לוק ,פולספאגן גולף 2004 2005 מנוע 2000 אוטומט חזק נאה לשיפורים ,והבחירה שלי ישמע קצת מוזר מאזדה 6 שנתונים 2005 2004 מנוע 2000 אוטומט יכנס בתקציב אומנם נראה כמנהלים אני חושב שיש לו את הלוק הספורטיבי 6 כריות אוויר בדגם הזה בטיחותי את זה לא זכרתם,חזק נוח והכי חשוב ישמור על ילדכם!

!Blue Subaru Impreza

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי את הכל בחשבון.

קודם כל ננסה לעשות נסיעה ביונדאי ולשבת בה מאחור.

אבל לפני, חשוב לי לדעת מה בנוגע להוצאות הנלוות? ביטוחים, טיפולים וכו', מדבר במכונית בת 4 שנים. כמה דלק היא שותה?

חשוב לי לדעת ואשמח באם תעזרו לי.

[=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...