Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נק' כשל במנוע של טויוטה MR2

שימו לב! השרשור הזה בן 6169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם מישהו יודע מהן הנק' החלשות יותר של המנוע מבחינת עומס? וכמה כוחות סוס יוכלו להחזיק המרכיבים המקוריים במקרה של הוספת מגדש טורבו כגון: הראש, טלטלים, בוכנות, גיר וכו'?

בתודה אור

נ.ב

מדובר על רכב שנת 2001 מנוע 1.8 אטמוספרי גיר ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בחו"ל מיליון פורומים על הרכב הזה.

אני זוכר שיש איזו נקודה בעיתית במנוע.

משום מה זכור לי משהו עם שמן. או שאני מתבלבל עם RMS של פורשה.

חוץ מזה אני זוכר שכן שמים טורבו על הרכב הזה.

לא יודע באיזה לחץ.

בחו"ל בטח תמצא את כל התשובות.

אויל גם כאן מישהו יידע.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש פה, או ב MAX-TUNING, בחור בשם אריק , השם משתמש שלו זה MAD-MAX , הייתה לו אחת כזו טורבו כחולה שהשובתה בטרם עת. דבר איתו, אני בטוח שהוא יוכל לעזור לך הכי טוב שאפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם mad max (תמצא אותו בכל פורומי הרכב), ועם Hell rider מ www.fullgaz.co.il

שניהם בעלי ידע רב במכונית הזו ויוכלו לעזור לך מאוד אם אתה רציני.

ישנה נקודה בעייתית בחלק מהדגמים של השנים 2001 - 2002 מבחינת המנוע. תבדוק טוב טוב לפני שאתה נכנס לזה.

מומלץ לעיין בפורומים של MR2 בחו"ל.

אגב, הרכב די "טריקי" על המגבלות, הוספת טורבו רק תהפוך אותו לעצבנית יותר. אתה בטוח שזה מה שאתה רוצה?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיט טורבו בסיסי עולה סביב ה5 אלף דולר ומעלה! בחו"ל לפני משלוח ומכס ולפני התקנה בארץ כמובן...

הספקים בין 220 ל250 כ"ס בחו"ל בקשר לכיוונים בארץ אני לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אינני טועה אז בגלל שהמנוע מאחור גם האינטרקולר שם יושב איפשהו מתחת לרכב (לפחות ממה שאני זוכר מהתמונות של הרכב של MAD MAX, אם אני זוכר נכון...) כנראה שזה מסבך קצת את העניינים של כל הבניה.

croc לא היית לפני כמה ימים במקרה באריאל? ראיתי מיאטה לבנה עם קשת התהפכות כמו שלך.....

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...