Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקבץ שאלות בנאליות על 280SE

בטאמן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 6221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שתיים בבוקר, הרצליה. חזרנו מהופעה בירושלים, ואנחנו, בדייהו (אפילו לא סופר) רייסר עוברים ברחבת חנייה ליד מרצדס אס-קלאס 84.

"אתה רואה? כזאת אנחנו צריכים. עם זה צריך לעלות להופעה לירושלים. ממש כזו. מכזה שנתון. אתה יודע מה, את זו אני רוצה".

ומה אתם יודעים? אני לא מסיים את המשפט, ומבחין בשלט למכירה. יוצא, מתבונן (כמה שאפשר בחושך) ורושם את המספר.

מחר ודאי אתקשר, ועכשיו לשאלות הבנאליות והרגילות (עשיתי חיפוש, התוצאות קצת ישנות, אולי מישהו התעדכן מאז):

* על כמה יכול לעמוד מחיר של אחת כזו? אני יודע שזה כמה שמוכנים לשלם וכו', אבל אם למישהו יש קנה מידה, זה יהיה נחמד. היא ממש לא במצב חדש. יש נקודות שתהיתי אם מדובר בחלודה או בסתם לכלוך. היא 280SE, לבנה, תא הנוסעים נראה במצב בסדר גמור, אבל יש סיכוי שהיא עצמה לא נסעה לאחרונה.

* מה לבדוק? קחו בחשבון שיתכן שמדובר במכונית שלא נסעה, אז גם עצות גנריות למכונית שפשוט עמדה יועילו.

* כמה יעלה לתקן את מה שיראה לא טוב בבדיקה? יש המלצות אצל מי לבדוק?

* אצל מי מתקנים? מה מצב החלפים ל-W126?

* יש אפשרויות הסבה של המנוע הזה לאחד הדלקים החלופיים (גפ"מ, ביו-ווטאבר)?

* ויילדקארד: מישהו מכיר את המכונית הספציפית? חונה בגן רש"ל, לא רחוק משדה התעופה.

רוב תודות לעונים,

בטאמן 16V

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* על כמה יכול לעמוד מחיר של אחת כזו? אני יודע שזה כמה שמוכנים לשלם וכו', אבל אם למישהו יש קנה מידה, זה יהיה נחמד. היא ממש לא במצב חדש. יש נקודות שתהיתי אם מדובר בחלודה או בסתם לכלוך. היא 280SE, לבנה, תא הנוסעים נראה במצב בסדר גמור, אבל יש סיכוי שהיא עצמה לא נסעה לאחרונה. כל סכום שבין 10-40 אלף ש"ח לא יפתיע אותי, תלוי במצב הרכב. אפשר ב-20K למצוא רכב תקין לחלוטין במצב טוב, אפשר ב-5K למצוא גרוטאה, שלתקן יעלה עשרות אלפי שקלים, ואפשר גם למצוא כאלו במצב תצוגה, במחירים גבוהים.

* מה לבדוק? קחו בחשבון שיתכן שמדובר במכונית שלא נסעה, אז גם עצות גנריות למכונית שפשוט עמדה יועילו.

לבדוק שיש מזגן, אם זה חשוב לך. לא בכולן הותקן.

* כמה יעלה לתקן את מה שיראה לא טוב בבדיקה? יש המלצות אצל מי לבדוק?

עלות התיקון תלויה בממצאים שיתגלו בבדיקה. בדיקה כדאי לעשות באחד המוסכים שמתעסקים רק בהן, כגון בן שבת בבצרה, או אדמונד בת"א.

* אצל מי מתקנים? מה מצב החלפים ל-W126?

בדוק את שני המוסכים שציינתי בשורה מעל. חלפים הם מארגנים די בקלות.

* יש אפשרויות הסבה של המנוע הזה לאחד הדלקים החלופיים (גפ"מ, ביו-ווטאבר)?

אין לי מושג, אבל צריכת הדלק של הרכב הנ"ל גבוהה. 1:6 ל-1:8 בערך משולב.

* ויילדקארד: מישהו מכיר את המכונית הספציפית? חונה בגן רש"ל, לא רחוק משדה התעופה.

רוב תודות לעונים,

בטאמן 16V

התשובות שלי בכחול.

השאלות באדום.

מה הכוונה חזרנו מהופעה ? אתה בהרכב כלשהו ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גר בהרצליה, ויש לך מרצדס. מכל האנשים בפורום, אתה היית צריך לענות על הוויילדקארד. אם בארזים...

וכן, יש לי הרכב. Swing de Gitanes קוראים לו. הרכב ג'אז צועני, אפילו מצליח, ואחד הדברים שחסרים לו (ולי) זה מרצדס ישנה להגיע בה להופעות. די נמאס לחרוש את הארץ בדייהו. אני כמעט מתבייש לספר להורים.

בטאמן

(-;

(כל יום שלישי, 21:00, קפה מאפ"ו בתל אביב, רק כי רז שאל)

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום במפגש מועדון ה-5 היתה 280S שנת 70 (לא כמו זו שאתה מתכוון אליה) במצב סביר למכירה ב 60K (מחיר גבוה לדעתי) , ומרצדס W126 280SE כמו זו שראית בגן רשל, שנמכרת בסביבות 20+, משנת 84.

דרך אגב, פעם שכרתי דירה בגן רשל. למה אתה כותב רש"ל ? זה לא ראשי תיבות למיטב ידיעתי.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז אני במקומך לא הייתי ממהר להמליץ על בן שבת מבני ציון, הוא הרס לי את המנוע והוא לא יודע לטפל במרצדסים ,וגם יקרן מאוד, תשאל קצת מוסכניקים שלמדו איתו ותשמע מה יגידו עליו, גם מחיפוש בפורום מצאתי ש"נדפקו " כמוני אצלו .

לכן אם כבר להמליץ אז אני יכול להמליץ על המוסכניק שעשה לי ראש מנוע וכיוון לי את הגיר ובזול .(יש לי מרצדס ישנה..)

"עלות התיקון תלויה בממצאים שיתגלו בבדיקה. בדיקה כדאי לעשות באחד המוסכים שמתעסקים רק בהן, כגון בן שבת בבצרה, או אדמונד בת"א."

והמוסכניק שלי נמצא בשער אפריים, אבל הוא מטפל ברוב המנויות של אזור נתניה, (יש לו וותק עם המרצדסים האלו).

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז, אתה מנסה, חזור ונסות, להסיט את הדיון. קודם על ההרכב שלי, אחר כך על גן רשל (שגם אני גרתי שם, אי שם בשנות השמונים. כנראה שאז כתבו עם גרשיים. או שאולי לא, ואני סתם דביל). אם אין לך משהו פרודוקטיווי לומר על מרצדסים, איזשהו מידע אבסולוטי, אולי כדאי שתמעיט בכתיבה... הרי יש כאן מספיק מומחים למרצדס ובעלי ניסיון... :-P

ובאשר למוסך - על שער אפרים (?!) אני אברר, אבל בינתיים, שני המוסכים שרז המליץ עליהם זכו לביקורות רעות כולל דוגמאות בפורום. בכל אופן, אחרי שהיתה לי בעבר מכונית שהיה ניתן לטפל בה רק במקום רחוק ומרגיז, הייתי מעדיף לדעת על מוסך שנמצא באזור תל אביב. ולא, רז, אם תכתוב מרכזי של כלמוביל זה אולי יהיה מצחיק בהתחלה, אבל זה לא יהיה שווה את זה בהמשך.

יש אי אלו מחלות אופייניות שמהוות דגל אדום מובהק ושאוכל לבדוק בעצמי לפני שאקח למוסך שאני כלל לא מכיר, ולכן עדיין לא סומך עליו? נניח, אם גדלים נחשים בסעפת הפליטה או דברים שגם עין בלתי מזוינת כמו שלי יכולה לזהות.

שוב תודה,

בטאמן

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על שני המוסכים הנ"ל שמעתי גם ביקורות שליליות וגם חיוביות.

בשניהם שלפו לי מהמדף, מהמלאי הקיים חלקים שהאמנתי שאתקשה למצוא (רצועות, מדיד שמן, והפלא ופלא, למוסך בן שבת, נכנסתי באקראי ושאלתי אם יש ברז חימום של רדיאטור חימום פנימי בקיר האש, כיוון ששלי דלף, והוא מייד הביא אותו מהמחסן. נדהמתי).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...