Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו נתפס נוהג ללא לוחית רישוי קדמית ?

לירן_ל
שימו לב! השרשור הזה בן 3142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב, לשכן אחר יש מזארטי לבנה יפיפייה, גם ללא מספר מקדימה.

יש מצב שאתה משכ' כוכב הצפון? בדיוק היום בערב נהמה לה להנאתה אחת כזו בסמוך אלי בש"י עגנון, עד שפנתה לשכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל אתם יודעים היכן הבעיה שלהם (סיפור אמיתי מארה"ב) ?

בכניסה למקום בו החניון פרטי, כאשר אין שומר וזיהוי הרכב הוא רק ע"י המספר שנקרא ע"י מצלמה - הרכב לא נכנס !

שם פתרו את העניין עם התקנת שָלָט שמדבר עם המחשב....

אגב, בפלורידה בארה"ב אין חובת לוחית קדמית. למדתי את זה כאשר לקחתי בלאס וגאס רכב שמקורו בפלורידה, ואחרי סיבוב בדיקה חזרתי למשרד לבקש רכב אחר כי לא רצינו לנסוע ללא לוחית. הם היו במבוכה, כי גם הם לא ידעו את החוק, עד שבררו ואישרו שהכל תקין.

דרך אגב, עוד פתרון שיש שם זה מדבקת ברקוד על החלון האחורי או המשולש .

איך שהרכב עובר ליד הסקנר השער נפתח או מתרומם, הרכב אפילו לא מגיע למצב עצירה.

כל ברקוד מותאם אישית לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמוזר בנושא הזה, היא העובדה שאין נקודות אלא רק תשלום קנס.

זה יוצר חור גדול בכל נושא האכיפה באמצעות מצלמות.

בהרבה יותר זול לטוס בלי מספרים מאשר עם...:roll:

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמוזר בנושא הזה, היא העובדה שאין נקודות אלא רק תשלום קנס.

זה יוצר חור גדול בכל נושא האכיפה באמצעות מצלמות.

בהרבה יותר זול לטוס בלי מספרים מאשר עם...:roll:

אאל"ט המצלמה מצלמת את אחורי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירופה בחלק מהמקומות נהוגה לוחית רישוי קדמית רק אם יש לה מקום ייעודי, לרוב המכוניות אין. לפי דעתי נראה טוב יותר ללא הלוחית, אלא אם באמת יש שקע קטן ייעודי.

בארץ ניתן להבחין בבירור בתוספת מקומית של פלטפורמה שחורה שעליה מותקנת הלוחית ברוב הרכבים.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט המצלמה מצלמת את אחורי הרכב.

לא הבנת. כתבתי מספרים. לא מספר...

זאת אומרת גם אחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מביקור בפנמה סיטי לפני כחודש וחצי אני יכול להוסיף ששם אין צורך בלוחית קדמית ורוב הרכבים גם נוסעים בלי האחורית גם כן. לטענת המקומיים בגלל שזה לא מטריד שם את המשטרה בכלל ונדיר שתיעצר בגלל שטות קטנה שכזאת לאף אחד לא איכפת.

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירופה בחלק מהמקומות נהוגה לוחית רישוי קדמית רק אם יש לה מקום ייעודי, לרוב המכוניות אין. לפי דעתי נראה טוב יותר ללא הלוחית, אלא אם באמת יש שקע קטן ייעודי.

בארץ ניתן להבחין בבירור בתוספת מקומית של פלטפורמה שחורה שעליה מותקנת הלוחית ברוב הרכבים.

לפחות במדינות אירופה שאני מכיר לא רק שנדרשת לוחית קדמית - אלא שיש לכך סיבה טובה: מצלמות האכיפה מצלמות מלפנים, ולצורך הרשעה חוייבת אפשרות לזהות את פני הנהג.

בארצות הברית הדרישה היא מדינתית - יש מדינות הדורשות שתי לוחיות זיהוי, יש הדורשות רק לוחית אחורית. כמובן שניתן לנסוע בכל רחבי ארה"ב בהתאם לדרישות המדינה בה הרכב רשום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר 2? יפה :)

בכל אופן ראיתי גם כמה מאזרטי באזור חיפה עם לוחיות מקדימה. חוקי זה לא, אבל אם אין נקודות ולאור הנסועה המועטה (ככל הנראה) אולי שווה לקחת את הסיכון ולא להתקין אחת (הרי כפי שנאמר, אם באמת יש כסף לפרארי/מאזרטי אז הקנס הזה באמת בקטנה).

כן כן.. אחת עם גג נפתח מדניה של אדם מבוגר עם ילד בריאליגן,

השנייה בדליה של בחור צעיר דרוזי שלמשפחה לא חסר :)

ראיתי גם מזארטי במרכז הכרמל, גם כן עם מספר בחוואה מקדימה מודבק למטה ממש מגרד את האספלט.

ממש מכוער עדיף לספוג את הקנס פעם ב.. ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש לוחיות זיהוי, יצא לי לראות יותר ממכונית אחת נהוגה בידיי בני דודים שנוסעים מיכוון אחיהוד לכרמיאל כאשר יש להם לוחיות זיהוי אירופיות. לא יודע על מי הם מנסים לעשות דאווין אבל ההיגיון אומר שנסיעה ללא לוחית זיהוי זה לא כל כך חמור כמו נסיעה עם לוחית זיהוי מזוייפת.

ודרך אגב, לא יכול להיות שהם באו לבקר בארץ עם המכוניות הללו כי הן היו דיי גרוטאות. בן אדם לא בא מאירופה לבקר בישראל ומביא את הגרוטאה שלו איתו. עדיף כבר להשכיר רכב בארץ.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש לוחיות זיהוי, יצא לי לראות יותר ממכונית אחת נהוגה בידיי בני דודים שנוסעים מיכוון אחיהוד לכרמיאל כאשר יש להם לוחיות זיהוי אירופיות. לא יודע על מי הם מנסים לעשות דאווין אבל ההיגיון אומר שנסיעה ללא לוחית זיהוי זה לא כל כך חמור כמו נסיעה עם לוחית זיהוי מזוייפת.

ודרך אגב, לא יכול להיות שהם באו לבקר בארץ עם המכוניות הללו כי הן היו דיי גרוטאות. בן אדם לא בא מאירופה לבקר בישראל ומביא את הגרוטאה שלו איתו. עדיף כבר להשכיר רכב בארץ.

אולי הם מהאו"ם :roll:?

אם כבר מזייפים, אז בטח לא למשהו כזה בולט... אתה לא חושב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות במדינות אירופה שאני מכיר לא רק שנדרשת לוחית קדמית - אלא שיש לכך סיבה טובה: מצלמות האכיפה מצלמות מלפנים, ולצורך הרשעה חוייבת אפשרות לזהות את פני הנהג.

בארצות הברית הדרישה היא מדינתית - יש מדינות הדורשות שתי לוחיות זיהוי, יש הדורשות רק לוחית אחורית. כמובן שניתן לנסוע בכל רחבי ארה"ב בהתאם לדרישות המדינה בה הרכב רשום.

אתה בטוח?

אני הבנתי שעקב צנעת הפרט זה אסור לצלם מקדימה {שאלתי את זה שהייתי מקורב למתנ"א ב2003}

ההסבר שנתנו לי הוא כזה:

נניח ואני בוגד באישתי, ועימי ברכב נמצאת המאהבת, צולמתי על מהירות\רמזור אדום\זריקת גרעיני דלעת מהחלון, מקדימה והתמונה נשלחה אחר כבוד לבית.

אישתי ראתה אותה.

הופ, נהרסו חיי הנישואים.

רוצים לתת דוח?תנו דוח.

למה להרוס משפחה?

ההסבר דיי היה נשמע לי מתקבל על הדעת לא?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...