Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סבסטיאן לואב שבר את היד ולא יתחרה בראלי טורקיה , מקריי מחליף !

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 6418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא שאני מתנגד לקולין מק'ריי ואולי זה לא קשור כל כך לשירשור (ואולי כן) אבל מה קורה עם מרקו מרטין?

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכתי הבחירה במקריי הגיונית.

לנהג נסיון לא מבוטל בנהיגת ראלי והוא עדיין נהג פעיל.

אין לא מה להוכיח או אליפות לקחת ולכן הוא יכול לנהוג בצורה יותר שקולה (המטרה היא לאסוף כמה שיותר נקודות).

הוא נהג כבר בקבוצת סיטרואן כך שייתכן מאוד שהתשתית לתקשורת בין נהג לקבוצה קיים.

ומשהו שקשור לא קשור (דובי אולי לפתוח דיון נפרד?):

ספורטאי שמחוייב למקצוענות (לקבוצה, לקהל שלו וכדומה) הולך ומשתתף בדברים שיכולים לפגוע בו.

לואב באופניים, שומאכר ופיסיקלה שמשתתפים באופן קבוע במשחקי כדורגל והדוגמאות עוד רבות ולאו דווקא בספורט המוטורי.

האם הם פוגעים באיזשהו אופן במקצוענות שלהם?

כל קבוצת קרונוס/סיטרואן משקיעים ימים ולילות וכמובן מליוני דולרים סביב סבסטיאן לואב ועכשיו הנ"ל "דופק" את הקבוצה וגורם להם לעשות שמיניות באוויר בכדי להמשיך ולהיות תחרותיים וכל זה מבלי שדיברנו על כך שיכול להיווצר מצב בו הוא מאבד את האליפות.

דעתכם בנושא?

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון

סבסטיאן לואב נפגע בזמן רכיבה על אופני הרים שהם חלק מאימוני הכושר והסיבולת שהוא מבצע ולא באיזה שעשוע .

הרבה נהגי מרוצים משתמשים ברכיבת אופניים כאימון סיבולת לב-ריאה , במקום לרוץ .

מרק וובר למשל עושה הרבה רכיבות כביש ארוכות .

דובי

נ.ב - לגבי מרקו מרטין - הוא פרש מאליפות הטורינג-קארס שהשתתף בסקנדינביה בקבוצת הונדה .

כנראה שהמוות של הנווט שלו , מייקל פארק , פגע בו יותר ממה שאנחנו מסוגלים לתפוס , הוא פשוט לא מוצא את עצמו .

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון להיום , עדיין לא ברור מתי יחזור סבסטיאן לואב להגה של הסיטרואן באופן תחרותי וזאת בגלל הפציעה שלו .

בסיטרואן החלו לחשוש כי לואב לא יהיה מוכן גם לראלי שלאחר מכן , באוסטרליה בסוף החודש .

הראיון המלא עם לואב , באתר הרשמי שלו - http://www.sebastienloeb.com/html/actu/interview-sebastienloeb-gb.htm

סיטרואן הודיעו כי הבחירה בקולין מקריי כמחליף של לואב היתה טבעית מבחינתם והנהג הסקוטי הספיק לבצע כבר מבחן , שהוגדר כמוצלח ביותר , עם הסיטרואן קסארה 2006 .

מקריי יזנק בטורקיה בסביבות המקום ה-15 ויהנה ביום הראשון משבילים "שינוקו" בשבילו על ידי הנהגים האחרים .

תזכרו רק שאם גרונהולם פורש - לואב אלוף !!!

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה החלק המשעשע ביותר בכל הסיפור - לואב יכול להיות אלוף גם בלי להשתתף בראלי הזה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

when you go for a mountain bike session, you don’t really think to come back with a destroyed shoulderמתוך הראיון אם סבסטיין, לפי זה הוא ריסק את הכתף - קצת יותר גרוע מיד שבורה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על לואב-גם בגלל הפגיעה הפיזית וגם בגלל שקטנים סיכויו לזכות באליפות "על הכביש", בקרב אחד-על-אחד מול גרונהולם.

למרות זאת, באופן אישי, אני חייב לציין שזה מעלה את ההתעניינות שלי בסבב ה-WRC-התעניינות שפחתה מעט, אחרי פרישתו של מקריי. כשהוא במצב רוח ה'נכון', במכונית שהותאמה בצורה מושלמת לצרכיו (וגם כזאת שלא), על כל סוג של משטח, כשהוא נוהג על הגבול בין ה'מהיר ביותר' לבין 'עוד התרסקות מיותרת'-אף אחד לא יכול לתפוס אותו ולא משנה מה.

בעקבות ההודעות על חזרתו באתרים השונים, היה לי 'פלאשבק' שאינני מצליח להיזכר היכן התרחש ומה בדיוק קרה שם- אולי תוכלו לעזור-כל מה שאני זוכר זה שלא נתנו למקריי וגריסט (כשהם היו כבר ב"מרטיני-פורד" או ב"סיטרואן"-בסביבות עונות 2002-2004) לעלות על המסלול כדי לזנק ל-SS (לא זוכר איפה) בגלל שעברו על חוקים מסוימים (טכניים\ספורטיביים-לא זוכר). מה שאני זוכר בבירור זה שהסצינה הזאת, של המרשלים שמודיעים למקריי\גריסט על כך שאינם יכולים לזנק, צולמה ושודרה במהלך הסיכומים של יורוספורט. ומה שאני זוכר עוד-יותר-בבירור, זה את ההליכה של מקריי אחרי שקיבל את גזר-דין המרשלים: הליכה מעט-איטית,מעט-שפופה, הליכה מאוכזבת, הליכה של "אם-מישהו-ינסה-לעצור-אותי-עכשיו-ולהרגיע-אותי-הוא- יקבל-נגיחה-בראש". מישהו יודע על מה אני מדבר? מתי קרה האירוע ומה בדיוק קרה שם?

למישהו יש לינק לקטעי הוידאו המדוברים (גם ההליכה המאיימת של מקריי צולמה)?

תודה מראש,

חג שמח,

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר מקרה זהה רק עם דמויות אחרות...גרונהולם וראוטינן והמכונית - 307 WRC שהוא כל כך שנא .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי תיקון קטן:-o אלו התוצאות בסוף שבוע שעבר באירלנד.תסתכל מי במקום השיני:-o

Pos

Driver/Codriver

Make

Total

Diff 1st

Diff Prev

1

Mark Higgins/Rory Kennedy

Subaru Impreza

2:00:59.5

2

Marko Martin/David Senior

Subaru WRC

2:02:16.5

1:17.0

1:17.0

3

Eugene Donnelly/Paul Kiely

Toyota Corolla

2:02:31.1

1:31.6

0:14.6

4

Gareth Jones/David Moynihan

Subaru WRC

2:03:56.8

2:57.3

1:25.7

5

Andreas Mikkelsen/Ola Floene

Ford Focus WRC

2:06:13.0

5:13.5

2:16.2

6

Austin McHale/Brian Murphy

Ford Focus WRC

2:06:24.4

5:24.9

0:11.4

7

Melvyn Evans/Sean Mullally

Subaru WRC

2:06:55.9

5:56.4

0:31.5

8

P.J. McGrath/Killian Duffy

Subaru Impreza

2:08:07.8

7:08.3

1:11.9

9

James Foley/Lisa Roe

Mitsubishi Evo 9

2:08:24.1

7:24.6

0:16.3

10

Liam McCarthy/Kieran Murphy

Toyota Corolla

2:09:09.0

8:09.5

0:44.9

וחברה המשיכו לנהוג בזהירות זלמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...