Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגשם הראשון !

.liron.
שימו לב! השרשור הזה בן 6436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בפעם הבאה שאתם בשירותים של מועדון ביחד, תשעין אותו על הקיר ולא על הכיור.

חזק

:lol: :lol: :lol:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אני צריך בלימת חרום?

כשאתה מגיע למצב של בלימת חירום בגשם ראשון, הטעות כבר התרחשה קודם,

(זאת אומרת, לא צפית את המצב) וכל שנותר הוא להתפלל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כניראה, גם אני היום נהייתי נהג דריפטים ודווקא לקחתי את הסיבוב הזה לאט, זה היה משהו ממש מוזר זריקה ב- 30 והצמיגים דיי חדשים וזה למרות שאני כבר דיי מנוסה בכבישים רטובים במיוחד.

http://www.benko.co.il

בנקו - יבוא תאורת לד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה:

ברגע שהזנב של הרכב מתחיל לבוא מצד ימין,צריך לבלום או להמשיך עם הגז?

*אל תדאגו,אני לא הולך לנסות את זה.זה פשוט קורה מדיי פעם ואני מפחד לעשות טעות חמורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על גשם..

אז בדיוק היום יצאתי עם חברים למסיבה באזור הרצליה .

אנחנו נוסעים בסבבה בכביש המהיר עם גג פתוח , ופתאום מתחיל לטפטף .

אני ישר אומר להם שרצוי שנסגור את הגג , אבל הם אומרים לי חכה ,נראה איך זה.

התוצאה: ממטרי גשם חזקים על הכביש, כולם מסתתרים במכוניות הסגורות ורק 4 אנשים מפגרים ורטובים נוסעים עם אוטו פתוח ונקרעים מצחוק.

אז מתברר שאפשר ליסוע עם אוטו פתוח גם בגשם..

הייתם צריכים לראות את הפרצופים של האנשים :lol: :lol: :lol:

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה:

ברגע שהזנב של הרכב מתחיל לבוא מצד ימין,צריך לבלום או להמשיך עם הגז?

ברכב עם הנעה אחורית כמו שלך, עוזבים את הגז, לא לוחצים על הבלמים, ומסובבים את ההגה לתוך הכוון שאליו פונה הישבן. אחרי שהשגת אחיזת כביש שוב והאוטו נוסע לאן שאתה רוצה, אפשר לבלום בעדינות או להאיץ בעדינות.

כשלמדתי נהיגה בארה"ב, נהיגה בגשם / קרח וכו. היה חלק משיעורי הנהיגה התיאורטים שכל נהג צריך לעבור.

עשיתי פעם מילואים בעידן הטרום ABS ועמדתי ליד מחסום שהיה בסוף ירידה כשירד הגשם הראשון. מופע החלקות מרהיב כזה לא רואים אפילו בסרטים.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דורש מיומנות מסויימת נמרוד. אם אין לך אותה לירון, פשוט תבלום תוך כדי ישור הגה.

חושב שזה לא עובד? אם חס וחלילה זה יתפוס ותך בהפתעה, אתה תראה כמה שכן.

לירון, בגשם אל תפמפם, אלא עשה הכול בהדרגתיות, הבלימה ההדרגתית (נניח, על גבול האחיזה)

מניבה מרחק בלימה קצר באופן משמעותי.

מחזק את הדברים שנאמרו.

כל הרעיון הוא לנסות לצפות מראש מה הולך לקרות. בטח ובטח שיורד גשם מספיק רציני.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח. אני לא מאמין שאני הולך לעבור את הגשם הראשון בלי המיאטה.

אני זוכר איך שנה שעברה היה גשם ראשון, ואני דאגתי שהחברים שלי יאחרו להגיע ונסעתי לחרוש את הכיכר של הסופרלנד .

אני נורא אוהב לנהוג בגשם ראשון. אומנם אי אפשר לקחת סיבובים מהר או על הגבול אבל אפשר להגיע לזריקות זנב יפות במהירות נמוכה בכמעט כל סיבוב מצוי ...

כמובן מומלץ רק לנהגים מנוסים. לנהג החדש הייתי בהחלט ממליץ להשאר בבית או לנהוג משנה זהירות. בגשם הראשון עם האוטו הפרטי שלי לא ידעתי על סכנות הגשם ונכנסתי קצת במדרכה (סקודה פליסיה, אפשר להיות רגועים :-) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה אתה מאשים את המערכת... מה שצריך פה בשביל להבין שלא נוסעים כרגיל זה אך ורק היגיון פשוט ובריא לא דבר מעבר לזה.

לגבי איך נוהגים, אני מסכים איתך לגמרי, המערכת לא מחנכת טוב דיה.

מה זה לא נוסעים כרגיל ? תיכף תספר לי שלמדת לרכב על אופניים לבד, ואבא שלך לא רץ אחריך עד שהשתלטת על הכידון , וגם בצבא קיבלת נשק חי , ואמרו לך לירות בזהירות -עוד לפני האימון הראשון...

שמר - הפיקחים קוראים בפורומים, שומעים מאבא והמורה נהיגה ופשוט נוהגים בזהירות.

עוד אחד.

ראבאק. מה זה נהיגה זהירה? 20 קמ"ש ?50?80? כמה זה מהר מדי ,וכמה מעט?

מישהו מהנהגים החדשים יכול כאן לשים יד על הלב ולספר לי שהוא מגיע היום לכביש חלק והוא יודע על כמה ואיך לקחת את הסיבוב?

הנהגים החדשים מגיעים לכביש בלי ידע מינימלי כיצד לשרוד.

אני כבר לא מדבר על עניין ההורמונים שדוחפים אתץ אותם נהגים לבדוק את המגבלות. זה רק מחמיר את המצב - אבל נק' המוצא דפוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר-מסכים איתך במאה אחוז,אין לך מושג כמה אתה צודק.

אני אישית,קצת אחראי ולומד את הרכב לאט לאט אבל חברים שלי...זה ממש מסוכן.

אין לנו מושג בסיסי(בגלל זה אני מתאמן במקומות ריקים)על נהיגה בגשם.ממש מסוכן העניין הזה,שמעתי על הרבה הרבה מקרים שמכוניות נזרקו בכיכרות ובסיבובים שלשום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...