Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולסווגאן בורה 2003-2004 חוות דעת.

IC350
שימו לב! השרשור הזה בן 6467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ברצוני לדעת את חוות דעתכם על האוטו הנ"ל

שמעתי שהאוטו זולל דלק ,אבל צריכת הדלק שלו שופרה שנים המאוחרות כמו שכתבתי

בכותרת .

אם יש לכם מושג על אמינות , צריכת דלק וגובה טיפולים

עלות ביטוח , איכות הרכבה., GROUND CLEARENCE , שמירת ערך.

ויש לציין אני מדבר על גרסת הבנזין 2.0 ולא על הדיזל.

בכל מקרה כל תגובה תתקבל בברכה

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש קצר יביא אותך לשרשור הבא: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=115740&highlight=%E1%E5%F8%E4

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בעלי גולף2002 2.0 בנזין שזה אותו מנוע.

ממליץ לך בשיא הכנות לא להתקרב !!!!11 יש לאוטו תקלות חשמל ותקלות במשאבת הדלק מדיי פעם והצתה האלקטרונית ובנוסף האוטו הזה אוכל דלק ושמן בסטוקים ובצריכת דלק גבוה ממה שיספרו לך האנשים מנסיוננו האישי! חפש לך רכב אחר, מה שגם המנוע שלהם מאוד חלש 115 כ"ס ב 5,200 כ"ס (עם צ'יפ הרכב יסגור 135 כ"ס לפחות). מעבר לכך אני רוצה לציין שהרכב שבירשותינו דיי אמין למרות כל הבעיות שיכולות לקרות למעלה, לנו קרו רק 2 מיקרים ואני מדבר על משאבת דלק+בעיה אלקטורנית קטנטנה במחשב והרבה אכילת דלק ללא סוף ולכן אני ממליץ לך לא להתקרב(רק בגלל הדלק).

אם אתה רוצה אני שמעתי שהגרסאות הדיזל מעולות ואם תוסיף להם צ'יפ הם יגיעו להספק של רכב מודרני ללא מאמץ או קילקולים הבעיה שרובן הם מוניות או מורי נהיגה או אנשים שנסעו הרבה מאוד..

במצב שלך הייתי הולך על טויוטה אוונסיס שנת 2003(לאחר עדכון מנוע).

יכול לציין ששמירת הערך של הרכב הזה מאוד מאוד טובה בזמנו הוא עלה לנו בגרסאת קונפורטליין 121 אלף שקל, והיום הוא שווה 81 אלף שקל זה כבר מעל 4 וחצי שנים. שזה אומר פחות מ 8 אחוז איבוד ערך שנתי,איכות הרכבה טובה מאוד.

שאני ימחיש את צריכת הדלק, 285 ק"מ בטנק דלק שכמותו 43 ליטר, ותעשו חשבון כמה זה יוצא (עירוני וגם בבין עירוני הוא לא מככב ביכלל).

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

tito קצת מגזים.

בבעלות משפחתנו בורה 2002 ויש מדי פעם בעיה של חשמל או משאבת דלק אך לא משהו נורא ביותר.

די צמא...

שמן לא נורה והרכב מומלץ כמו שטיטו אמר בגרסת הדיזל יותר מבנזין...

( אצלנו זה בנזין אבל דיזל עדיף, שלנו מוסב לגז )

ממליץ, יש גם קצת בעיה עם הרגליים מאחורה.

לא נוח בעליל מאחורה.

מוניטין חברה טוב.

הג'טה ( בורה בעבר ) רכב הרבה יותר גדול אך הוא יקר ויד ראשונה .. ( 2006 )

עלויות תיקונים יקרות...

ממליץ מינוס -

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בעלי גולף2002 2.0 בנזין שזה אותו מנוע.

ממליץ לך בשיא הכנות לא להתקרב !!!!11 יש לאוטו תקלות חשמל ותקלות במשאבת הדלק מדיי פעם והצתה האלקטרונית ובנוסף האוטו הזה אוכל דלק ושמן בסטוקים ובצריכת דלק גבוה ממה שיספרו לך האנשים מנסיוננו האישי! חפש לך רכב אחר, מה שגם המנוע שלהם מאוד חלש 115 כ"ס ב 5,200 כ"ס (עם צ'יפ הרכב יסגור 135 כ"ס לפחות). מעבר לכך אני רוצה לציין שהרכב שבירשותינו דיי אמין למרות כל הבעיות שיכולות לקרות למעלה, לנו קרו רק 2 מיקרים ואני מדבר על משאבת דלק+בעיה אלקטורנית קטנטנה במחשב והרבה אכילת דלק ללא סוף ולכן אני ממליץ לך לא להתקרב(רק בגלל הדלק).

אם אתה רוצה אני שמעתי שהגרסאות הדיזל מעולות ואם תוסיף להם צ'יפ הם יגיעו להספק של רכב מודרני ללא מאמץ או קילקולים הבעיה שרובן הם מוניות או מורי נהיגה או אנשים שנסעו הרבה מאוד..

במצב שלך הייתי הולך על טויוטה אוונסיס שנת 2003(לאחר עדכון מנוע).

יכול לציין ששמירת הערך של הרכב הזה מאוד מאוד טובה בזמנו הוא עלה לנו בגרסאת קונפורטליין 121 אלף שקל, והיום הוא שווה 81 אלף שקל זה כבר מעל 4 וחצי שנים. שזה אומר פחות מ 8 אחוז איבוד ערך שנתי,איכות הרכבה טובה מאוד.

שאני ימחיש את צריכת הדלק, 285 ק"מ בטנק דלק שכמותו 43 ליטר, ותעשו חשבון כמה זה יוצא (עירוני וגם בבין עירוני הוא לא מככב ביכלל).

בהתחלה אתה אומר שהרכב עושה הרבה בעיות, אח"כ אתה אומר שחוץ מ 2 בעיות הוא אמין (שמתוכן בעייה אחת היא קטנטנה במחשב). אז לא הבנתי...אמין? לא אמין?

אני לא יודע איך ובאיזה תנאים מדדת את צריכת הדלק אבל הנתונים מראים ש:

1. יש לך רגל כבדה מאוד ,אתה נוסע בעיקר בתוך העיר,המזגן פועל קבוע.

2. יש בעייה ברכב שגורמת לצריכת דלק מוגברת.

בכל מקרה זו לא הצריכת דלק התקינה והמייצגת של הרכב.

זו לא פעם ראשונה שאתה ממליץ על להוסיף צ'יפ:

אם אתה הולך על B4 הרכב הזה חייב ישירות צ'יפ למנוע כי ההספק דיי עצל ולאחר צ'יפ טוב יעלה ההספק ללפחות 150 שיאזן את המנוע עם המתחרים ויגבר עליהם.

אתה בטוח ב- 100% במה שאתה אומר? אני לא רוצה להגיד משהו שאני אתחרט עליו אח"כ...

אני לא מתכוון להתנפל אבל זו לא הפעם הראשונה שאתה כותב דברים שהם לא מדוייקים או לא כ"כ קשורים:

לדעתי הסריון תשרת אותך מצויין בעלת מנוע 103 כ"ס אבל לדעתי אתה תצתרך להקשות את המיתלים האחוריים אם תיקנה אחת כזו.

כדאי שתרשום רק דברים שאתה בטוח בהם.הבן אדם שפתח את השירשור קיבל חוות דעת לא כל כך נכונה לגבי הרכב.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעל גולף 2002 מנוע 2.0 ולא ניתקלתי בתקלות ובנתוני צריכת הדלק שTITO פירסם.

אני לא יודע מה הציפיות שלך מהרכב אבל אני כנהג חדש ( 3 חודשים על הכביש) מאוד מרוצה מהרכב שמספק אותי הרבה יותר מהאימפרזה של המורה לנהיגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעל גולף 2002 מנוע 2.0 ולא ניתקלתי בתקלות ובנתוני צריכת הדלק שTITO פירסם.

אני לא יודע מה הציפיות שלך מהרכב אבל אני כנהג חדש ( 3 חודשים על הכביש) מאוד מרוצה מהרכב שמספק אותי הרבה יותר מהאימפרזה של המורה לנהיגה

בהחלט הרכב נוח ואין מה לעשות הוא בהחלט איכותי אבל מה לעשות שהיום הדלק מאוד יקר וגם הטיפולים לכן במדינה שלנו אני הייתי ממליץ לא ללכת על רכב אחר מהקטגוריה.

אם אפשר לדעת כמה צריכת דלק צרך שלך כי שלי אכל דלק רציני ובמוסף אמרו שזה סטנדרטי. בכל אופן ידוע שרכבי הגולף בעלי מנוע דיי חלש ובעלי צריכה גבוה.

בכח אופן לנו יש את הרכב 4 וחצי שנים סביר להניח שב 3 חודשים לא יתגלו תקלות מסוג אלו או חלקן טופלו ותוקנו ע"י בעל הרכב הראשוני. אין להתווכח בנוגע למחלות שיכולות להיות בגולף כי אלו מחלות ידועות בעיקר אלקטרוניות.

----------------------------------------------------------------------------

כדאי שתרשום רק דברים שאתה בטוח בהם.הבן אדם שפתח את השירשור קיבל חוות דעת לא כל כך נכונה לגבי הרכב.

אסף

אני רושם רק דברים שאני בטוח בהם, לגבי הסיריון היא שוקעת, בכלל יש לה מתלים רכים ואם הוא נוסע הרבה עם מטען מומלץ להקשות קפיצים אחוריים ואני לא היחידי שאומר את זה.

לגבי הצ'יפ הצעתי צ'יפ הרבה פעמים בשביל ליישר קוו עם מתחרות ואני לא חושב שאמרתי דבר שהוא לא נכון. אגב הנאדם קיבל את חוות דעתי שאני אמרתי לו שיש מס' בעיות נפוצות ברכב כפי שציינתי למעלה אבל חוץ מבעיות אלו הרכב מפגין אמינות סבירה לחלוטין. הבנאדם קיבל את הרושם הכי נכון שהוא היה יכול לקבל על הרכב - הרכב טוב,נוח ומרגיש חזק אוכל הרבה דלק לא מאבד ערך ויש לו מס' בעיות. מעבר לכך שום דבר, אני לא רואה דבר שגוי בדברים שפירסמתי ואם אתה חושב שאני טועה זכותך. אני לא ממליץ לבנאדם שאין לו תקציב ענקי לדלק לרכוש גולף בנזין מה לעשות? זו דעתי מתוך נסיוני.

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתם סלט ובילבלתם את פותח השרשור.

לפותח השרשור

גולף

בורה

פאסאט

חסכתי לך אפילו את החיפוש. לכולן יש אותו מנוע 2.0. נכתב עליו לא מעט.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש בורה 1.6 2002 אוטו'.

הרכב לא בעייתי במיוחד, ואפשר לטפל בו גם במחירים סבירים. לא תמיד!

אני דיי שונא את הרכב.

מנוע 1.6 עצל שמוצל ע"י הילוכים קצרים מאוד.

נסיעות בינעירוניות בסל"ד גבוהה, רועש ומפריע.

צריכת דלק דיי גבוהה, 1:9-10 במשולב, מגאן תעשה לך לפחות 10% פחות.

הרכב צפוף מאחורה, משפחה עם ילדים בני עשרה תסבול.

מבפנים הרכב איכותי, אבל יש פאשלות.

מושבים טובים סה"כ.

אבל המתלים של האוטו זה הדבר שהכי מפריע לי.

כמו סמרטוטים, אם בבאמפר אתה לא מאיט למהירות הליכה הרכב מתרסק, לפעמים בתוספת היחבטות בכביש.

נדנודים שמהירויות בינעירוניות וגם בנסיעה עירונית שכביש משובש.

לסיכום, אני מתגעגע למגאן שהייתה פעם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(עם צ'יפ הרכב יסגור 135 כ"ס לפחות)
מאיפה הבאתה את זה!? , צ'יפ על מנוע אטמוספרי לא יתן לך הרבה חוץ מאולי צריכת דלק טיפה יותר גדולה. הסיבה היא שבמנוע אטמוספרי הציפ לא יכול לשלוט על כמות האויר שנכנסת , בעוד שבמנוע מוגדש הצ'יפ משנה את מפות הגדישה ( או במילים פשוטות - יותר אויר! )

אלכס.

דרושים מסגרים עם ניסיון בCO2

מחפש כנפונים לטנדר מאזדה 2003-2007

מחפשים מסגר? חפשו בפייסבוק: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002187529747&sk=wall#!/profile.php?id=100002187529747&sk=wall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...