Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייהו, סליחה, שברולט, החדשות, מה דעתכם?

Leonid
שימו לב! השרשור הזה בן 7609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין משהו יותר טוב בפחות מ100 אלף !

תיקון קל - אין משהו פחות טוב ב-100 אלף. במאה אלף אפשר לקנות (סתם דוגמאות, יש עוד):

- רנו קליאו (כן, גם אוטומטית למי שמתעקש, אוטו נוח, בטיחותי ואיכותי פי 100)

- רנו קליאו סדאן (מכוערת + איכות טורקית, אבל זה עדיין עדיף על דייהו)

- פונטו, אם לא בא לך קליאו (יותר זול, גם האוטומטי. נשאר עודף למערכת סראונד + דלק לשנה)

- פוקוס משומשת (שנה על הכביש מקסימום), תהיה עדיפה על הדייהו, מכל בחינה שהיא

- יונדאי אקסנט. אוטו בינוני, לגמרי. אבל עדיף על כל דבר שדייהו אי פעם ייצרה

- טויוטה יאריס. אפילו אוטומט, טויוטה ב-100 אלף. הכי אמינה שיש, ואפילו סבירה לנהיגה (ויש שאפילו אוהבים לנהוג בה).

- 20,000 חפיסות של שוקולד פרה (לבן עם עוגיות, זה הכי טוב שיש).

בשיא הרצינות - אני מכיר שתי משפחות שבהם נעשתה הטעות, וקנו דייהו בגלל המחיר. על זה נאמר "באנו בגלל המחיר, נשארנו כי האוטו לא הניע".

טוב , כאחד שיש לו דייהו עכשיו אני יכול להגיד שזאת מכונית שנועדה להביא אותך מנקודה A ל B בשיא האמינות .

התנהגות שלה ממש לא טובה וכך גם הנוחות אבל הרכב אמין מאוד , ב 9 שנים (כמעט ) היו 2 בעיות : אלטרנטור ומשאבת מים .

הביצועים גם כן סבירים ולא יותר מזה , מ 0 ל 100 ב12.5 דניות ומהירות סופית של 170 , אלה ביצועים סבירים למשפחתית .

יותר משבוע אני נוהג על קליאו קלאסיק וזה חרא של אוטו , האוטו בן חודש וכל הפלאסטיקים נופלים , גומיות , הגיר כבר התחיל להראות סימנים שהוא לגמרי דפוק , הכסאות לא נוחים בכלל ( של הדייהו עדיפים ) , הביצועים פושרים ( מנוע אנמי לגמרי) .

לפי דעתי אם הנובירה החדשה שאמורה להגיעה תעלה פחות מ100 אלף זה האוטו הבא שנקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכן אני לא מכיר אותן עדין והן גם אמורות להוות קפיצת מדרגה מהדגמים האחרונים שנעים על כבישנו. עוד נק' שכדאי לדעתי לשים לב אליה זה היבואן שהוא לא בדיוק להיט. מה גם שמעניין אותי לדעת לגבי עלויות תחת השם שברולט. האם המחירי החלפים ישארו זולים יחסית או שכעט תחת UMI המחירים יעלו.

האביו והאופטרה יכולים להמכר טוב בארץ (בייחוד בליסינג והשכרה) ולא הייתי קוטל אותן לפני שאתרשם מהן במציאות.

בכל אופן לאפיקה אין מקום בארץ (המתחרות עדיפות בהרבה והמחיר בטח לא יהיה ממש זול מהן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו התורכית טובה יותר כנראה מהקליאו הצרפתית בכל הנוגע לאיכות החומרים.

בראלי (התורכי כמובן) השנה שכרנו, 3 אנשים קליאו תורכית וחוץ מצרצור פעוט האוטו היה פיקס.

לדעתי גם לגבי העיצוב- אי אפשר לשפוט מתמונות. צריך לראות במציאות.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין משהו יותר טוב בפחות מ100 אלף !

תיקון קל - אין משהו פחות טוב ב-100 אלף. במאה אלף אפשר לקנות (סתם דוגמאות, יש עוד):

- רנו קליאו (כן, גם אוטומטית למי שמתעקש, אוטו נוח, בטיחותי ואיכותי פי 100)

- רנו קליאו סדאן (מכוערת + איכות טורקית, אבל זה עדיין עדיף על דייהו)

- פונטו, אם לא בא לך קליאו (יותר זול, גם האוטומטי. נשאר עודף למערכת סראונד + דלק לשנה)

- פוקוס משומשת (שנה על הכביש מקסימום), תהיה עדיפה על הדייהו, מכל בחינה שהיא

- יונדאי אקסנט. אוטו בינוני, לגמרי. אבל עדיף על כל דבר שדייהו אי פעם ייצרה

- טויוטה יאריס. אפילו אוטומט, טויוטה ב-100 אלף. הכי אמינה שיש, ואפילו סבירה לנהיגה (ויש שאפילו אוהבים לנהוג בה).

- 20,000 חפיסות של שוקולד פרה (לבן עם עוגיות, זה הכי טוב שיש).

בשיא הרצינות - אני מכיר שתי משפחות שבהם נעשתה הטעות, וקנו דייהו בגלל המחיר. על זה נאמר "באנו בגלל המחיר, נשארנו כי האוטו לא הניע".

קליאו-מכוערת ומיושנת,הרבה בעיות בגיר האוטומטי.

קליאו סדאן-מכוערת עד כאב,שוק גרוע מאוד(נמכרת רק לציי רכב)+המגרעות הנ"ל על הקליאו.

פונטו-שוק גרוע,אוטומטי פחות אמין מזה אין (מכיר 3,שלושתם סובלים).בכלל לא אמינה ולא מרווחת.

פוקוס-רעיון טוב (היום עדיף משומש לפי דעתי)אבא של חבר שלי קנה אתמול אומגה שנת 2000 2.5 V6 עם 29,000 ק"מ ב-94,000 ש"ח!!!

יונדאי אקסנט-עגלת סופר יותר רכה.מבפנים צפופה כמו סופר-מיני,מגושמת,לא בטיחותית,מיושנת,היונדאי הגרועה ביותר.

יאריס-אחלה אוטו,אבל קצת צפוף לא?

מתחת ל-100,000 ש"ח אפשר לקנות:

C3 1.4 אוט'-קטנה אבל מדהימה.

יונדאי גטס אוט'-תגידו מה שתגידו,מי שנהג וקרא כתבות על ה-1.3 יודע שזה רכב שנמצא בין 5 הסופר-מיני הטובות ביותר,איכות חומרים,בידוד רעשים,שקט בעבודת מיתלים,נותן הרגשה של רכב גדול בהרבה.

שברולט AVEO-אני לא יודע מה כולם יורדים עליה? מישהו נהג בה? רכב מאוד נאה!

אני נזכר מה אמרו על סובארו בשנות ה-80 ועל סקודה בתחילת ה-90...

kalos1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, הייתי היום ב UMI.

אל תקנו את השברולטים האלה. חרא של מכוניות. עיצוב חוץ-בסדר.

מבפנים - דייהו כשרה למהדרין. חרא של אוטו. כזה כיעור בעיצוב פנימי מזמן לא ראיתי.

אנחנו עכשיו חושבים על אופל קורסה...

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, הייתי היום ב UMI.

אל תקנו את השברולטים האלה. חרא של מכוניות. עיצוב חוץ-בסדר.

אנחנו עכשיו חושבים על אופל קורסה...

לפי עיצוב אתה פוסל אוטו ?

לפי הטעם שלך אתה מיעץ לכולם לא לקנות ?

עשית נסיעת מבחן ? איך האוטו מתנהג ? איך הביצועים ?

אתה מחליט לפסול רכב בגלל העיצוב?

לפי דעתי C3 היא המכונית הכי מכוערת אבל היא נוחה ומתנהגת טוב אז אני צריך אוטומטי לפסול אותה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, באתי עם אבא שלי. על ההתחלה האוטו לא מצא חו בעינינו (אף אחד מהרכבים). אז ישבנו בפנים, הסתכלנו, אפילו הזמנו נסיעת מבחן. אההה... לא משהו, אבל רצינו לנסות התנהגות כביש. (למרות שזה מיוצר ע"י מפעלי דיהוו, שאף פעם לא התבלטו ביכולות כביש טובות). אבל אז בדרך החוצה, נתקלנו באופל קורסה. אין מה להשוות - הקורסה הרבה יותר טובה.... היא נוחה, היא יפה, היא לא יקרה כרגע, ועשיתי לה נסיעת מבחן היום. כיף לא נורמאלי עם האיזוטרוניק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי בהתחלה , לקחו את הגוש חרא הקוריאני ועטפו אותו בסמל של שברולט , ויונדאי כרגע לפחות לא זקוקים לחסות של מותג אחר כדי לשרוד.

אגב יש לי אקסנט , והאוטו חביב פלוס , הוא לא אוטו לביצועים אבל הוא יסחוב אותך לכל מקום והוא מאוד מאוד סלחן כשנוהגים בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי בהתחלה , לקחו את הגוש חרא הקוריאני ועטפו אותו בסמל של שברולט , ויונדאי כרגע לפחות לא זקוקים לחסות של מותג אחר כדי לשרוד.

אגב יש לי אקסנט , והאוטו חביב פלוס , הוא לא אוטו לביצועים אבל הוא יסחוב אותך לכל מקום והוא מאוד מאוד סלחן כשנוהגים בו.

ואתה חושב שהאקסנט המתפרקת שלך עדיפה על דייהו ?

במה בדיוק? בוא תסביר לי !

יש לה שילדה מטורפת של ראלי ? הגה מתקשר? מה בדיוק יש לה?

כל עוד אף אחד לא עשה נסיעת מבחן עליהן למה סתם כך לדבר?

אני לא בא כאן להגן על דייהו כי המכוניות שלהן בינוניות ומשעממות אבל למה לפסול ישר אוטו בגלל העבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אתה יודע מה? לך לאולם של שברולט ותראה את יצירות הגועל החדשות שלהם. אחרי שתראה, אתה תגיד שצדקתי.

יכול להיות , ויכול להיות שלא :D

על טעם לא מתוכחים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שזה ימצא חן בעיני מישהו... אין ! נו ! זה כמו להגיד ששאול יהלום רזה ! פשוט לא !

נו בטח , אם אתה החלטת שזה לא ימצא חן בעיני אף אחד אז אני מאמין לך .

מהתמונות שאני ראיתי המכוניות האלה נראות לא רע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי לצטט את עצמי !

. עיצוב חוץ-בסדר.

נ.ב: מי מחק לי את הוודעה האחרונה ?! :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחלק מהקטע שהם "זולות" גם אמור להשפיע על המחיר הזול אלא שלעומת הדגמים הקודמים שבארץ הם כנראה נפלו על הראש כי המחירים של הדגמים החדשים ממש לא מצדיקים קניה. המכוניות לא תוכננו בדיוק עבור ישראל אלא לשווקים בעולם כמו אסיה, אפריקה ומזרח אירופה. זה שישראל בין היתר נמצאים על המפה ודייהו ומיבאים גם הנה ניחא. תמיד יהיו כאלה שיקנו. אפשר לחשוב שציפיתם ליותר (בתור ליסינג והשכרה הם יכולים למכור כמויות במחירים טובים)

הייתי רוצה להיות אופטימי לגבי דייהו אלא שהמותגים שתחת חסות GM פורחים לאט מאד אם בכלל.... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...