Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה עם כפכפים (פוצל מת'רד הנוסטלגיה)

RS6
שימו לב! השרשור הזה בן 7626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פתח תיקווה , פתח תיקווה אומנם , אבל אתה יודע יש גבול

מה גם שאין לי את הלוק לנהוג בלי חולצה , בשביל לנהוג בלי חולמצה אצלינו בשכונה

אתה צריך עור שחום , ושערות רבות על החזה , בנושא הזה אני נכשל...

:?

בל נשכך את הכרס.. ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני נוהג יחף ברוב הזמן (בקיץ לפחות).

ניסיתי לינהוג יחף וזה היה ממש לא נוח,

אבל פעם אחת לא הייתה לי בררה אז נהגתי ככה

והיתרגלתי וזה נהייה ממש נוח.

בכך מקרה הכי לא נח זה לינהוג עם נעל גבוהה!!

בנוגע לחוק, תמיד יש לי את הכפכפים ליידי

ככה שזה ממש לא בעייתי.

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל אני לא מסוגל לנהוג עם כפכפים ואני נוהג עוד באוטומט, זה נתקע לא נוח ומפריע.

יחף זה נראה לי רגיש מדי, כי זה הרבה יותר רגיש עם הדוושות, כך שנראה לי בעת לחיצה חזקה זה רק יפריע, כך שאני נשאר עם נעליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפכפים זה נורא לא נוח ולא בטיחותי כי כל הזמן הם עפות לך מהרגל ונתקעות וזה.

בגלל שאני רוב הזמן מסתובב עם כפכפים אז אני פשוט נוסע יחף.

לפני יומיים אחרי דיי הרבה זמן נהגתי על ההונדה עם נעליים וההרגשה הייתה טיפה מוזרה.

בקשר לחוק, הכפכפים לא ממש יעזרו לך אלא אם כן השוטר יחליט לוותר לך כי חשבת שזה כן בסדר עם כפכפים (אבל אם הוא בכלל נטפל לרעיון של הרגליים אז אולי זה לא יעזור..) בכל מקרה חובה לנהוג עם נעל שעוטפת את כל הרגל.. לא משהו פתוח כמו כפכף.

ובקשר לבלימת חירום שאתה תדפוק את הבוהן או משהו ואז ברפלקס תשחרר.. שאני חושב על זה אתה צריך בדיוק להיות באמצע מתיחת אצבעות הרגל או בתנוחה מוזרה בשביל שדבר כזה יקרה, אני כרגיל פשוט עם רגל ימין מעל הגז או הברקס :o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לדעתי לנהוג יחף משול לטמטום של נהיגה בלי חגורה, אבל דווקא לא הצלחתי לאתר סימוכין לעניין בחוק. אשמח שמי שאמר שהעניין לא חוקי, יוכל להביא לנו את מראה המקום.

zx וולקן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לדעתי לנהוג יחף משול לטמטום של נהיגה בלי חגורה, אבל דווקא לא הצלחתי לאתר סימוכין לעניין בחוק. אשמח שמי שאמר שהעניין לא חוקי, יוכל להביא לנו את מראה המקום.

ואו, טוב שממש לא הגזמת...

אה רגע, בעצם כן...

משול לטמטום של נהיגה בלי חגורה?? למה שלא תגיד שזה משול לטמטום של נהיגה עם עיניים עצומות? :p:p:p

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה רגע, בעצם כן...

משול לטמטום של נהיגה בלי חגורה?? למה שלא תגיד שזה משול לטמטום של נהיגה עם עיניים עצומות? :p:p:p

רוני

אתה יודע מה ההבדל בין נהיגה בעיניים עצומות לנהיגה יחף? כשאתה נוהג עם עיניים עצומות אתה יודע שנדפקת ישר על ההתחלה. כשאתה נוהג יחף, אתה מבסוט מהאוורור בציפורניים עד שאתה מעקם את הבוהן ואת האוטו על עמוד.

zx וולקן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה רגע, בעצם כן...

רוני

אתה יודע מה ההבדל בין נהיגה בעיניים עצומות לנהיגה יחף? כשאתה נוהג עם עיניים עצומות אתה יודע שנדפקת ישר על ההתחלה. כשאתה נוהג יחף, אתה מבסוט מהאוורור בציפורניים עד שאתה מעקם את הבוהן ואת האוטו על עמוד.

:lol:

MITSUBISHI GALANT SPORT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אין לך מושג כנראה כמה אתה מגזים. אני נראה לך כמו מישהו שכשיתקל במצב חירום הוא יכסה מהר את העיניים עם הידיים ויתחיל לצווח כמו זרזיר כשישי מבצע בו את זממו?

אתה באמת חושב שלעקם את הבוהן על הדושה יגרום לי לאבד שליטה? מצטער אבל אני לא רואה איך הסיכוי לעקם את הבוהן על הדוושה שונה מהסיכוי שבדיוק יעקוץ אותי יתוש באוזן או יכנס לי זבוב לעין. בבלימת חירום ממילא בולמים עם כל הרגל זה לא שיכול לקרות לי מצב שבו אני אפגע מעיקום בבוהן או משהו בזמן בלימת חירום עד כדי כך שהכאב יעלה מעבר לסף היכולת שלי לשלוט על עוצמת הבלימה.

תביא הוכחות סטטיסטיות לתאונות עם רגליים יחפות, ואז נדבר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

שוב, אין לך מושג כנראה כמה אתה מגזים. אני נראה לך כמו מישהו שכשיתקל במצב חירום הוא יכסה מהר את העיניים עם הידיים ויתחיל לצווח כמו זרזיר כשישי מבצע בו את זממו?

רוני

רוני, מקומן של הודעות כאלה אינן ברכב כללי כי אם באוף טופיק,

הודעות נוספות בסגנון זה ימחקו לאלתר! :evil:

:wink: (ד"ש לאריאל!)

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

רוני

רוני, מקומן של הודעות כאלה אינן ברכב כללי כי אם באוף טופיק,

הודעות נוספות בסגנון זה ימחקו לאלתר! :evil:

:wink: (ד"ש לאריאל!)

כן, אבל מה עם זרזיר הוא בסדר :shock:

MITSUBISHI GALANT SPORT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...