Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החוצפה הישראלים המדהימה

קאל-אל
שימו לב! השרשור הזה בן 6592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזכיר לי מקרה שקרה פעם בחניה בבית שלי:

יש לנו למטה שתי חניות רשומות בטאבו - אחת בשביל אבא שלי ואחת בשבילי. לילה אחד אני מגיע הביתה לאחר בילוי, אי שם באיזור השעה 1:30 וצפונה. אני פונה לעבר החניה שלי ומגלה שאחת השכנות (שידועה בהתנהגותה הסוציומטית והלא מתחשבת) החליטה משום מה לחנות את רכבה בחניה שלי.

למען האמת, יכול להיות שהייתי עובר על זה בשתיקה ומקסימום ניגש אליה בבוקר כדי לשאול אותה לפשר העניין, אבל היא חנתה על לא פחות משתי חניות (היא עמדה גם על החניה של השכן שחונה ליידי), וזה, רבותיי, גם מעבר למה שאני מסוגל לסבול. אנשים כאלה מקפיצים לי את כל הפיוזים (ולא רק בחניה הפרטית שלי, גם במרכזי קניות כשאני רואה אנשים כאלה אני לעיתים מעיר להם).

עצרתי לרגע, ספרתי עד עשר כדי להירגע ולא לעשות דברים אימפולסיביים, ולבסוף החלטתי לחנות בחניה שלה (אין שום סיבה שאעמוד בחנייתו של שכן אחר רק בגלל שהבהמה הזאת תפסה לי את החניה) ולהשאיר לה פתק כעוס על החלון. כתבתי לה בצורה תקיפה אך מאופקת שהחוצפה שלה עוברת כל גבול וכי הפעם ויתרתי לה ולא הערתי אותה באמצע הלילה כדי שתרד להזיז את הרכב שלה מהחניה שלי, אך להבא לא אהסס לעשות זאת.

בבוקר אני יורד לחניה ומגלה על החלון שלי את הפתק אותו אני עצמי כתבתי עם תוספת של הבהמה: לא זאת בלבד שאינה היכתה על חטא, היא אף תקפה אותי (והאם ציינתי שהיא בכלל עורכת דין במקצועה?) תוך שימוש במילים שהפורום הזה אינו יסבול (ואזכיר שלא פניתי אליה במילים מלוכלכות או בשפה מעליבה. תקיפה? כן. עניינית? כן. מעליבה? לא.).

אבא שלי בועד הבית ובהמשך היום הוא דיבר איתה. היא אמרה שהיא מתנצלת על הכל וכי היא חנתה כמו שחנתה בגלל שבאה הביתה והרגישה לא טוב.

אם היתה אומרת את זה על ההתחלה - ואללה, היום בכלל לא הייתי זוכר שהיה כזה מקרה. אבל הדרך שבה היא בחרה להגיב כל כך בוטה, כל כך צורמת שזה פשוט בלתי נשכח. אנשים כאלה מגעילים אותי.

אבל כנראה שעם אנשים כאלה נגזר עלינו לחיות במדינת ישראל. מעניין מה הרצל היה אומר...

לפותח השרשור: למה טישטשת את מספרי המכוניות?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו יש חניה משותפת למספר בניינים שמכילה כ20 מכוניות, תמיד יהיה את החכם התורן שיחנה את הרכב בכניסה לחניה על הרחוב, ותמיד נצא ונצעק של מי האוטו, מזל שאנחנו כאן מגובשים ואף אדם לא נשאר אדיש להמון זועם שדוחף לו את האוטו, אנשים באים לקניות ומחנים את הרכב, חלק ל5 דקות וחלק לשעה, אלה של השעה תמיד מוצאים אותו במקום אחר, בד"כ עם איזה נזק מאסיבי. אף אחד לא קורה שלטים, אף אחד לא מתייחס כשאתה צועק לו בזמן שהוא מחנה ואף אחד לא חושב על אחרים. והמשטרה? הם לא עושים כלום.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אתה יודע, במצב של היום כשיש רוצחים מסתובבים חופשי, גנבים על ימין ועל שמאל ומפגעים שצריך לעצור לפני שהם מתפוצצים במקום כמו תל אביב, קצת בעייתי לשלוח ניידת לכל רכב שחונה בצורה בלתי חוקית... מה לעשות.

יוסי.

אולי אם היו מטפלים בפושע הקטן, לא היו צומחים פושעים גדולים.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלנו יש חנייה פרטית של האוטו שלנו ותמיד יש את החוצפנים(לא שכנים...זה בחיים לא קרה) שמחליטים לחנות בחנייה שלנו אז תמיד הם נחסמים עד שפעם אחת הבן אדם שחנה בחנייה הפרטית שלנו ונחסם התקשר למשטרה והשוטר נתן לי דו"ח עם אזהרה ואמר שבפעם הבאה צריך להתקשר למשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע חזרתי מחניה ברמת השרון, גברת צעירה עם וולבו ישנה וחבוטה ניסתה לחנות ברוורס, נסעה ו....בום, נכנסה בהונדה סיוויק שהייתה יפה לפני שניה !!!

בלי להתבלבל, יצאה מהחניה הצרה, והלכה לחנות בצד הרחוק של החניון.

פתק ? משהו ? הבהמיות בהתגלמותה !!!

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו בית פרטי , עם חנייה פרטית כלומר אין אפילו תירוצים של התבלבלתי ,לא שמתי לב וכו' , ובהמשך הרחוב יש חנייה לאורחים שמגיעים , הרחוב נמצא בעלייה קטנה של אולי 20 מטר מהבית שלי לחנייה.

כל פעם שחונים אצלי בחנייה (כל מיני אנשים שמגיעים לשכנים בבתים הסמוכים ומתעצלים להחנות בחנייית אורחים) אני ישר חוסם ושיבאו לחפש אותי אח"כ , אני כל פעם נדהם מחדש מהחוצפה בתשובות.

"אבל אני תמיד חונה פה"

"לא ראיתי מכונית אז חניתי פה כדי שיהיה צל לאוטו"

"שאלתי אמרו לי שאפשר להחנות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע חזרתי מחניה ברמת השרון, גברת צעירה עם וולבו ישנה וחבוטה ניסתה לחנות ברוורס, נסעה ו....בום, נכנסה בהונדה סיוויק שהייתה יפה לפני שניה !!!

בלי להתבלבל, יצאה מהחניה הצרה, והלכה לחנות בצד הרחוק של החניון.

פתק ? משהו ? הבהמיות בהתגלמותה !!!

ליאור

אחי היית אתה צריך לשים לו פתק וככה ללמד אותה לקח, כי אחרת היא תעשה יום אחד גם לך או לי צריך לעמיד אנשים כאלה במקום.

האהבה שלי למכוניות זה כמו האהבה שלי לנשים מלבד הסקס כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק היום ראיתי במגרש חנייה שליד מקום העבודה שלי "עונדה שפיץ" ערסית למראה שבעליה פשוט "זרק" אותה בערך באמצע המגרש חנייה ככה שהוא חוסם כמה וכמה מכוניות. הייתה שם בחורה שרצתה לצאת והיא כמו ילדה טובה פשוט עומדת ומחכה שהאדון יואיל בטובו להגיע. לבסוף הבחור הגיע (כנראה בדיוק חזר אחרי שקטף בננות או סיים לטפס על עצים או משהו בסגנון) וצעד בנון שלנטיות לעבר הרכב, יחד עם חברו, הקופי למראה לא פחות; כשנהגת הרכב "העיזה" לצפור לו קצת הוא החליט ללכת יותר לאט, תוך כדי תנועת "למה מה קרה" הידועה לשמצה. בדיוק אז חזר ידיד/חבר של הבחורה במכונית והעיר להם, בצורה די מנומסת (מישהו אמר אשכנזי?) שזה לא לעיניין להשאיר ככה את האוטו וללכת. התגובה - בהתחלה, קוף מס' 2 טען שגם משאית יכולה לעבור שם וזרק הערה על כישורי הנהיגה של בנות המין ה"חלש" (אך היפה!) (אגב, היא לא הייתה יכולה לעבור בלי לדפוק לו את האוטו. אם אני הייתי במצבה, במיוחד עם הג'סטי המצוקמקת שלי, לא הייתי מהסס פעמיים...).

אחרי זה, הקוף הנהג החליט שהוא עוזב את הסלולארי שלו (אחרי שהוא סיים לצרוח על חברתו/פרחתו/אלוהים יודע מי שהיא פוסטמה וסתומה) מואיל בטובו להתניע את הרכב, מתחיל לנסוע אחורה, ואז שהבין שלנהגת הרכב ולבן זוגה יש טענות כלפיו - החליט שהוא מקרב את הרכב שלו עוד יותר לרכב שלה, כדי שלא תוכל לצאת... דווקא. (ככה הוא אמר, שמעתי אותו צורח את זה כמו אידיוט). אחרי הוא החליט שהוא נוסע לאט לאט כשהרכב של הבחורה מאחוריו עד שיצאו מהמגרש לחנייה, סיבוב קטן במעגל תנועה וה"פרפור"/"פתיחה" הבלתי נמנעים, ויצא לדרכו, לחתוך אנשים, לנהוג במהירות מופרזת, וכו' וכו'. חבל, כנראה שחניות הנכים היו תפוסות...

ואני עומד למעלה (מקום העבודה שלי הוא בקומה השנייה) וצופה בכול המחזה הזה... לא ידעתי אם לצחוק או לבכות. בסוף, כמו בדרך כלל, בכיתי. בכיתי ושאלתי את עצמי (ואת המלאך או כול יישות קוסמית אחרת שאחראית על הדברים האלה) - למה נולדתי בישראל, ולא במדינה אירופאית או צפון אמריקאית??

ככה המדינה הזו נראית... מזל שהוא לא יצא מהאוטו אליו. ולפי השפת גוף שלו, הוא לא היה רחוק מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אם היו מטפלים בפושע הקטן, לא היו צומחים פושעים גדולים.
המשטרה יכולה רק לתפוס את העבריין ולהביא אותו לדין, איך בית המשפט מטפל בו זה כבר לא עניינה, כמו גם אמרו פה לא פעם שהחינוך מתחיל מהבית וזה נכון. המשטרה פועלת מרגע לרגע, בשביל לחנך אדם צריך חיים שלמים, זה לא פשוט כמו שזה נראה.

בכיתי ושאלתי את עצמי (ואת המלאך או כול יישות קוסמית אחרת שאחראית על הדברים האלה) - למה נולדתי בישראל, ולא במדינה אירופאית או צפון אמריקאית??

אלא אם כן יש צו מיוחד מבית המשפט \ צה"ל, אף אחד לא מונע ממך לעזוב את הארץ אתה יודע.

כ"כ הרבה אנשים נהרגו למען המדינה שלנו, זה נאמר מפיך בייחוד כשאנחנו שבוע לפני יום השואה ושבועיים לפני יום הזכרון ומיד לאחר מכן יום העצמאות ולראות שבמדינת ישראל 2006 מדברים כך זה פשוט בלתי ייאמן. זה שאתה יהודי זה לא אומר שאתה חייב להיות ציוני, כבר ראיתי ערבים יותר ציונים ממך (לפי צורת הדיבור שלך), תעזוב לאירופה\צפון אמריקה, אף אחד לא תופס אותך.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק היום ראיתי במגרש חנייה שליד מקום העבודה שלי "עונדה שפיץ" ערסית למראה שבעליה פשוט "זרק" אותה בערך באמצע המגרש חנייה ככה שהוא חוסם כמה וכמה מכוניות.
וזו הסיבה שצריך לינהוג בטנדר אמריקאי שכל חלק בגוף האוטו צבוע בצבע נגד חלודה בגוון אחר, פגושים מפרופיל U עבה, בארגז זרוקים להם מכושים, חבלים ולום...

אני בטוח שאחרי כמה "קדימה-אחורה" ועוד כמה "תימרוני חנייה" עם האוטו הזה, הקופיף הקטן היה לומד את הלקח (ולא, הם לעולם לא לומדים, אבל תמיד זה כיף לנסות :twisted: ...)

fight fire with fire

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו הסיבה שצריך לינהוג בטנדר אמריקאי שכל חלק בגוף האוטו צבוע בצבע נגד חלודה בגוון אחר, פגושים מפרופיל U עבה, בארגז זרוקים להם מכושים, חבלים ולום...

אני בטוח שאחרי כמה "קדימה-אחורה" ועוד כמה "תימרוני חנייה" עם האוטו הזה, הקופיף הקטן היה לומד את הלקח (ולא, הם לעולם לא לומדים, אבל תמיד זה כיף לנסות :twisted: ...)

fight fire with fire

גילי

חחח אהבתי מאוד:smilecolr יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם כן יש צו מיוחד מבית המשפט \ צה"ל, אף אחד לא מונע ממך לעזוב את הארץ אתה יודע.

כ"כ הרבה אנשים נהרגו למען המדינה שלנו, זה נאמר מפיך בייחוד כשאנחנו שבוע לפני יום השואה ושבועיים לפני יום הזכרון ומיד לאחר מכן יום העצמאות ולראות שבמדינת ישראל 2006 מדברים כך זה פשוט בלתי ייאמן. זה שאתה יהודי זה לא אומר שאתה חייב להיות ציוני, כבר ראיתי ערבים יותר ציונים ממך (לפי צורת הדיבור שלך), תעזוב לאירופה\צפון אמריקה, אף אחד לא תופס אותך.

יוסי.

אם משה היה יודע מה נהייה מהעם הזה, הוא לא היה מביא אותנו לישראל אלא משאיר אותנו במדבר. אם הרצל היה יודע מה נשאר מהחזון הציוני ולמה הפכה המדינה הזו הוא היה לא רק מתהפך בקבר שלו, אלא מתגלגל כמה פעמים. וככה גם שאר גדולי האומה.

אתה מדבר איתי על יהודי ועל ציוני? על מה אתה מדבר? עם הספר? העם הנבחר? אור לגויים? הצחקת אותי. האנשים האלה, כמו שתיארתי, הם החלק השולט במדינה הזו. ואני לא נכנס לזה יותר מדי, אבל המדינה הזו איבדה את הצורה שלה. בדרך להיות מדינת עולם שלישית. "כול דאלים גבר". חד וחלק. ואם הייתה לי אפשרות קונקרטית - תאמין לי שלא הייתי פה. ואני בטוח שאתה תשמח מאוד, ואתה לא צריך אותי כאן ולא צריך אנשים כמוני כאן. צודק. הבעיה היא איתי. אני זה שלא בסדר...

אני פשוט בטוח שסצינה כמו שתיארתי כאן לא נפוצה במדינות אחרות כמו כאן אצלנו (מדינות מתוקנות!), אם בכלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה כל הגיבורים, יושבים במיזוג, על כוס קולה מאחורי המקלדת.

אני לא יודע מה איתכם, כשאותי תחסום באשקלון מכונית (וסיכויים גבוהים שזו אפילו "בייי.עם.וו" X5 שחורה ;-)) אני פשוט...

אלך לשתות קפה ולאכול עוגה :-). מה לעשות, לא בא לי להסתבך עם איזה ערסוואת (או יותר גרוע, עם חברים שלו מהמרינה :)). אסור להתעסק עם החבר'ה האלה. להבליג וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בחנייה של הבית המשותף הייתה תקופה שהמחסום לא עבד,וכל מי שרצה נכנס.על אחד הרכבים שחנה בחנייה שמורה, נכתב בטוש עבה על החלק האחורי "זו חנייה שמורה (בפעם הבאה זה ייכתב בחריטה)".

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...