Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא יאומן! סוסיתא חוזרת לפסי היצור!

barak4*4
שימו לב! השרשור הזה בן 4711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה כמו "פוקוסיתא"

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה פעמים צריך להסביר לכם קונדומים לא מייצרים מגומי!

לטקס זה סוג של גומי כמו שסוסיתא זה סוג של אוטו.

דרך אגב כל התמונות שהעלתם פה לא נכונות. הקו העיצובי של ה Nuovo Sussita (כן, כן, זה השם שנבחר) הוא:

sussita2wr.jpg

מי שרוצה לראות עוד מוזמן לעיין כאן. זה די מעניין בלי קשר לתאריך.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד, לא ידעתי שבסוף בחרו בך לתכנון הארגונומיה ברכב. היה מכרז די מלוכלך, חשבתי שלא תצליח.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה....ניראה בדיוק כמו מתיחה של 1-באפריל.......
כן, כי בפורום הזה אי אפשר להחזיק שרשור רציני יותר מ-5 דקות ואז באים כל החוכמולוגים ומחרבים את הדיון! :-x :-x :-x :-x!!!

תפסיקו לעשות מהשרשור הזה בדיחה!

בשבוע הבא, כולכם תאכלו את הכובע, עם הגומי או בלעדיו.

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת יפתח מפעל זה יהיה ממש טוב כי אז מכוניות יעלו פחות כי לא יהיו מיסים רבים והמחירים יהיו כמו בח"ל אם זה יקרה אז לפחות נקווה שאלו יהיו מכוניות באיכות טובה וזה גם יכול לעזות מאוד לכלכלה בארץ בזה שיפתחו הרבה מפעלים שייצרו חלקים לרכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כבעליה הגאים של הסוסיתא שלי ( :lol: ) קיבלתי הצעה לשדרג את הרכב אספנות האהוב, ההצעה נראתה ככה

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע....

הבדיחה הזו לא היתה על הדלתא?

גם אני במגעים עם הבעלים...

החלטנו שכל אחד באפריל נייצר מהדורה מיוחדת בשם השה.

מהדורה זו תכלול אבוס לקש ופתחים בגג לפתיים שיקנו סוסיתא באחד באפריל ... ... ...

NSU Club Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה אופציות ליצרני גומי.

1. גומי תל אביב

2. R3

3. עלית

א-פרופו חלקי גומי - כפי שציינתי, אני כנראה אהיה מעורב בניהול מערך הייצור של המפעל, ואנחנו מחפשים ספקי גומי, עם עדיפות לעסקים עם פוטנציאל התרחבות מדרום תל-אביב. אתה מכיר מישהו שעונה על הדרישות?

NSU Club Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים, תוך 10 שעות בלבד מפתיחתו, השרשור הזה עבר את ה-1000 צפיות!

עכשיו תגידו לי אתם שאין עניין בסוסיתא!

עוד לא ראיתי נושא שמשך כל כך הרבה תשומת לב בזמן האחרון.

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...