Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

spice vs ibiza

SuicidaL
שימו לב! השרשור הזה בן 6675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שדנו בזה בעבר, אבל לא ממש מצאתי תשובה לשאלתי,

אני מחפש רכב כבר כחודש +-, בדקתי כ 3 אקזמפלרים של מגאן קופה, וראיתי שזה יהיה רק כאב ראש והשקעה לקנות אחת, ויתרתי עליה...

אני עכשיו מחפש, יותר נכון מצאתי מספר איביזה ומספר ספייס לקניה, יש לי תקציב של כ 45+-, בדקתי ביטוח לספייס יעלה לי כ6200 ש"ח ולאביזה כ5600 (נהג צעיר), מדובר בספייס 2001/2 ובאיביזה מאותן שנים.

איביזה 1400 ידני

ספייס 1250 ידני

השאלה מופנת לבעלי הרכבים או למבינים בעניין... מבחינת צריכת דלק, ומבחינת טיפולים\חלקים יש הבדל מהותי בין השניים? או שהם פחות או יותר שווים.

בעבר השכרתי גם פונטו וגם איביזה מהשנים הנ"ל ונהנתי משניהם...

בתודה מראש לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן בסדר גמור, שתיהן לא יקרות לתחזוקה, ובשתיהן צריכת הדלק דומה. זה יותר עניין של טעם אישי. רק בנוגע לביטוח - הכוונה למקיף וגם חובה או רק מקיף? כי זה מאוד יקר בשביל רק מקיף למכוניות כאלו, ואין שום סיבה שתשלם יותר מ-4000 גם אם אתה עוד לא בן 18. נסה לרשום את המכונית והביטוח על שם אחד ההורים, ועשה להם את הביטוח כנהגים ראשיים ולך כנהג משני.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של שתי המכונית

האיביזה עולה על הפיאט ברוב המקרים

אחיזה התנהגות כביש זריזות אמינות לגבי השוק של המכוניות אני לאיודע למי יש שוק יותר חזק אבל אני מאמין שהם בערך אותו דבר

אך הפיאט צורכת פחות דלק והחלקים שלה עולים פחות מאשר הסיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן בסדר גמור, שתיהן לא יקרות לתחזוקה, ובשתיהן צריכת הדלק דומה. זה יותר עניין של טעם אישי. רק בנוגע לביטוח - הכוונה למקיף וגם חובה או רק מקיף? כי זה מאוד יקר בשביל רק מקיף למכוניות כאלו, ואין שום סיבה שתשלם יותר מ-4000 גם אם אתה עוד לא בן 18. נסה לרשום את המכונית והביטוח על שם אחד ההורים, ועשה להם את הביטוח כנהגים ראשיים ולך כנהג משני.

רוני

מדובר בביטוח מלא, מקיף וחובה.

אני בן 23, והקטגוריה לנהג צעיר היא עד 24... :x

אז אני אוכל אותה מבחינת ביטוח...

טוב לא נורא הביטוח... העיקר שהרכב לא יעשה לי בעיות.

תודה על התשובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לפונטוספייס.... ההצעה לביטוח יקרה מאוד

בדוק במקום אחר, אם אתה סטודנט- בשירביט יש מבצעים מעניינים

ישראל: המדינה היחידה שבה העשירים הם בשמאל הסוציאליסטי,

העניים בימין הקפיטליסטי והמעמד הבינוני משלם הכול :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעת הביטוח שנתנו לך מאוד יקרה. אצלי בפונטו אני משלם למקיף כ-4000 לכל נהג מעל גיל 21.
אתה בטוח? אני בדקתי אצל סוכן של "מגדל" החובה עולה 2000 ש"ח, שזה המחיר שאמור לעלות, והמקיף מוסיף עוד 4200, שזה בחשבון כי אני נהג צעיר עד 24, יש נהג נוסף לרכב מעל 24, ולא הייתה לי פוליסת ביטוח ב 3 שנים האחרונות.

אני אבדוק בעוד כמה מקומות אבל לא נראה לי שיצא לי פחות.

יש לכם הצעות לגבי ביטוח זול?

ולגבי שירביט, איפה יש להם סניף או סוכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא הייתה לי פוליסת ביטוח ב 3 שנים האחרונות.

ולגבי שירביט, איפה יש להם סניף או סוכן?

לכן אמרתי - נסה לשים את הביטוח גם על שם אחד ההורים ולקבל את "העדר התביעות" שלו, כך ירד הסכום במאות רבות.

ובנוגע לשירביט - בצע חיפוש בפורום, אני חושב שהיו עליהם המון תלונות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן אמרתי - נסה לשים את הביטוח גם על שם אחד ההורים ולקבל את "העדר התביעות" שלו, כך ירד הסכום במאות רבות.

ובנוגע לשירביט - בצע חיפוש בפורום, אני חושב שהיו עליהם המון תלונות.

רוני

בכיף הייתי עושה את זה אם היה לאחד מהם רישיון... או רכב...:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף הייתי עושה את זה אם היה לאחד מהם רישיון... או רכב...:|
אם אין תרבות נהיגה בבית רמת הנהיגה יורדת (ואז המקיף עולה...).

לי אבא תמיד הראה, מאז מגיל 10, איך כן להתנהג בכביש ואיך לא. למה חשוב לשים לב ואיך לזהות נהגים מפוקפקים בכביש. אין מה להגיד, שיעורי הנהיגה אפילו לא דיגדגו את ה"נסיון" שהקנה לי אבא שלי.

וכדאי שחברת הביטוח לא תגלה את הכינוי שלך בפורום. זה לא ממש יגרום להם להוזיל את ההצעה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...