Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לרכישת רכב קטן ונוח עד 15K.

כלי 5 טורבו
שימו לב! השרשור הזה בן 6661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן אני מביןןן אני אישית בטח מעדיף יותר ידנית..

אבל מדובר בבחורה נשואה שלא אכפת לה..אז בגלל זה שאלתי..

אבל היא תשמחח לפי דעתי לקחת איזה פונטו שמורה ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב של 15K הייתי ממליץ ככלל לא לקנות רכב בכלל, אבל במציאות אם יש לך זמן צריך לחפש הרבה ולראות הרבה לימונים כדי למצוא אחד ראוי.

הפונטו 1 שנהגתי בה (שכורה) היתה חלשה עם היגוי קל ומנתק מהכביש (חשמלי) מרווחת מאוד עם נוחות סבירה (טובה בהרבה מהגטס לדוגמא).

ה 106 רכב ראוי גם קליאו, איביזה, קורדובה או פולו (שזה בעצם אותו רכב) כדאי לקחת בחשבון, מבין כולם איכות ההרכבה והפלסטיקים הטובים ביותר באיביזה/קורדובה/פולו, נוחות עדיפה בצרפתיות הפונטו המרווחת ביותר, ה 306 גדול יותר, מאוד אהבתי לנהוג בו (ידני), רכב מצוין ונוח לנהג ולנוסעים, למרות הצורה העגלגלה הוא זריז במפתיע (ידני), יש דגמים עם מערכת ABS, אבל הוא צמא יותר לדלק.

הכי חשוב למצוא רכב שמור עם טיפולים בזמן שהמכלולים במצב טוב, לא הייתי מתרגש מתאונות קלות "נגיעה" או "מעיכה" בשלדה החלפת כנפיים או דלתות אבל לשים לב שהתיקון בוצע כראוי.

לא הייתי מיחס יותר מדי לק"מ של הרכב במיוחד לכזה שהחליף הרבה ידיים (מישהו בדרך אולי טיפל במד המרחק). חשוב לבדוק את המזגן!

יש רכבים עם ABS ועם כרית אויר אחת או שתיים ושווה לבדוק את בטיחות הרכב בחיפוש באינטרנט, בפונטו הABS פחות טוב לטעמי.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

התקציב נימתח ל 20K..

היא צריכה להביא רכב עד מחר

היום לוקחים לה את האוטו מהעבודה והיא נשארת ללא אוטו :|

יש הצעות סופיות?

להזכרכם לא משנה איזה גיר רכב קטן ונוח עד 20K מנוע קטן.

תודה רבה סוף שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שיודע מישהו או מאיזה שהו אתר...שמוכר רכב לפי הבקשות שבקשתי עד 20K

שיפנה אליי בפרטי וירשום לי בבקשה את הפרטים

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...