Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות אחרי פוליש ווקס לרכב

Classic Addition IL
שימו לב! השרשור הזה בן 6792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי היום לרכבי פוליש + ווקס , מכיוון שאני עובד בתחום הכנות רכבים למכירה אז היו לי את כל החומרים והכלים ( מכונה לליטוש וקיטור בלחץ ) .

הרכב נראה נפלא וזאת תוכלו לראות בתמונות . ההבדלים בין פוליש ווקס ידני למכונה הם הבדלים עצומים למי שלא יודע במיוחד בניקוי הצבע ( " פוליש ) ואחר כך באפקט " המראה " הנוצר בעקבות הווקס .

תגובות יתקבלו בברכה !

נ.ב :

זהו הצבע המקורי של הרכב .

בני550.

Photo005.jpg

Photo009.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל בעלי מקצוע בלבד .

במקרה הזה אני עשיתי בעצמי כי אני עובד במקצוע . צריך לדעת אם איזה סוגי מברשות לעבוד ואיזה חומרים , חוסר ניסיון יכול לגרום נזק עצום לצבע ( שריטות עמוקות בצבע , דהיית פלסטיקים וכ"ו...)

בני550.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לנסח שוב את שאלתי:

איפה אני יכול למצא בעל מקצוע שיעשה לי ווקס במכונה?(אני מאזור המרכז)

תפנו אליי ה"פ ואני אתן לכם כתובת של אחד שעשה לי ויצא מדהים לא פחות מהתמונות שנראו כאן למעלה.

בהצלחה.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שטויות אתם מדברים פה.

ישנה מכונה יעודית לפוליש-ווקס, היא כמו דיסק רק שהיא לא מסתובבת כ"כ מהר (120 RPM) מחירה 120 ש"ח ברשתות אייס המובחרות, (מה זה...) צורתה שונה במקצת, היא עוצבה במיוחד לעבודה עם רכב.

איזה "בעל מקצוע" צריך להיות פה כדי לעשות פוליש... מה אני אגיד לך, דוקטורט! (אין פה זילזול במקצועך כמו שיש זילזול שלך באנשים.)

סמל אריה, קנה לך פוליש טוב, (אם יש לך צבע מטאלי הייתי מתייעץ עם המוכר איזה פוליש לקנות, כי לא כל פוליש מתאים למטאלי.) קנה לך ווקס טוב, (שמעתי המלצות על CAR-PLAN) אם אתה רוצה לקנות את המכונה (אני ממליץ) קנה לך גם אותה, ולעבודה.

אם הצבע שלך לא שרוף כולו ולא נהרס לא תיהיה לך בעיה להשיג תוצאה זהה לתמונה.

ד"א השירשור הזה חסר תועלת, אם כל בן-אדם שיעשה פוליש-ווקס יעלה את התמונות של הרכב שלו, יהיה פה בלאגן.

בהצלחה.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזק את דבריו של DAMN..

יש לי גם את המכונה הזאת.אומנם זה לוקח הרבה זמן לעשות את זה....אבל זה שווה..

האוטו שלי נוצץ כמו מראה....אך מה הבאסה? שדווקא איזה חתולה עולה לי בבוקר על האוטו ויש עקבות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוליש מוריד מוריד כתמים מהצבע?

כי יש לי אוטו ישן יחסית משנת 93 לבן, ויש עליו כתמים כאלה כהים יותר. האם הפוליש יכול להוריד את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לא זילזלתי באף אחד , דבר שני - מעניין למה כל אנשי המקצוע לא רוכשים את המכונה מאייס ?

כי היא זבל של דבר ועדיף לעבוד ידני מאשר איתה !!!

ועוד משהו מהירות למכונה של פוליש היא בערך 25 סיבובים לשניה ובעלת לחץ משתנה , זאת אומרת שאם תיקח דיסק אם ראש לפוליש הוא לא ישנה את המהירות גם אם תפעיל עליו לחץ וזה יגרום לנזק ענק !

המכונה שלי עלתה לי 1200 ש"ח והיא עובדת על אוויר שכך מתי שאתה עובד על הרכב ישנם חורים אשר מוצאים בנוסף אוויר לסילוק שאריות , ראשים עלו לי 300 ש"ח .

הסיבה שאני לא ממליץ לאנשים לעשות ניסויים על הרכבים שלהם כי חוסר ידע גורם נזק !

אני בטוח שאתה יודע לעשות פוליש ווקס לרכב שלך אבל תתפלא איזה תוצאה טובה יותר אפשר להוציא ע"י חומרים יעודיים ומכונות....

לי יש ניסיון של מעל 200 רכבים כולל רכבי יוקרה אשר בעליהם נדהמו מהתוצאות לאחר שהם ניסו לפני זה בעצמם לעומת העבודה שלי .

אני לא מפרסם את עצמי כי יש לי מספיק עבודה , אלא רק בא לשתף אותכם .

בני550.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי גם השתמש במכונה הנ"ל שפועלת על אוויר,והתוצאה באמת יוצאת מדהימה. רק באמת צריך לעבוד איתה מאוד בזהירות לחיצה חזקה מדי, או ממושכת מדי עלולה להסיר צבע, או לגרום לשריטות. וכאמור התוצאה של העבודה עם המכונה באמת יוצאת מעולה.:-)

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לא זילזלתי באף אחד , דבר שני - מעניין למה כל אנשי המקצוע לא רוכשים את המכונה מאייס ?

כי היא זבל של דבר ועדיף לעבוד ידני מאשר איתה !!!

לא נכון, מניסיון שלי איתה היא הרבה יותר טובה מידני, אל תשלול עד שלא ניסית !

הייתה לי אונו בצבע אדום (אתה בטוח מכיר את המחלה שלה) עשיתי לה מספיק פעמים פוליש, והרבה יותר פעמים ווקס, היא ניראתה טוב אחרי זה... ליומיים.

אחרי שקניתי את המכונה ועשיתי פוליש ווקס, היא פשוט זהרה כמה חודשים והצבע שלה היה נראה ממש ממש טוב, קרוב לחדש. (מבחינת גוון)

ועוד משהו מהירות למכונה של פוליש היא בערך 25 סיבובים לשניה ובעלת לחץ משתנה , זאת אומרת שאם תיקח דיסק אם ראש לפוליש הוא לא ישנה את המהירות גם אם תפעיל עליו לחץ וזה יגרום לנזק ענק !

לגבי המהירות שלה המהירות שלה מהירה מעט יותר...

היא 2900 RPM שבחישוב מהיר זה 48.3 RPS, ההבדל הוא שברגע שאתה שם אותה על משטח (רכב) היא מאטה את המהירות שלה, בהרבה.

המכונה שלי עלתה לי 1200 ש"ח והיא עובדת על אוויר שכך מתי שאתה עובד על הרכב ישנם חורים אשר מוצאים בנוסף אוויר לסילוק שאריות , ראשים עלו לי 300 ש"ח .

אני לא משווה בין המכונות, אבל לא תמיד צריכים את כל הבלאגן הזה, גם אפשר לעבוד עם המכונה שלי.

אני מזמין אותך אליי לבוא לראות את הרכב שלי, אחרי שטיפה, שעשיתי לו ווקס עם המכונה שלי לפני כשלושה חודשים, תראה את הברק ותגיד לי בעצמך אם היא עדיין לא שווה.

אני בטוח שהמכונה שלך יותר טובה, אבל לשלול משהו יותר זול בגלל שהוא זול, זה לא נכון.

אני בטוח שאתה יודע לעשות פוליש ווקס לרכב שלך אבל תתפלא איזה תוצאה טובה יותר אפשר להוציא ע"י חומרים יעודיים ומכונות....

מסכים איתך, לחלוטין, הרבה פעמים פה שמר זעק לא לעשות ווקס לרכבים מטאלי.

לגבי חומרים, אני עדיין בחיפוש אחר הווקס הטוב ביותר, כרגע אני משתמש בטרטל + צבע, הוא על הפנים, הווקס הבא יהיה של CAR PLAN

לי יש ניסיון של מעל 200 רכבים כולל רכבי יוקרה אשר בעליהם נדהמו מהתוצאות לאחר שהם ניסו לפני זה בעצמם לעומת העבודה שלי .

אני לא מפרסם את עצמי כי יש לי מספיק עבודה , אלא רק בא לשתף אותכם .

אני בטוח שיש לך ניסיון יותר טוב מימני, ואני בטוח שאתה יודע יותר מימני בעיניין הזה, אין ספק.

עדיין, אין לזלזל באנשים שלא ידעו לעשות את העבודה, זה רק פוליש ווקס, לא דוקטורט.

גם בזה כמו בכל מקצוע בעולם אפשר להתמחות, אינני מזלזל בך או בעבודתך חלילה, הכעיס אותי התשובה של "אי אפשר לעשות את זה, רק בעל מקצוע.

בני550.

אני מתנצל אם נשמעתי קצת חצוף כמו שאמרתי זה הרגיז אותי, אנחנו קהילת חובבי רכב, אנשים פה באים כדי ללמוד כיצד לעשות דברים עצמאית ולא לתת לבעל מקצוע לעשות את העבודה בשבילם.

סופ"ש נעים,

איתי.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...