Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביקור מזעזע ומבחיל בתעשיית הרכב היפנית

בני זהר
שימו לב! השרשור הזה בן 6721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאמור נישלחתי על ידי הועדה המרכזית לחקור שמועות קשות בנוגע לתעשיה זו.

ואכן ברדיתי מהמטוס בשדה התעופה המפואר קיבלוני מספר יפנים חייכנים והובילוני ללימוזינה מפוארת שחנתה בסמוך לכבש המטוס ומשם בדהרה עצבנית לנגסקי המהווה מרכז תעשיה.

התרווחתי בחדרי במלון והודעתי למלווי שיבואו רק בעוד שבוע כי ברצוני להשתכר ולהתרועע עם ילדות

רעות .ואכן הן עזבו עם חיוכים מבויישים.

זינקתי ממטתי עברתי לסרבל עבודה נוח מילאתי כיסי באביזרי חקירה שונים ומשוכללים ויצאתי ליום עבודה ראשון. או יותר נכון ליל עבודה ירדתי לרחוב הקר והעויין הנפתי יד ועצרתי מונית. ציוואווה נהמתי לעברו בקול רע הוא לא ענה והביעני למפעל המכוניות הענק.זרקתי לעברו שטר של כמה אלפי ינים ויצאתי בקשיחות

הגעתי לפתח המפעל ומיד שלפתי את הכלים המשוכללים שהבעתי איתי. כן לומיק קטן וחזק מברג גדול

פטיש קילו ופטיש שלש קילו .פרסתי את הכלים על הרצפה הקרה והתחלתי לעבוד. זיעה שטפה את פני

אכן הדלת בת זונה אמיתית לא רוצה לשתף פעולה.

רוצה שאפתח לך שאל אותי הומלס מזדמן כן עניתי בהיסוס והאיש ניגש לדלת הלא נעולה ופתחה בהנף יד תשוש כתשורה נתתי לו חומצת מלח מהמלאי שהיה בכיסי והאיש הלך.

ניכנסתי למפעל אדי גזים רעילים אפפוני רעש איום שורות שורות הם עמדו שם עובדים בכל עבודה משונה הקיימת בענף המכוניות.מי בריתוכים מי בהרכבות מי בצבע עובדים ושותקים שורות שורות עמדו הרובוטים ואין אדם איתם וכי למה האדם העליון יזיע בכבשן זה.

וכך הם עובדים ללא הפסקה ללא תנאים סוציאלים כל שהם ללא איוורור וללא חימום בקור הנורא

עומדים ועובדים כעבדים ללא נציג ללא ועד תלויים לחסדהם של טכנאים ערלים שברגע שכשל כוח סיבלם זורקים אותם לאשפתות.צילמתי את המקום במצלמתי המשוכללת לייקה רוסית כבדה וחזרתי למלוני.

נהנת שאלה פקידת הקבלה עת ניסדקו שפתותיה ברישעות מאד מאד השבתי לה בקריצה.

נהנתי מהמחשבה שהיא לא יודעת שאני כן יודע שהיא מרגלת מושתלת של אוייבי הועדה המרכזית.

השתרעתי על מטתי תוך שאני מהרהר מענין מה היה אומר קיפניס על כך ותרדמה גואלת נפלה עלי.

ברשותי אוסטין מודל 58 ופליימוט בלוודר מודל 55

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודיע בזה שירון פרץ חבר טוב שלי

אורן קיפניס חבר טוב שלי

ושניהם ישנים טוב בלילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה לאורן 16

אני לא נעלם אני נכנס לפורום רק תחת השפעת אופטלגין נוזלי אותו אני נוטל לשכוך מכאובי בהוראת רופא.

במקרה ההוא הייתה ברשותי חומצת מלח כחלק מערכת הקרב שלי עת אני יוצא למשימות מסוכנות

כחשיפת פרצופה האמיתי של תעשיית הרכב היפנית.

בעולם השלישי מוסיפים קצת שתן לחומצת מלח ומערבבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי נראה שזה השרשור הכי נורמלי באוף טופיק כרגע?

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור נישלחתי על ידי הועדה המרכזית לחקור שמועות קשות בנוגע לתעשיה זו.

ואכן ברדיתי מהמטוס בשדה התעופה המפואר קיבלוני מספר יפנים חייכנים והובילוני ללימוזינה מפוארת שחנתה בסמוך לכבש המטוס ומשם בדהרה עצבנית לנגסקי המהווה מרכז תעשיה.

התרווחתי בחדרי במלון והודעתי למלווי שיבואו רק בעוד שבוע כי ברצוני להשתכר ולהתרועע עם ילדות

רעות .ואכן הן עזבו עם חיוכים מבויישים.

זינקתי ממטתי עברתי לסרבל עבודה נוח מילאתי כיסי באביזרי חקירה שונים ומשוכללים ויצאתי ליום עבודה ראשון. או יותר נכון ליל עבודה ירדתי לרחוב הקר והעויין הנפתי יד ועצרתי מונית. ציוואווה נהמתי לעברו בקול רע הוא לא ענה והביעני למפעל המכוניות הענק.זרקתי לעברו שטר של כמה אלפי ינים ויצאתי בקשיחות

הגעתי לפתח המפעל ומיד שלפתי את הכלים המשוכללים שהבעתי איתי. כן לומיק קטן וחזק מברג גדול

פטיש קילו ופטיש שלש קילו .פרסתי את הכלים על הרצפה הקרה והתחלתי לעבוד. זיעה שטפה את פני

אכן הדלת בת זונה אמיתית לא רוצה לשתף פעולה.

רוצה שאפתח לך שאל אותי הומלס מזדמן כן עניתי בהיסוס והאיש ניגש לדלת הלא נעולה ופתחה בהנף יד תשוש כתשורה נתתי לו חומצת מלח מהמלאי שהיה בכיסי והאיש הלך.

ניכנסתי למפעל אדי גזים רעילים אפפוני רעש איום שורות שורות הם עמדו שם עובדים בכל עבודה משונה הקיימת בענף המכוניות.מי בריתוכים מי בהרכבות מי בצבע עובדים ושותקים שורות שורות עמדו הרובוטים ואין אדם איתם וכי למה האדם העליון יזיע בכבשן זה.

וכך הם עובדים ללא הפסקה ללא תנאים סוציאלים כל שהם ללא איוורור וללא חימום בקור הנורא

עומדים ועובדים כעבדים ללא נציג ללא ועד תלויים לחסדהם של טכנאים ערלים שברגע שכשל כוח סיבלם זורקים אותם לאשפתות.צילמתי את המקום במצלמתי המשוכללת לייקה רוסית כבדה וחזרתי למלוני.

נהנת שאלה פקידת הקבלה עת ניסדקו שפתותיה ברישעות מאד מאד השבתי לה בקריצה.

נהנתי מהמחשבה שהיא לא יודעת שאני כן יודע שהיא מרגלת מושתלת של אוייבי הועדה המרכזית.

השתרעתי על מטתי תוך שאני מהרהר מענין מה היה אומר קיפניס על כך ותרדמה גואלת נפלה עלי.

דוקטור הופמן היה גאה.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...