Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויטה קורולה לעומת מאזדה 3(1600 סמ"ק)

ליבמן
שימו לב! השרשור הזה בן 6745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שאפשר לסכם את הדיון הזה ככה:

"תבחר לפי מראה! כל השאר כמעט זהה!"

ואני רציני :wink: .

לאון.

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי העובדה שאתה מתיישב במזדה 3 ומקבל תחושה עלובה וזולה (נסעתי ברכב עם סיומת 14, מה שאומר שהוא חודשים ספורים על הכביש) אומרת הכל. ממש ממש לא מסכים, אבל על טעם ועל ריח...

התחושה בקורולה, גם בגרסת הליסינג, מתקרבת לאיכות בניה פולקסווגנית למהדרין...

מבחינת נהיגה, לא התלהבתי מהמנוע, אולי הוא עוד לא נפתח ברכב הספציפי. גם שהוא פתוח הוא לא מתלבט

עוד דבר מוזר, הפח דק בצורה חסרת תקדים, הנחתי לפטופ על מכסה המנוע וזה השאיר שקע...

גם בנקודות שאמורות להיות חזקות, כמו דלת תא המטען.

ובנוגע לבקרת האקלים, אכן קיימת בגרסת הליסינג. בפירוש אין. ואפילו אין חלונות חשמל מאחורה...

שגב, מי שלוקח 1600 אוטומט מליסינג לא מחפש חווית נהיגה , ובכל מקרה לא מדובר בחווית נהיגה עלובת כמו באחת מהקוריאניות.... אמירה טפשית ביותר.

ולדעתי , הקורולה בסדר גמור מבחינת ניהוג , ואף ניתנת קצת למשחקי זנב לא רעים.

לסיכום זה עניין של טעם. שתיהן לא מלכות הכביש וכל אחת מציעה משהו שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה 2003 מליסינג עם בקרת אקלים ועוד איך, ואתה מוזמן לבוא להרגיש להתרשם ולהודות בטעות.

אבי.

לקורולות החדשות בגירסת הליסינג, אין בקרת אקלים וגם לא סטריאו מקורי,אלה רדיו דיסק בהתקנה מקומית.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שדה הראיה מאחור במאזדה 3 זוועתי, עד מסוכן מאוד!

לא מבין את היצרן שעל חשבון בטיחות ויתר לצורך עיצוב .

גם במזדה 6 המצב דומה .

נסה את שתיהן בנהיגה , אני חושב שתבחר בטויוטה הן

בגלל המנוע ! והן בגלל הבטיחות והמרווח .

ברשותי היו שני הדגמים והטויוטה נשארה .

בהצלחה בבחירה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוכן מאוד? סלח לי, אבל נהגתי על מכוניות רבות אחרות עם שדה ראייה גרוע יותר, ומעולם לא ייחסתי לכך חשיבות של "מסוכן מאוד". מקסימום יותר מסובך לחנות ברוורס. צריך לקחת הכל בפרופורציה.

יצרנים רבים מאוד מקטינים את שדה הראיה בחלון האחורי לצורך עיצוב, באופן משמעותי הרבה יותר מבמזדה 3, ואמנם מותר להתלונן כי זה פחות נוח, אבל מכאן ועד סיכון הדרך רחוקה.

בנוגע למנוע - אני משוכנע שההבדלים קטנים ביותר על הכביש. מבחינת המרווח - כאן לטויוטה יתרון מוחשי. פלסטיקים ואיכות כוללת - בגדר הסביר אצל שתי המכוניות, לא צריך לקשור לקורולה כתרים מיותרים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיכום זה עניין של טעם. שתיהן לא מלכות הכביש וכל אחת מציעה משהו שונה.
שלום גם לך.

מזדה 3 מגיעה עם בקרת אקלים בגרסת הליסינג, אני לא יודע מדוע אתה שולל זאת כה בביטחה.

חן פרחי, בקשר לקורולה, הכל תלוי מה חברת הליסינג מזמינה, מסתבר שיש 2 דרגות בתוך SUN...

אחת טיפה יותר מאובזרת ואחת קצת פחות.

בקורולה שלנו לדוגמא, קיים רדיו דיסק מקורי ומחשב דרך , 4 חלונות חשמל (2 אחוריים בהתקנה מקומית) ו4 כריות אוויר (ואין בקרת אקלים)

מדובר על מודל 2006 כמובן.

דרך אגב, מדבר אחד התעלמנו לגמרי.

מזדה 3 נראית ה-ר-ב-ה יותר טוב חיצונית מאשר הקורולה.

ושלא תבינו אותי לא נכון, מדובר בשתי מכוניות יחסית משעממות... :-D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן דיברתי על הקורולה 2003 ולא על החדשות, החדשות מגיעות פחות מאובזרות ללא בקרת אקלים ורדיו דיסק מהתקנה מקומית, בשבילי אישית זה יתרון אם זה היה האוטו ליסינג שלי הייתי מוציא את הHU ומחליף אותו באחר אבל זה רק אני יש שימצאו את זה לחסרון.

המרווח מאחורה בין ה3 לקורולה הוא תהומי לדעתי, מעבר לכך זה עניין של טעם לכל אחד מהרכבים יש פלוסים ומינוסים אחרים.

הקורולה בעלת מנוע וגיר יותר חזקים ויותר מרווחת (גם הבגאז' מעט יותר גדול מב3)

לעומת ה3 הפחות מרווחת, יותר מאובזרת, יותר מתנהגת ובעלת המראה

סע על כל אחד מהרכבים באותו דרגה של איבזור כמו שתקבל מהחברה ותחליט בעצמך מה יותר נוח לך ועל מה אתה מוכן לוותר עבור דברים חשובים לך יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה שאמר CaRoTaT הן לדעתי שטויות!

אני נוסע די הרבה גם בקורולה וגם ב 3 ואני אישית חושב שדווקא ה 3 יותר נוחה!

ובקשר לבטיחות ולמנוע.. מי בדיוק החליט שהקרולה יותר טובה?!

אשמח עם תאיר את עיניי, ותוציא אותי על האור!

לאון.

המזדה 3 החדשה כבדה ואיטית יותר מה-323, ביצועים פחותים מהדגם הקודם.

מאידך הטויוטה כן השתדרגה לעומת הדגם הקודם. ביצועים והתנהגות עדיפים על המאזדה משמעותית.

המאזדה אטרקטיבית ויפה, עיצוב הטויוטה שמרני יותר.

הקורולה איכותית ומרווחת לעומת המאזדה. לפי דעתי מושבי הקורולה נוחים מאשר המאזדה.

אגב, רוב האנשים בשרשור זה מעדיפים את הקורולה ואילו אני מדבר שטויות... :roll:

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נמצא תחת אותה דילמה אבל אצלי מתווספת לדילמה גם הפוקוס החדשה + בעיית התקנת מערכת שקיימת אצלי כבר.

חשובים לי נוחות נסיעה תא מטען גדול איכות נסיעה טובה שזה אומר גם מושב טוב ונסיעה רבה בתוך העיר.

סליחה על ההתעלקות על הטרד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נמצא תחת אותה דילמה אבל אצלי מתווספת לדילמה גם הפוקוס החדשה + בעיית התקנת מערכת שקיימת אצלי כבר.

חשובים לי נוחות נסיעה תא מטען גדול איכות נסיעה טובה שזה אומר גם מושב טוב ונסיעה רבה בתוך העיר.

סליחה על ההתעלקות על הטרד

באיזה בעיה של התקנת מערכת מדובר?

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...