Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על חנות דגמים עם מכוניות קלאסיות

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 6752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכיר ויודע,אבל אנחנו מדברים על שבארצינו הקטנטונת וזה מה יש.לא נראה לי שמישהו ירצה להזמין מהאינטרנט דגם שבארץ היה עולה אלפייה.

מה גם שהמכס "גילה" שדגמים יכולים להיות יקרים....היה לי ויכוח קשה במכס ביד-אליהו לגבי דגם שייבאתי לפני מספר חודשים, הם העריכו אותו ב-100$ בגלל שהוא "מפורט", זאת למרות חשבונית על $46 שדאגתי להביא מבעוד מועד.... לא הסכמתי לשלם מכס, כתבתי מכתב לבחור בשם דוד, הממונה שם או משהו כזה והוא פטר את הדגם ממכס... אתמול הייתי במכס ושוב התווכחתי איתם על דגם של 33 יורו.... (דגם של TTS, למי שסקרן לדעת ;-))

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחד הדגמים האהובים עלי ביותר וכל פעם שאני מחזיק אותו נושר לי שיער היא

הAC COBRA 427 שמצאתי לפני מספר שנים בחנות לא חנות שלא ידע אפילו מה הוא ייבא.

והנה החלום שלי בקטן,השאלה היא רק איך אני מביא אותו הביתה?

DOY127b.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מודלים...

היחידים:

טריומף TR6 של britan collectibles

פלימוט בלוודר של highway 61

פולקסווגן באס עם גג בד נפתח של yat ming

פורד וודי עם פאנלים מעץ אמיתי של motor city classics

מרצדס 770 של signeture models

טריומף.JPG

טריומף1.JPG

טריומף2.JPG

פלימות.JPG

פלימות1.JPG

פלימות2.JPG

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמגיע לשם שיעשה טובה ויבדוק אם יש להם/אפשר להזמין דגם של פיאט 850 ספורט ספיידר 1970 עד 1973 בק"מ 1/18 או 1/24 ודגמים של סובארו.

תודה מראש:

משה אזולאי.

schm1.jpg

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וילנציק בימינו הוא לא היחידי ששולט בשוק.... יש עוד כמה שהתחילו ליבא דגמים ושל חברות לא פחות טובות מאלו שמביא וילנציק אז נכון שיקח להם טיפה זמן להיכנס ללקסיקון של כל אספן כמו שהיום וילנציק נמצא שם אבל עם הזמן....

ובארץ שווה לבדוק פעמיים ואפילו שלוש את המחיר של הדגם שקונים (וגם אצל וילנציק) כי לפעמים בארץ נהנים להרביץ מחירים גבוהים....

אגב עוד המלצה לאספנים כדי לבדוק עכשיו באינטרנט חנויות דגמים לפני הקריסמס יש SALE מטורף ברוב החנויות :-)

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...