Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיעוד מצולם - טיפול תקופתי מקיף.

Shahaf
שימו לב! השרשור הזה בן 6878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טיפ קטן - לא יזיק קצת ניקיון בתא המנוע, אפילו ניגוב עם סמרטוט לח או עם לחץ אוויר. המנוע נראה מאובק מאוד.

אני איתך, אך אבי קצת מודאג מכך שאבלה יותר מדי זמן במחיצת תא המנוע של האוטו.

הוא מתנגד לכך שאנקה את האיזור - ואיני מעוניין להמרות את פיו.

שחף, יש לך נזילה ממחזיר שמן אחורי.

(-:

טוב לדעת.

אני שמח לשמוע.:x

אשמח אם תפרט מהן ההשלכות של כך, והאם הוא לבדו הגורם לאיבוד השמן (לעיתים ליטר ויותר בפחות מחודש).

הפלאג הזה לא נראה נחמד כל כך
אני מבין שלהיות בעדי אינך מעוניין [חוץ מלסתור את דבריי (על אף שצדקת) ולבקר אינך אומר דבר לטובת היזמה].

המצת הוחלף, וכיוון הצתה (הרכב מצלצל חרישית בתנאים רגילים ובאופן חריף כשמדחס המזגן בפעולה) יבוצע השבוע.

מה זה? צד אחד של האוטו מוחזר ע"י ג'אנט וכמה בלטות?
אני מניח שמדובר בבטחון כלשהו - הרכב הוחזק ע"י הג'ק (שוב, לא בטוח אם הכוונה לבוק/ליפט וכד').

ערב טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזילה משם לא רצינית, מה שראיתי זו הזעה. במשך הזמן, ההזעה תהפוך לנזילה ואז תחוייב להחליף.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שראית זה רטיבות שאין לך ממש מושג אם היא הזעה או נזילה...כי אתה לא יודע כמה זמן האוטו עמד לפני התמונה !

אם הוא מאבד קילו שמן בחודש אז כדאי לבדוק את זה בהגדם האפשרי !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שראית זה רטיבות שאין לך ממש מושג אם היא הזעה או נזילה...כי אתה לא יודע כמה זמן האוטו עמד לפני התמונה !

אם הוא מאבד קילו שמן בחודש אז כדאי לבדוק את זה בהגדם האפשרי !

תאמין לי , מרוב רטיבויות שאני רואה כל יום אני כבר יודע בדיוק על מה אני מדבר וזו לא סיבה לאיבוד קילו שמן בחודש. רואים בבירור שזו הזעה ואולי תחילת רטיבות. אבל זה לא דבר שיצדיק כרגע הורדת גיר והחלפת המחזיר. בכל אופן, כאשר יש נזילה רצינית, בנסיעה כל השמן יעוף וירטיב חלקים אחרים (כגון : אגן שמן מנוע, גשר ועוד... )

ובכלל, המנועים של הלנטיס (מנועי ה-BP) ידועים כאוכלי שמן.

תן לניסיון לדבר.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אומר שהמנועים האלה אכלני שמן זה כבר סיפור אחר...אבל אני עדיין מאמין שאתה לא יכול לראות אם זאת הזעה או רטיבות

(ואל תמעיט בניסיון שלי....תאמין לי שלא עבדתי על רכב 1-2 בחיים)

קילו שמן למנוע תקין לחודש ? חרא מנוע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אכילת שמן שכזו מוגזמת, אך אין היא מעיבה על יתרונותיו הרבים של מנוע זה.

בטוחני שבעלי המיאטות לא מלינים ללא הפסק על מגרעותיו.

לגבי צריכת מים - יש צריכה ואף מוגזמת מאוד.

אך היא מתרחשת לסירוגין, דהיינו מס' ימים בהם מפלס המים נשאר זהה, ולאחר יום לפתע נעלמה כל תכולת מיכל העיבוי.

איני סבור שצריכת הנוזל נובעת מנזילה כזו או אחרת, משום שמס' פעמים ראינו אני או אבי שלולית נוזל קירור מתחת לרכב לאחר נסיעה.

ע"פ דעתו של שמוליק, שבעל ידע רב בנושא, יתכן ומדובר במשאבת מים שעל ערש דוויה - אך אבי לא ממהר לבדוק את העניין וחבל.

איני מאמין גם שמדובר בשריפת נוזל הקירור, משום שכאמור הצריכה לא קבועה, ובנוסף אין עשן לבן שנראה לעין בפליטת המנוע.

יום טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...