Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדיח כלים בוש - הייתם מוסיפים 20% (600 ש"ח) ליבואן רישמי?

Nakamichi

פוסטים מומלצים

זה המדיח: Bosch SMV4HAX40E

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1099356

עלותו ביבוא מקביל 2500 ש"ח בערך - שנה אחריות.

יבוא רישמי 3100 בערך - שנה אחריות. יש אפשרות להוסיף עוד שנתיים אבל זה בתוספת תשלום.

ממה שראיתי גם הדגם של היבוא המקביל מיוצר בגרמניה והפער לא זניח למוצר בסדר גודל הזה של המחירים. 

השאלה האם לדעתכם יש פה הצדקה להוסיף תשלום ליבואן רישמי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בתוספת של 25%. מוגזם.

לזכות היבואן הרשמי של בוש - שירות מצויין. מצד שני, לשלם עוד 600 ש"ח על יבאן רשמי, ועוד כמה מאות ש"ח על הארכת אחריות בשנתיים - זה מביא את ההפרש לקרוב לחצי מחיר מכשיר חדש. עד כאן.

אבל לפני שאתה מחליט סופית נסה לברר מה שווה השירות של היבואן המקביל, אולי יש יותר מאחד. מניסיון שלי עם מקרר סמסונג מיבוא מקביל - חסך 3,000 ש"ח ברכישה, אבל האחריות היא פיקציה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מללכת לחנויות של יבואן רשמי ולעשות באזר טורקי על המחיר.

תגיד שאתה מוכן לשלם 2700-2800 

אולי המוכרן יצליח לעקם את החוקים בלבד שיצליח לקבל את העמלה.

בנוסף, יש בחנויות הגדולות יש לפעמים הנחה במעמד החיוב. יכול להיות שיש לך כרטיס שתומך.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכונץת כביסה -  שווה לשקול.

מדיח? לא. עד היום למרות ניסיונות טובי המהנדסים הגרמניים לחבל במוצר, מדובר במוצר פשוט פשוט פשוט.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אפשר ורצוי לרכוש דרך ייבואן מקביל. אני רכשתי מכונת כביסה של בוש דרך ייבואן מקביל בהנחה של 800 שקלים..

• רעיון טוב! 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם לבקש תוספת אחריות ביבואן מקביל. לאחרונה קניתי תנור gorenje מיבואן מקביל והוא השווה לתנאי האחריות של היבואן הרשמי ללא תוספת כסף. 

דרך אגב מדיח עם שלוש מגירות הרבה יותר נוח משתי מגירות וסלסלה. 

עריכה אחרונה על ידי stas12
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי לקנות מתצוגה, זה סך הכל מדיח לא טלוויזיה.

אני קונה מINSALE 

https://www.insale.co.il/

אפשר לדבר איתם גם על מחיר בטלפון, האחריות של היבואן הרשמי והמחיר הכי טוב בארץ (מן הסתם כי זה מתצוגה, אבל הם בודקים את טיב המוצר וגם לדעתי אפשר לבקר אותם).

בשמחה ממליץ עליהם, קניתי תנורים, מדיח, אינדוקציה, מכונת כביסה, הכל בדיוק כמו חדש.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, stas12 כתב:

אפשר גם לבקש תוספת אחריות ביבואן מקביל. לאחרונה קניתי תנור gorenje מיבואן מקביל והוא השווה לתנאי האחריות של היבואן הרשמי ללא תוספת כסף. 

השאלה אם בבוא היום תקבל את האחריות 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, avizaz כתב:

המלצה שלי לקנות מתצוגה, זה סך הכל מדיח לא טלוויזיה.

אני קונה מINSALE 

https://www.insale.co.il/

אפשר לדבר איתם גם על מחיר בטלפון, האחריות של היבואן הרשמי והמחיר הכי טוב בארץ (מן הסתם כי זה מתצוגה, אבל הם בודקים את טיב המוצר וגם לדעתי אפשר לבקר אותם).

בשמחה ממליץ עליהם, קניתי תנורים, מדיח, אינדוקציה, מכונת כביסה, הכל בדיוק כמו חדש.

לפני 28 דקות, Nakamichi כתב:

יש לך דוגמא למדיח כזה?

https://www.insale.co.il/product/מדיח-כלים-‏רחב-siemens-sn23ec14ce-סימנס-מתצוגה

לפני המון זמן,  avargel כתב:

חברים, הבא שעונה לו חוטף כאפה. אני לא צוחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Nakamichi כתב:

זה המדיח: Bosch SMV4HAX40E

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1099356

עלותו ביבוא מקביל 2500 ש"ח בערך - שנה אחריות.

יבוא רישמי 3100 בערך - שנה אחריות. יש אפשרות להוסיף עוד שנתיים אבל זה בתוספת תשלום.

האחריות בדרך כלל ניתנת על-ידי חברות של הייבואן המקביל שעובד עם בעלי מקצוע עצמאים.

שים לב ! הוראות (ההדפסה) על-גבי כפתורי ההפעלה של המכונה מודפסים בשפה האנגלית ולא פולנית או מדבקה

שהדביקו בארץ. המדבקות לאחר שנה-שנתיים מתבלות וקשות לקריאה.

פרט זהלא תמיד ניתן לראות באתר לכן ברר לפני הרכישה.

• רעיון טוב! 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מאריך אחריות מיבוא מקביל. לא הייתי קןנה יבואן אשמי בפער כזה גדולת הסבירות שתהיה תקלה גדולה יותר לא גבוהה. סטטיסטית במדיח הייתי הולך על יבוא מקביל ואחריות מורחבת של המקביל. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, stas12 כתב:

וואלה, עם זה לא מסכים.

יש לי מדיח עם סלסלה בבית, ובדירה שבה גרנו כמה ימים בחופשה היה מדיח עם מגירת סכו"מ, ולדעתי זה פחות נוח. אומנם מפנה מקום במגירה התחתונה, אבל דורש סידור של הסכו"מ במקום סתם לזרוק לסלסלה.

לגבי נושא השרשור - גם לדעתי לא מצדיק את תוספת העלות. כל מדיחי בוש שנתקלתי בהם (יתכן שגם אחרים) הפגינו אמינות גבוהה.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...