Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרווח רגליים בשורה שלישית

7seater

פוסטים מומלצים

מבין רכבי 7 מושבים בשלוש שורות, ברמת המחיר של קודיאק, סנטה-פה, אאוטלנדר וכו' - באיזה מהם אמצא את מרווח הרגליים הגדול ביותר בשורה השלישית?

עריכה אחרונה על ידי 7seater
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישיבתי בכמה רכבי 7 מקומות בשורה השלישית. זה רובם זה מיועד לילדים קטנים ותו לא. 

לדוג' אצלנו בפאג'רו שזה רכב יחסית גדול. לשבת בשורה שלישית זה עונש. לא רק מרווח רגלים. אלא מראש הספסל מאוד נמוך יחסית לרצפה. מה שמצריך תנוחת ישיבה שגורמת לך לרצות לנסוע באוטובוס. 

הילדות שלי 6/8 אוהבות לשבת מאחורה. מהן אין תלונות על המושב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, om2 כתב:

הילדות שלי 6/8 אוהבות לשבת מאחורה

אם אין הכרח אז פשוט לא לשבת בשורה השלישית.

זה מקום מאד לא בטיחותי לשבת בו, קרוב מדי לקצה הרכב וללא אזורי קריסה או מוטות הגנה בין היתר מאחר ומבחני הבטיחות לא בודקים תאונות באזור זה ואיפה שלא בודקים יצרני הרכב לא טורחים להשקיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, llaavvii כתב:

קיה סורנטו...חייב לציין שלא ישבתי בשורה השלישית בדור האחרון של האוטלנדר והסנטה פה אלא בדור קודם.

מצטרף. אני מעל 1.8 מטר ולא שאי פעם אסכים לשבת בשורה השלישית ברכבים מסוג זה אך מבין הדגמים בסדר הגודל הזה, הסורנטו היה הכי מרווח עבורי, בפער די גדול למעשה. לא ישבתי באאוטלנדר הנוכחי כך שאין לי ניסיון.

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודיסי , סיינה, קיה קרניבל שני הדורות האחרונים  וקריזלר וויאג׳ר הם כבר הכי קרוב לואן , לא מיני ואן, ואם אני לא טועה הם גם מאפשרים 8 נוסעים ברשיון ולכן השורה השלישית בהם נוחה יותר מאלה שציינת. 

ולמי שמחפש חדש - המזדה cx90 במחיר של 350 אלף 😉

• מצחיק 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.4.2024 בשעה 00:59, Jack457 כתב:

דיסקברי...

בתאריך 5.4.2024 בשעה 01:43, ידני כתב:

מרצדס ויטו

בתאריך 5.4.2024 בשעה 23:14, G-רפי כתב:

אני יודע שמדובר ברמת מחירים שונה לגמרי - אבל הונדה אודיסיי, לא משנה מה הגודל, תוכל לשבת בכל כסא.

לפני 21 שעות, zaf כתב:

אודיסי , סיינה, קיה קרניבל שני הדורות האחרונים  וקריזלר וויאג׳ר הם כבר הכי קרוב לואן , לא מיני ואן, ואם אני לא טועה הם גם מאפשרים 8 נוסעים ברשיון ולכן השורה השלישית בהם נוחה יותר מאלה שציינת. 

ולמי שמחפש חדש - המזדה cx90 במחיר של 350 אלף 😉

זינקתם לרכבים שהמחיר של חלקם (דיסקברי, סיינה ואודיסי) חצה מזמן את ה350K ש"ח ובקלילות אף יותר

גם הויטו(והטרנספואר והטראפיק וכו') הם רכבים גדולים וממש לא קשר לאוטלנדר.... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 5008 מציע מרווח רגליים לא רע יחסית לגודלו - על חשבון הבגאז'. מה גם שכל המושבים בשורה השניה זזים קדימה ואחורה בצורה בלתי תלויה, ככה שאפשר לכוון את השורה השניה בצורה אופטימלית (נניח ילד קטן יותר או מבוגר נמוך יותר יוכל להזיז את המושב שלו קדימה - ואז ליושבים בשורה השלישית יהיה יותר מקום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...