Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיב הליין ה"חדש" של פיוניר בהיבטי איכות האודיו?

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאורך כל השנים ובכל הרכבים שהיו לי, תמיד התשובה הייתה מאוד פשוטה - מערכת של פיוניר.

מעולם לא התאכזבתי, תמיד איכות האודיו הייתה מעולה, וככל שהתקדמו וכיום מתממשקים עם אנדרואיד אוטו/קארפליי - אני לא רואה טעם להשתמש במערכות אחרות.

לאחרונה רכשתי רכב (3 ספיריט דור שלישי) שהותקנה בו מולטימדיה אנדרואיד והאיכות כמצופה, לא נורא אבל לא בסטנדרט שאני מעוניין.

ברכב המדובר, ניתן להרכיב רק hu של 1דין, על כן נדרש להשתמש במערכות בסגנון המודולרי של פיוניר (מסך מתחבר עם כבל ליחידת ה"שאסי" שממוקמת במקום אחר).

ראיתי שבמערכות האלה, ובכלל בדגמים נוספים חדשים, שיציאות הrca לא נמצאות על השאסי, אלא יוצאות מצמה שמחוברת לפלאג מסוים מאחורה, לדוגמא 

dmxc55003.jpg.6acc493b53dc8a178187e26fa2575a05.jpgהאם יש לצפות לאיכות דומה למה שאני מכיר? יש נושאים שצריך לשים עליהם דגש בתצורה המסוימת הזו?

תודה

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, סיני עם מיתוג 

פרט לסדרת ה-Z שעדיין איכותית מהתקופה של פעם.

נקנו על ידי משקיעים סינים והפכו למוצר סיני.

כמו כל דאבל דין שתקנה באליאקפרס

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית גם עם מאזדה 3 2017

מותקן מסך אנדרואיד 9 אינץ של חברת ניפון עם מעבד סאונד מעולה על רמקולים מקורים ויש שיפור משמועתי מאוד

(כרגע מספיק בעתיד אשתדרג) 

מאוד נוח גם קארפליי אל חוטי

גם וויז ויוטיוב 

לגבי המסך שעלת של פיונר העלות המערכת גבוהה בוודאות. ההתקנה רק יוסי אלפיין יכול להתקין לך דבר כזה. אבל גם ההתקנה מורכבת

בנוסף הגלגלת המצלמת רוורס והשליטה מההגה עובדים על קנבס צריך לוודא שכל הדברים האלה ימשיכו לעבוד

בכל מקרה אם תמיד תרצה לשדרג בהוספת מגברים אז תוכל לחבר מגבר /dsp בהיי לבל 

וגם פחות סיכון של רעשי רקע שיש בRCA אפילו שזה פיונר

עריכה אחרונה על ידי DRcarLEd

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע מה שמותקן זה אנדרואיד של syncope,

לגבי התקנה - אני מתקין לבד, יש לי הרבה ניסיון ואני מזמין את רוב החלקים מאתרים כמו crutchfield/dynamic sounds (מתאמי פלסטיקה וצמת קאנבס של connects2) ההתקנה זה הכיף :)

אני מנסה להבין אם הפיוניר הללו יעשו את העבודה כמו הדגמים הישנים או שלחילופין אלך על משהו כמו alpine ilx 507 שתעלה יותר

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בהתלבטות שלך,בסוף הלכתי על HU סיני אבל איכותי TEYES CC3 עם יציאה אופטית לDSP.
הבעיה בכל אבל כל המכשירים האלו,שאין לך את הגמישות שמערכת אנדרואיד מאפשרת,המערכות של פיוניר זוחלות מבחינת תגובת מגע ,זה מרגיש כמו טלפון בן 10.
לא רואה סיבה לשלם כ"כ הרבה על מכשיר עם מערכת הפעלה מחורבנת ובלי שום פיצרים שיש בכל מכשיר סיני היום.
מבחינת יציאה,אופטי אמור לתת את האות הכי נקי עד שמגיע לDSP.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעה אולי לא פופולארית, הפסקתי להשתמש בHU שמותקן ברכב שלי לפני כמה חודשים (גם בגלל יללות אלטרנטור שלא התחלתי לפטור) ועברתי לטלפון עם חיבור ל-dac ומשם לכבל aux למגבר, משתמש בtidal או UAPP ואיכות הסאונד הרבה יותר טוב משהיה לי בHU, שאני עדיין משתמש לוויז בעיקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...