Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח נת"צ לנכה כסא גלגלים

פוסטים מומלצים

יש לי תג נכה עם סימון כסא גלגלים.

ברוך השם אני הולך על שתי רגליי, רופא משרד הרישוי אישר את התג על רקע פסיכיאטרי.

נסעתי בנתיב תחבורה ציבורית וקיבלתי דו"ח ע"ס 500 ש"ח.

לשון החוק קובע כי: 

"בהתאם לסעיף 71 לפקודת התעבורה מי שניתן לו תג נכה התואם במראהו את תמרור ג'-43 (חניה לרכב של נכה משותק רגליים) כלומר 'תג כחול', יכול לנסוע, ברכב לגביו ניתן התג, גם בנתיב שמיועד לתחבורה ציבורית".

מכאן משתמע שהדו"ח שקיבלתי ניתן שלא כדין.

הגשתי ערעור לעיריה והסברתי שהדו"ח ניתן בניגוד לחוק. 

העיריה דחתה את ערעורי בלי לנמק למה.

אני חוזר ואומר שהרכב שלי עם תג של כסא גלגלים על שמי כדת וכדין ולפי חוק מותר לי לנסוע בנת"צ.

השאלות שלי הם:

1). האם אני צודק ואכן הדו"ח ניתן שלא כדין?.

2). מה עוד אני יכול לעשות לביטול הדו"ח?, האם יש דרך לערער על הערעור?.

3). אמנם אני נושא תג נכה עם סימון כסא גלגלים, אבל אני לא משותק רגליים, האם יתכן שבגלל זה החוק שמתיר נסיעה בנת"צ לא חל עלי?.

4). במידה ואאלץ להוכיח את את חפותי בביהמ"ש, האם יכול להיות שהשופט שיראה אותי הולך על 2 רגליי יתחיל לחפור למה יש לי תג?, כאמור זה על רקע פסיכיאטרי וזה יביך אותי.

אשמח למענה, תודה.

עריכה אחרונה על ידי chaimm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה: האם על התג שלך מצויר כסא גלגלים? או סימון של 3 נקודות בצורת משולש?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.pnz.co.il/נכים-מורשים-לנהוג-בנתיב-תחבורה-ציבורית.html

כדאי להבין את כוונת המחוקק כאשר מתחילים הליך משפטי. ברור כי הכוונה להתיר נסיעה בנת"צ לנכים פגועי רגליים ולא נכים עם מומים אחרים לצורך העניין. פות"ש ציין שתו נכה שלו על רקע פסיכיאטרי, קרי אינו עומד בקריטריונים לנסיעה בנת"צ. 

מעניין מה נימוק של העירייה כאשר דחו הערעור.

עריכה אחרונה על ידי fatboy1340

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממעקב אחרי שרשורים דומים כאן בעבר - כל המקרים האלו הסתיימו בכך שהתברר לבעל התג שאין לו תג של נכה משותק רגליים למרות שהיה ברור לו שכן, (או שלא היה לו כזה תג בעת קבלת הדו"ח)

המערכת של העירייה היא אוטומטית עד כמה שידוע לי, ולא אמורה להנפיק דו"ח כזה לבעל התג הרלוונטי.

פות"ש, תבדוק שוב האם אכן מצוייר לך כסא גלגלים על התג, ואם כן - תבדוק במאגר של משרד הרישוי האם התג שלך הוא מהסוג הרלוונטי, וממתי הוא נכנס לתוקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, שלח לי בבקשה בפרטי את מס' הרכב ואבדוק אם מעודכן לו תג כסא גלגלים.

מכיר אנשים שקיבלו תג נכה על רקע פסיכיאטרי. לא מכיר כאלו שקיבלו תג כסא גלגלים. משהו מוזר כאן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, chezik כתב:

ממעקב אחרי שרשורים דומים כאן בעבר - כל המקרים האלו הסתיימו בכך שהתברר לבעל התג שאין לו תג של נכה משותק רגליים למרות שהיה ברור לו שכן, (או שלא היה לו כזה תג בעת קבלת הדו"ח)

המערכת של העירייה היא אוטומטית עד כמה שידוע לי, ולא אמורה להנפיק דו"ח כזה לבעל התג הרלוונטי.

פות"ש, תבדוק שוב האם אכן מצוייר לך כסא גלגלים על התג, ואם כן - תבדוק במאגר של משרד הרישוי האם התג שלך הוא מהסוג הרלוונטי, וממתי הוא נכנס לתוקף.

ב100% בזמן הנסיעה בנת"צ היה לי תו עם סימון כסא גלגלעם

לפני 12 שעות, tinoki כתב:

פות"ש, שלח לי בבקשה בפרטי את מס' הרכב ואבדוק אם מעודכן לו תג כסא גלגלים.

מכיר אנשים שקיבלו תג נכה על רקע פסיכיאטרי. לא מכיר כאלו שקיבלו תג כסא גלגלים. משהו מוזר כאן.

מס' רכב" 42331103

לפני 16 שעות, fatboy1340 כתב:

https://www.pnz.co.il/נכים-מורשים-לנהוג-בנתיב-תחבורה-ציבורית.html

כדאי להבין את כוונת המחוקק כאשר מתחילים הליך משפטי. ברור כי הכוונה להתיר נסיעה בנת"צ לנכים פגועי רגליים ולא נכים עם מומים אחרים לצורך העניין. פות"ש ציין שתו נכה שלו על רקע פסיכיאטרי, קרי אינו עומד בקריטריונים לנסיעה בנת"צ. 

מעניין מה נימוק של העירייה כאשר דחו הערעור.

האם אתה עו"ד?, אתה כותב זאת מידיעה ברורה וחותכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, chaimm כתב:

42331103

מבדיקה במאגר עולה כי לרכבך מעודכן תג חניה כסא גלגלים מתאריך 4.10.23 ותג נוסף (נכה אחר?) על אותו הרכב מתאריך 18.11.23

באיזה תאריך בוצעה הנסיעה בנתצ?

לפני 18 שעות, fatboy1340 כתב:

זו פרשנות של כוונת המחוקק, לא רלוונטי לענייננו. אם הנ”ל בעל תג כסא גלגלים והיה ברכב בעת הנסיעה הנ”ל הרי החוק מתיר לו נת”צ.

כאמור, מוזר שאישרו לו תג כנ”ל, מהמר על טעות של רופא משרד התחבורה.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, tinoki כתב:

זו פרשנות של כוונת המחוקק, לא רלוונטי לענייננו. אם הנ”ל בעל תג כסא גלגלים והיה ברכב בעת הנסיעה הנ”ל הרי החוק מתיר לו נת”צ.

כאמור, מוזר שאישרו לו תג כנ”ל, מהמר על טעות של רופא משרד התחבורה.

זו לא פרשנות, אלא דברי הסבר של יוזם הצעת החוק.

יש הרבה מידע שחסר בסיפור הזה: מה סיבת דחיית הערעור? פות"ש ציין שהיו מספר דוחות, האם ביקש לבטל גם את הקודמים? 

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, fatboy1340 כתב:

פות"ש ציין שהיו מספר דוחות, האם ביקש לבטל גם את הקודמים?

לא ראיתי. האמנם?

זה תג חדש ממש

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...