Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי מכם הוציא רישיון נשק?

Shaike.Zam

פוסטים מומלצים

אני עם הלופוינט. החסרון המשמעותי לדעתי שאין סיכוי לנפגע, ואם ירית במישהו בטעות - הלך עליו.

אם אני יורה בו דרך הזכוכית של האוטו הוא ייעצר שם?

לפני כשעה, amosbmw כתב:

יש לי הולופוינט שקניתי לפני 20 שנה. הפסקתי לשאת אותה מכמה סיבות - היו בזמנו שמועות שזה "לא חוקי", כנראה לא נכון

בארץ חוקי לאזרחים, במקומות רבים לא חוקי.

בכל העולם לא חוקי לשימוש צבאי ומשטרתי.

בעבר החזקתי סמית’ וסוף בודיגרד - סופר קומפקט. 6 כדורים 9 ממ קצר. החלפתי לגלוק 19 כ”ד עם נרתיק חיצוני, פחות נוח בעבודה וברכב אבל חשוב.

ככלל, ממליץ לנשים או לחסרי כח על שילד איזי - דריכה קלה במיוחד. מגיע בשתי גרסאות עם כדורים 9 ממ רגיל או 9 ממ קצר

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, timur2008 כתב:

טוב אני אחרי. 

עשיתי בנשק הצפון עפולה. 

קורס + גלוק 43x

נרטיק+ 2 מחסניות+50 כדורים 

4200₪

תודה לכולם 

תתחדש ושלא תצטרך להשתמש בו.

בסוף הלכת על חדש. כמו רוב האנשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, asix כתב:

תתחדש ושלא תצטרך להשתמש בו.

בסוף הלכת על חדש. כמו רוב האנשים

כן האמת שאני בדרך כלל לא פוסל יד שניה. אבל אני לא מבין שום דבר בזה. ותור אחד שלא מבין שום דבר הלכתי על בטוח. 

בתחומים שאני מבין אני לא פוסל יד שנייה 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שבדיוק בשלבי המחקר ותמיד מתחיל את החיפוש ביד שתיים בתחומים שמעניינים אותי, במקרה של האקדחים ההפרש( 500-700) לא מצדיק את הטרחה. 

אם היה מדובר על חצי מחיר... 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, timur2008 כתב:

טוב אני אחרי. 

עשיתי בנשק הצפון עפולה. 

קורס + גלוק 43x

4200₪

תודה לכולם 

4200 זה כולל ההכשרה? אם כן מחיר פסיכי, אם לא אז מחיר סבבה.

מברוק, שתירה רק בדברים טובים כמו שאמר קרקו. 

לפני 4 שעות, KipodYam כתב:

אני גפ מכיר את הטענה שהולו פוינט לא נותן כמעט כלום מאחורי מחסה, כולל זכוכית וכו וכו. השאלה - אם מערבבים? שני רגיל ואחד הולופוינט? או שהם נותנים תוצאות ירי שונות ועדיף לא לערבב?

אל תערבב, לך על סוג אחד. בסוף אתה לא צפוי להילחם כל יום, גם כדור רגיל יעשה את העבודה וגם כדור הולופוינט יעבור חומרים:

אם מישהו רוצה הולופוינט ומפחד מהקטע הזה, יש כדורים יותר יקרים עם סיליקון בתוך החור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, יובל .מ. כתב:

4200 זה כולל ההכשרה? אם כן מחיר פסיכי, אם לא אז מחיר סבבה.

מברוק, שתירה רק בדברים טובים כמו שאמר קרקו. 

אל תערבב, לך על סוג אחד. בסוף אתה לא צפוי להילחם כל יום, גם כדור רגיל יעשה את העבודה וגם כדור הולופוינט יעבור חומרים:

אם מישהו רוצה הולופוינט ומפחד מהקטע הזה, יש כדורים יותר יקרים עם סיליקון בתוך החור. 

תודה. כן כולל הכל זה מה שילמתי, מקבל אקדח בעוד כמה ימים. אני לא באמת מבין במחירים אז היה קשה לי להשוות. סה"כ אני יודע שמדובר בעסק אמין ומקצועי כמו כן אני גר בעפולה אז לא הייתי הולך לשום מקום אחר ואחזור לשם לביצוע ירי, אחסנת נשק וקניה  ושירות אם אצטרך. חייב לציין שהיה לנו מדריך בשם יניב שהעביר קורס באמת ברמה גבוהה מאוד למרות שאני בטוח שהם עמוסים מעל הראש ומטפלים באלפי אנשים. השירות ניתן מהר, עובדים הרבה אנשים במקום. יש בנות בכניסה שעושות את כל רישום, פינת קפה / שירותים. כיתת לימוד מצויינת. מטווח ברמה גבוהה ומדריכים טובים. בהחלט עסק מומלץ ביותר מנסיון אישי. 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מטורף, כל הכבוד להם.

בדרך כלל רק הגלוק עולה סביבות 4000-4200.

דרך אגבנאם תחליט שאתה רוצה 100 כדורים אתה חייב לקנות ולקחת אותם כשאתה אוסף את הנשק. אם תצא משם בלי לא תוכל להשלים בהמשך (לפחות זה המצב כרגע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

מחיר מטורף, כל הכבוד להם.

בדרך כלל רק הגלוק עולה סביבות 4000-4200.

דרך אגבנאם תחליט שאתה רוצה 100 כדורים אתה חייב לקנות ולקחת אותם כשאתה אוסף את הנשק. אם תצא משם בלי לא תוכל להשלים בהמשך (לפחות זה המצב כרגע).

האם הכדורים הללו יכולים לשמש אותי למטווחים כי שאלתי ואמר לי הבחור שלא קשור. במטווח קונים כדורים למטווח. הביתה 100 כדורים אני לא בטוח למה אני צריך. האם באמת יש צורך? 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון, במטווחים אתה משתמש בתחמושת שלך ובסוף קונה תחמושת במקום מה שירית. ככה אתה מרענן תחמושת.

כשהייתי בלהב הם מוציאים את התחמושת שלך ומביאים לך אותה, ואתה משתמש בתחמושת "ירוקה" עם פחות עופרת שמשמשת לאימונים.

כשאתה מסיים אתה מחזיר למחסניות את התחמושת שהייתה לך.

ייתכן שיש עוד מקומות שעובדים ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, timur2008 כתב:

האם הכדורים הללו יכולים לשמש אותי למטווחים כי שאלתי ואמר לי הבחור שלא קשור. במטווח קונים כדורים למטווח. הביתה 100 כדורים אני לא בטוח למה אני צריך. האם באמת יש צורך? 

שמע, להגיד לך שמחר בבוקר תירה 100 כדורים על מטרות מרובות? כנראה שלא. 

מצד שני - קופסא נוספת של כדורים לא תופסת יותר מדי מקום, אתה יכול לקנות את הכדורים הכי פשוטים ככה שייצא סביבות 100 שקלים שזה סכום זניח,  ואם עוד שנתיים תחליט שלא בא לך 100, אתה יכול ללכת למטווח לשלם כניסה ולירות 50 מהכדורי כוננות.

להוסיף אחר כך אתה לא יכול אז מומלץ לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

שמע, להגיד לך שמחר בבוקר תירה 100 כדורים על מטרות מרובות? כנראה שלא. 

מצד שני - קופסא נוספת של כדורים לא תופסת יותר מדי מקום, אתה יכול לקנות את הכדורים הכי פשוטים ככה שייצא סביבות 100 שקלים שזה סכום זניח,  ואם עוד שנתיים תחליט שלא בא לך 100, אתה יכול ללכת למטווח לשלם כניסה ולירות 50 מהכדורי כוננות.

להוסיף אחר כך אתה לא יכול אז מומלץ לקנות.

תודה אני אקנה! 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, KipodYam כתב:

ראיתי שיש כאלה עם מתאם פיקטיני

מתאם פיקטיני רלוונטי לרובים.

שים איזה דגם מדויק של אקדח ואפשר יהיה להמליץ לך יותר ברצינות (כולל אם צריך להחליף כוונות ״ברזל״ או לא). אני מת על זה.

לפני 14 שעות, KipodYam כתב:

בעיקר יש מודלים שאפשר למצוא להם ציין לייזר ב30 דולר

don't :) ציין לייזר זה דיי גימיק לאקדח (יש הרבה סיבות למה)

לפני 14 שעות, amosbmw כתב:

לקנא באמריקאים, שבמבחני הנשק שלהם יש דיונים ארוכים על איזו תחמושת יותר טובה לנשק/שימוש מסויים

מבחני נשק?

הכי קרוב זה בNRA class שעשיתי (מיוזמתי) דיברו קצת על מה מתאים למה ובCCW ציינו בפירוש מה מותר ומה לא בנשיאה מוסלקת בסטייט שלי.

(כן יש - כתלות בסטייט דרישות שונות לגבי נשיאה כולל חלק פרקטי של ירי בחלקם. בחלקם אין)

ההיצע תחמושת והמחירים אכן טובים מאוד פה - אבל לרוב בשביל המטווח - עדיין - 9מ״מ בעיקר Remington range ב25 סנט לכדור. רוכשים בין 50 ל1500 במכה :) משלוח עד הבית חינם ... 

לפני 12 שעות, יובל .מ. כתב:

כוונת השלכה זה לא פתרון קסם, צריך להתאמן כדי להתרגל אליה. אני אישית רגיל בלי, פוגע טוב בלי אז מעדיף להשקיע את הכסף על אימונים. אם עושה לך טוב תקנה כוונת.

זה מדויק! אשתי יורה יותר טוב כנראה עם כוונות רגילות. דורש בכיף 1000 כדורים כדי ללמוד באמת לעומק (ולעשות אותם נכון)

לפני 12 שעות, יובל .מ. כתב:

תחמושת יכולה להחזיק 4-5 שנים בכיף, כשאתה מגיע למטווח אתה קונה ויורה את מה שקנית, אם ירית מהכוננות בלי לקנות במקום אתה צריך להגיש בקשה להשלים. כל כמה שנים אפשר לירות את הכוננות ולהחליף אם יש צורך.

10 שנים לפי ההדרכות המקומיות פה בארה״ב. כנראה אפשר לירות יותר. מה שחשוב באמת - מקום קריר ו י ב ש כמה שאפשר.

לגבי תחמושת - אנחנו סטייט שלא מאשר holopoint לנשיאה. ממליץ להסתכל על ה״בין לבין״ - כמו Hornady critical duty / defense אם יש זמינים.

חובה - כל סוג תחמושת שתיכנס לאקדח - לנסות במטווח לראות שהיא פועלת כמו שצריך בנשק!

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.3.2024 בשעה 12:59, timur2008 כתב:

טוב אני אחרי. 

עשיתי בנשק הצפון עפולה. 

קורס + גלוק 43x

4200₪

תודה לכולם 

תיקון קטן זה לא כולל כדורים. 

50 כדורים עולים 120שח

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגשתי את הבקשה באוקטובר (25) אבל עדיין לא קיבלתי תשובה. באתר אני רואה שהבקשה בטיפול ויש כפתור להשלמת מסמכים שמוביל אותי בסופו של דבר למסך שמאפשר צירוף מסמכים שכבר צירפתי כשהגשתי את הבקשה.

מה זה אומר? שאני צריך לצרף אותם שוב או שהאופציה לצירוף מסמכים קיימת בכל מקרה?

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...