Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האים קיים HU מולטימדיה עם סאונד איכותי?

Nati2707
שימו לב! השרשור הזה בן 642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אחרי שנים שלא הייתי בתחום החלטתי להתקין את הרכיבים.

השאלה שלי היא האם קיימת מערכת מולטימדיה שיודעת לנגן באיכות של aline או קרוב אליה?

רכיבים:

יחידת באס  jl1/500 , 10"IDMAX

במה קדמית hertz mille , xetec p4 

סוג הרכב טויוטה RAV 4 2014

הרכיבים בעבר עבדו על דאבל של ALPINE סידרה די גבוה

חיברתי את האלמנטים על מולטימדיה של הרכב ודמעות חנקו את גרוני.

חוזר על השאלה....האם קיים מערכת מולטימדיה באיכות של דאבל דין?

אם כן אשמח להמלצות אם לא 

האם BIT ONE יתן מענה?

תודה מראש.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המסכי מולטימדיה היום לא ברמה טובה

יש מסכים שמוציאים אופטי או כבל קואקס ואותם אתה מחבר ל פרוססור למשל כמו ביט1 שלדעתי הוא מיושן ביחס למתחרים בשוק היום

אבל זה העיקרון 

הייתי ממליץ לך על פרוססור שיש לו בלוטוס מובנה וסוגר את העניין 

וככה גם יש שליטה ביכולת הכיוון ברמה גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחדד את שאלתי

מה תמליצו להתקין בכדי להשאר עם יחידות הראש החדשות(מולטימדיה) ולא הדאבל דין 7 אינץ' למיניהם שיאפשר סאונד איכותי

אשמח לדגמים ספציפיים

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Nati2707 כתב:

אחדד את שאלתי

מה תמליצו להתקין בכדי להשאר עם יחידות הראש החדשות(מולטימדיה) ולא הדאבל דין 7 אינץ' למיניהם שיאפשר סאונד איכותי

אשמח לדגמים ספציפיים

תודה

אם אני מבין נכון, להשאר עם המולטימדיה המקורית של הראב 4 הגדולה ולשפר את הסאונד עם הסטאפ הנוכחי בלי להחליף אותם?
אם כן, מעבד סאונד לדעתי הפתרון היחיד או לנגן ממקור אחר שהוא לא מולטימדיה ככלל. לא משתמש במעבד סאונד לכן לא יודע לתת המלצה על דגם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Nati2707 כתב:

אחדד את שאלתי

אשמח לדגמים ספציפיים

תודה

רק מעבד סאונד (dsp) יתן לך מענה להישאר עם המקורי או מסך אנדרואיד למניהן ולקבל איכות שמע טובה 

כמובן צריך ציוד ומכשור לכוון את המעבד סאונד

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Yu1208 כתב:

מעבד סאונד לדעתי הפתרון היחיד או לנגן ממקור אחר שהוא לא מולטימדיה ככלל

למה או.? גם וגם.

השיטה האיכותית הקלה ביותר זה DSP עם חיבור של מודול בלוטות ברזולוציה גבוהה 

כמו מוסקוני AMAS LD4C או AMAS 96K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, avi60769 כתב:

שלום

אתה יכול להוסיף dsp של חברת helix,

הוא בכמה רמות גבוה ממה שנותן ה audison של פעם.

אמת מכשיר טוב יש גם עוד מספר

חברות כמו סינפוני , musway , awave

וגם במחירים מאוד אטרקטיבים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.9.2022 בשעה 18:29, Nati2707 כתב:

השאלה שלי היא האם קיימת מערכת מולטימדיה שיודעת לנגן באיכות של aline או קרוב אליה?

רכיבים:

אם כן אשמח להמלצות אם לא 

האם BIT ONE יתן מענה?

תודה מראש.....

קודם כל - לגבי BIT ONE 

זה מוצר מיושן מאוד כבר וגם לא תומך בקצבי דגימה של למעלה מ48/16 וברגע שתחבר לו אפליקציה שמזרימה בקצבים גבוהים יותר - המכשיר יתחיל להתרסק בלולאה. והיום זה כבר לא נדיר קבצים מסוג זה. 

אם כבר BIT NUVO או BIT HD 

לגבי HU - ברגע שאתה לוקח HU עם יציאה דיגיטלית - זה לא סאונד - כלומר זה לא סיגנל, זה לא אות - זה זרם מידע. סאונד כבר לא בדיון מאותו רגע - באמור לHU. 

• לא הבנתי... 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התגובה - ביט1 זה מוצר שהפיתוח שלו הוא מ1998 ממה שזכור לי. 

הוא עובד בקצב דגימה של CD - 44/16 ואז הוא עושה UP SAMPLE ל48 - אבל הוא לא מסוגל לפענח קבצים שקודדו לקצב דגימה מהיר יותר מזה ואם תנגן לתוכו קבצים כאלו הוא יקרוס - יכבה וידלק עד שהמידע הזה לא יפסק. 

מדבר כאן על הכניסה הדיגיטלית אל הביט1. 

אם פותח השרשור מחובר למותג אודיסון מאיזושהיא סיבה - הבחירה הנכונה יותר תהיה מעבד חדש יותר שלהם שכן תומך בקצבי המרה גבוהים יותר. 

ושוב - ברגע שהHU הוא DECK דיגיטלי - סה"כ נגן - והיציאה היא דיגיטלית - קואקס או אופטי - זה לא סיגנל אלא ייצוג של הסיגנל כמידע - זרם ספרות 0,1 

ההמרה מדיגיטלי לאנלוגי בין הHU לDSP נחסכת ומועברת בשלב זה לDSP 

באודיסון - אפשר לחסוך את ההמרה גם בשלב הDSP ע"י עבודה במצב FULLDA - אבל זה מצריך לעבוד עם מגברים מאותו הבית שתומכים בזה וזה הופך את התשתית ליקרה ולחתונה קטולית עם המותג. 

כרגע ידוע לי רק על עוד יצרן אחד שמסוגל לאפשר טווח דיגיטלי בין הDSP למגברים - וזה קונצרן - אודיוטק פישר. 

לצורך העניין יהיה מדובר בDSP מבית BRAX שגם ידרוש שדרוג של חלק מהמודולים שלו ליציאות דיגיטליות - עלות אסטרונומית אך בסופו של דבר מוצר FLAG SHIP 

אך המגברים שאליהם ניתן להצמיד כניסה דיגיטלית למיטב ידיעתי מבית אודיו טק פישר הם מבית הליקס - סדרת P 

האם מגברי בראקס גם כן בעלי כניסה דיגיטלית? אני מניח שכן... השאלה מופנית ל @esimpex

עריכה - שכחתי לציין את טכנולוגיית VXI של JL AUDIO אך אלו הם יותר אינטגרטורים עם יכולת שליטה מרכזית על כמה וכמה מהם בעזרת HUB. 

כמובן - זה לא נושא הדיון - אם פותח השרשור מבקש להסיט חזרה את הדיון לעניינו - אעצור כאן. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.9.2022 בשעה 18:29, Nati2707 כתב:

רכיבים:

אם כן אשמח להמלצות אם לא 

האם BIT ONE יתן מענה?

תודה מראש.....

ערב טוב NATI 2707, קראתי את הפוסט שלך, את התגובות לבקשה/פוסט שלך. אני מבין  שהרמקולים אצלך מחוברים, דרך קרוס פסיבי. אתה מעוניין בסאונד איכותי, לדעתי אתה חייב קודם כל לעבור לעבוד אקטיבי, וכמובן להתחבר למכשיר DSP שתבחר. לגבי נגן - HEAD UNIT,  ניתן לחבר טלפון אנדרואיד ישירות למכשיר DSP ולהשתמש USB HAC. עם אפליקציה בשם USB AUDIO PLAYER PRO אתה יכול להתחבר בקבל USB וכך תקבל איכות צליל/דאטה לא פחות טוב ממכשיר יעודי לנגינה קבצי מוזיקה מקצועי כמו FIIO. אתה כן צריך DSP טוב עם יכולת BT וגם USB HAC. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...