Jump to content

esimpex

ספונסר פורום
 • פרסום הודעות

  143
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

19 נייטרלי

אודות esimpex

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אסיים איפה שהתחלתי, [mention]kalmangar [/mention] תתחדש.
 2. מחיפוש מהיר בG וwiki, אפשר להבין כי Neo אכן מאבד מכוחו בצורה משמעותית כבר ב80 מעלות, ואפילו קראתי משהו חדש גם בשבילי, גם ממכה החמוד הזה מאבד כוח ובנוסף גם רגיש לקורוזיה... ויש גם סוגים לNeo, קיימים סוגים מיוחדים שכן עומדים בלחץ של אפילו 400 מעלות אבל עולים יותר מזהב, והשימוש שלהם רחוק מברמקולים, ואם כן אז באלה שמותקנים בחלליות...) אז אני כנראה אשאר בדעתי הקודמת, אין לNeo מקום בדלת של רכב, במיוחד ברכב ישראלי שגם ככה מתחמם עד 130/140 מעלות 7 חודשים בשנה רק בגלל שהוא חונה בשמש.
 3. הכוונה הייתה לטויטרים עם מגנט Ferrite, כמו מורל סופרימו הישן שהגודל הסופי של הגוף הוא 4״, יש כאלה ל Dynaudio וגם ל Scanspeak. הם נשמעים מעולה, אבל ההתקנה מסובכת וכך גם הכוון, לכן כולם עברו למגנט קטן יותר, נוח יותר בהתקנה, ונשמע לא פחות טוב ולפעמים טוב יותר ברכב, רק בגלל שאפשר למקם אותם במקום הרצוי ולא המצוי... לא יכול להגיד מה קורה עם המגנט בחום של כ250 מעלות, אבל מה שכן, שבטמפרטורות המקובלות במוצרים המדוברים, הם אכן מאבדים בין 5 ל10 % מהכח.
 4. קודם כל תתחדש, ותרשה לי לתקן אותך, ניאודימיום - Neodymium. אכן ה Neo הרבה יותר ״חזק״ מ Ferrite, ביחס לגודל כמובן, אבל, לפי דעתי (חוץ מהגימיק השווקי כמובן) זו פשרה להשתמש במגנט neo במידבאס, ויש סיבות לכך. אחת הסיבות, אגב היא גם אחת הסיבות הטכניות הבודדות שמגדירות לרמקול את סוג המוזיקה המומלצת עבורו, ולא כל הבול-שיט כמו חום/קור/צבע ואופי הסאונד, והיא היכולת של המגנט להתמודד עם החום של הסליל, ה Ferrite כמעט ולא מושפע מחום, להבדיל מ Neo שמאוד רגיש לחום, ויכול לאבד עד 20/30% מהכוח שלו באת חימום בטמפרטורות המקובלות ברמקולים. לכן למוזיקה אגרסיבית הם לא מתאימים, חד משמעית, ג׳אז ובלוז סבבה, או כל
 5. יש הבדל ענק בין לשאול שאלות, לבדוק נתונים ואפילו לדרוש מסמכים, לבין לקרוא לחבר פורום שקרן! וזה ממש לא משנה באיזו אריזת מתנה יעטפו את המילה ״שקרן״, ובאיזה מילים יפות משתמשים במקומה, אני יודע לקרוא היטב בין השורות. וכל זה על סמך שמועות, זה לא יפה, וזה לא הולם! שוב, לא משהו אישי, ואני מתנצל אם פגעתי במישהו, אבל ניסיונות תעמולה כאלה לא יעברו בשקט. וזה לא משנה האם מדובר במוצר שיש לי בו אינטרס או לא. (מצטער על חדות יתר בטקסט)
 6. חבל שהגענו למצב שצריך להציג מסמכים, וחבל מאוד שאנשים מזרימים מידע שגוי לפורום בכל הכוח, מבלי לדעת בכלל אם זה נכון או לא, רק בגלל שמישהו אמר להם ככה, עם כל הכבוד כמובן, ולא מזלזל באף אחד, אבל בשפה פשוטה קוראים לזה שמועות! את המסקנות תסיק לבד.
 7. צר לי מאוד על הניסיון המר שלך עם ייבואנים אחרים, אבל אל תכליל. בנוסף אבקש ממך בקשה אישית אחת, אל לפקפק במה שאני כותב, כי אם כתבתי, אז זה ככה. אחרת אני לא אכתוב. בהצלחה.
 8. אדי, תודה רבה! עומרי (אם אני לא טועה) תודה גם לך על התגובה, אני מבטיח לך שזו רק ההתחלה, ובקרוב יהיו הרבה הפתעות שישמחו אותך ואת שאר חברי הפורום! אני לא יכתוב כרגע את כל מה שתכננתי, גם בגלל שהשעה מאוחרת וגם כי זה יהיה מאוד ארוך, אז החלטתי לחלק את זה לכמה פעימות, ולהפריד כל מוצר או קבוצת מוצרים או שירותים שאנו מציעים לפוסטים נפרדים, ככה יהיה הרבה יותר נוח גם לי וגם לכם כדי שתוכלו לשאול שאלות. אז התוכנית היא כזאת: קודם נתחיל בהיכרות איתי, שכולם ידעו מי עומד מאחורי "הפטיפון והמיקרופון", אחר כך אספר לכם מה מעניין כבר עשינו, מה בשלבי ביצוע כרגע, ומה התוכניות
 9. תודה על התגובה, אבל היא ניראת לי מבוססת יותר על תחושות מאשר על מידע. (דוגמת המפעילים הסלולריים לא הייתה מוצלחת, ואני מבין שגם שם יש לך מה ללמוד, אבל נדלג על זה) לשאלתך, 1. המידע שהבאתי מבוסס על ניסיון של כמעט שני עשורים בתחום הבידוד לרכב ובכלל. 2. ידע של הענף בו אנחנו עובדים, בשפה הפשוטה יודעים ״מי למה וכמה״. 3. הכירות אישית עם היצרנים הנחשבים (והבודדים) של התחום. וכאן ברשותך, אני חייב לשאול אותך את אותה השאלה, מאיפה המידע השגוי שאותו הינך מציג כאמת?! להזכירך, אנחנו כותבים את מה שאנחנו כותבים בפורום המשמש לאלפי גולשים כמקור ידע, ואת זה צריך לכבד ולהיות זהיר לפני שכותבים כאן משהו שלא ב10
 10. אדי היקר, כאן אני חייב לתקן אותך, המידע שיש בידך לא נכון, KILLMAT וNOICO הם 2 מתוך 3 מותגים של חברת STP ATLANTIC, והשם יכול טיפה לבלבל, ויש גם סיבה לכך. למעשה הם לא יצרנים. כל מה שהם עושים, זה קונים חומרים ממפעלים שונים בעולם במטרה לקבל מוצר זול, ולשווק אותו בפלטפורמות דיגיטליות כמו EBAY , AMAZON וכדומה תחת המותגים שלהם, זו גם הסיבה למה אין להם משווקים בשום מדינה. עכשיו לגבי השם, בתחילת דרכם, הספק הראשי שלהם היה STP - STANDARTPLAST, ורוב המוצרים היו מיוצרים על ידיהם, מכאן גם השם, עד שבשנת 2015 הפעילות מולם הופסקה והוחלט ללכת בדרך הזולה, כי איכות לא ממש
 11. לא יתאים. הכבל שבלינק הוא אחד האופציות למכשיר AMI מקורי של אודי, (קיים גם ישיר לאייפון) המגיע כתוספת למערכות MMI של אודי (יכול לעבוד עם MMI 2G ומעלה) לך אין מערכת MMI, בA3 התחילו להתקין את מערכות הMMI לפני שנה או שנתיים, (מ2004 ב A6, A8 מ2009 ב A4) בCONCERT יש אפשרות לעשות קניסת AUX בלבד. (אם אין צ'נג'ר)
 12. אתה צריך פתיחת מסך ומכשיר MIRROR, כשתגיע אליי בנושא הנורות נדבר גם על זה.
×
×
 • תוכן חדש...