Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לאולמות אירועים עבור חתונה (משתעשעשע ברעיון לעשות טעות ולהתחתן)

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, יובל .מ. כתב:

מנה פח ואוברייטד.
תביא אנטריקוט טוב ושחרר מהשטויות של בלילתי באינסטגרם.

זה לא משנה

עדיין מגישים כברירת מחדל כבד אווז שזה חומר גלם יקר

אלכסנדר  אולם טוב

יש שם מאפייה שפועלת כל האירוע ומוציאה מאפים מעולים

הדברים האלה עולים כסף וגם מעידים על האיכות של המקום

גם הקבלת פנים שם טובה

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

לא קשור לתקציב.

יחס כזה לא הייתי מוכן לקבל גם בקופיקס.

ברור

ושוב זה מראה על ניהול כושל

אף אחד לא באמת מעיר למלצרים על איך הם מתייחסים לאורחים וזאת התוצאה

לפני שעתיים, sperial כתב:

יש בישראל חוק המגביל עישון במקומות ציבוריים, מלצרים באולמות אירועים אינם פטורים ממנו. 

אתה רציני?

אורחים היום לוקחים ממלצרים מגשים ומריחים עליהם ברחבה

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Transporter כתב:

ברור

ושוב זה מראה על ניהול כושל

אף אחד לא באמת מעיר למלצרים על איך הם מתייחסים לאורחים וזאת התוצאה

גם לך - "די נו"

אם עובד שלך, שהוא עובד טוב ומרים מערכות תאורה בחצי מהזמן שלוקח לאחרים ידבר לא הכי 100 לאיזה מישהו אחר מההפקה אתה לא תפטר אותו תוך רגע ולא תנזוף בו, הכל טוב.
אם העובד שלך יחרבן על הרחבה אתה תעיף אותו, אבל זה שקול לזה שהמלצרית הייתה אומרת לך "לא מכינה לך יא אפס סע לי מהעיניים".

לפני 20 דקות, Transporter כתב:

אתה רציני?

אורחים היום לוקחים ממלצרים מגשים ומריחים עליהם ברחבה

האורחים שלך היו עושים את זה, לא של ספריאל.
האורחים של ספריאל היו לוקחים את המגשים, נוזפים במלצרים שהם בלי מסיכה נגד קורונה וכפפות ומחלקים בעצמם לשולחן תוך כדי שמרססים חומר חיטוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

גם לך - "די נו"

אם עובד שלך, שהוא עובד טוב ומרים מערכות תאורה בחצי מהזמן שלוקח לאחרים ידבר לא הכי 100 לאיזה מישהו אחר מההפקה אתה לא תפטר אותו תוך רגע ולא תנזוף בו, הכל טוב.
אם העובד שלך יחרבן על הרחבה אתה תעיף אותו, אבל זה שקול לזה שהמלצרית הייתה אומרת לך "לא מכינה לך יא אפס סע לי מהעיניים".

זה ממש לא ככה

כי מלצר שעונה ככה לאורח גם יגיד לו "זה לא השולחן שלי תחכה למלצר שלך" וגם ירשה לעצמו ללכת  להפסקה מתי שבא לו וכו'

בסוף זה פוגע באולם

יש אולמות שמבינים את זה ויש אולמות שזה לא קריטי להם

מקסימום בסגירת חשבון מנסים לערבב את הלקוח או במקרה הממש קיצוני מורידים כמה שקלים אם הוא טוען שהיו תלונות שאורחים לא קיבלו סכום, אכלו אוכל קר, לא קיבלו אוכל או ש 5 דק אחרי שהוציאו קינוחים המלצר שלהם אמר להם שהמטבח סגור ואין יותר

הדברים האלה לא קורים באולמות יותר יקרים שמכבדים את עצמם

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, יובל .מ. כתב:

ם עובד שלך, שהוא עובד טוב ומרים מערכות תאורה בחצי מהזמן שלוקח לאחרים ידבר לא הכי 100 לאיזה מישהו אחר מההפקה אתה לא תפטר אותו תוך רגע ולא תנזוף בו, הכל טוב.

פיטרתי עובדים טובים על פחות מזה.

עובד שיוצר אוירה לא טובה או פוגע באחרים מבריח לי עובדים טובים. אם הוא עושדה את זה ללקוח אז הוא פוגע לי בלקוחות ולא אחזיק אדם כזה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Night Driver הבעיה היא כשהולכים ישר לקצה.
עובד התנהל לא הכי טוב? מדברים רואים מה הבעיה, אם אפשר להחליק סבבה אם לא ביי.
אם אני בא לסגור אולם ומבחינתי באמת שהאולם עומד ב-97% מהדרישות, זה שיש איזה ילדה שבאה לחנך מישהו לא יגרום לי לבטל את האולם, כי אף אולם לא ייתן לי 100% (אלא אם אני הקהל יעד של טרנספורטר בלי מגבלת תקציב ואז סלאמת)..
אם ניקח את הדוגמא שלך - ב-30 שקל לשעה תקבל עובד חצי כוח, אם תשלם 100 לשעה כנראה שתקבל את הטופ. תקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד שמרשה לעצמו להתנהג ככה היום יתנהג ככה גם בהמשך

היה לי עובד שכל  פעם שהיינו מסיימים מאוחר היה ממציא איזה סיפור כדי לא לעבור  במחסן

פעם פעמיים האמנתי וניסיתי לעזור

בפעם השלישית הבנתי שזה שיטה והעפתי אותו.

עובדים כאלה פוגעים בעסק וככל שיראו שזה עובר בשתיקה ימשיכו

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

@Night Driver הבעיה היא כשהולכים ישר לקצה.
אם אני בא לסגור אולם ומבחינתי באמת שהאולם עומד ב-97% מהדרישות, זה שיש איזה ילדה שבאה לחנך מישהו לא יגרום לי לבטל את האולם, כי אף אולם לא ייתן לי 100% (אלא אם אני הקהל יעד של טרנספורטר בלי מגבלת תקציב ואז סלאמת)..
אם ניקח את הדוגמא שלך - ב-30 שקל לשעה תקבל עובד חצי כוח, אם תשלם 100 לשעה כנראה שתקבל את הטופ. תקציב.

זה לא ככה. הוא צודק לגמרי

עובד שיודע מה הכללים בעבודה ורואה שאפשר למרוח אותך פעם פעמיים הוא ימשיך

זה שהמלצרית מדברת ככה לאחרים, זה  אומר שהיא מרשה לעצמה לעשות עוד אלף דברים אחרים שלא מתאימים לבעל הבית

כשאורח  יבקש ממנה להחליף לו מנה בדיוק שניה לפני שהיא צריכה לצאת להפסקה, היא תצא להפסקה ותגיד יאללה שיחכה הוא גם ככה ישכח

וכשאורח שהוא לא שולחן שלה יבקש ממנה סכום היא תתעלם ממנו

ויכול להיות שכהרב מלצרים יבקש ממנה לתת משמרת בשישי בבוקר אחרי שעבדו קשה בחמישי היא פשוט לא תגיע

בהתנהלות הבזיונית הזאת אתה נתקל בעיקר באולמות שאין בהם משמעת

ד"א לפעמים דווקא עובד שמרגיש שהוא "עובד טוב" מרשה לעצמו לזלזל יותר כי הוא חושב שהעסק לא  יכול להתנהל בלעדיו ולא יפטרו אותו

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

הבעיה היא כשהולכים ישר לקצה.

ברור שקודם בודקים אבל דברים כאלה לרוב הם עניין של אופי.

לא הייתי שם אבל מניח שאם טרנספורטר שהוא אדם די משופשף ולפי מה שהולך פה גם רגיל ויודע לקבל ביקורת זוכר ומציין את זה זה לא נאמר כסוג של בדיחה לא מוצלחת.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באולמות שאין משמשעת  זה בא לידי ביטוי בכל החזיתות

מלצרים הולכים להפסקות מתי שבא להם ונעלמים

מלצרים אוכליםבזמן משמרת

עוזבים עמדות קבלת פנים כי יש להם טלפון חשוב

מנות ספורות שאמורות להגיע לשולחן לא מגיעות לשם כי המלצרים החליטו שאחת מהצלחות נשארת אצלהם וכו'

יש  לי אלף דוגמאות לתת לך, בסוף זה פוגע רק בלקוח  ובבעל האולם

אגב עוד דבר שכדאי לבדוק

כמה ברמנים  שמים במשמרת

החלוקה הכי טובה היא 1 לכל 50 איש

בחלק גדול מהאולמות מסתפקים גם ב 2 ברמנים ל 300 איש. זה כלום

אנשים פשוט יעמדו ויחכו לשתיה וזה לא כיף בטח לא בקיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת. בהרבה מהמוקות הזולים שראיתי יחס ברמנים 1/100 ומלצרים 1/24 (שני שולחנות).

ביקרים מלצר לכל שולחן 1/12 או 1/10 וברמנים 1/60. 

הקטע שהולכים בפתיחה מעמדות ראיתי וזה הפתיע אותי גם. יפנ שאתה מציין את זה. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, יובל .מ. כתב:

האורחים מעשנים בזמן החופה, בזמן האוכל ובזמן הריקודים. בפנים ובחוץ.
זה לא משהו קריטי להפיל עליו אולם.

אורחים זה דבר אחד ועובדים באולם זה דבר אחר לגמרי. אני התייחסתי לאחרונים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אני הייתי מעדיף שהמלצרים יסיימו לעשן, לאכול, לעשות את כל הסידורים שלהם עד 19:30

שיעשנו באולם, גם ככה יש מיזוג חזק וסירקולציה של אוויר ואף אחד לא יכנס עד 21:30

מעדיף שכל זה יקרה לפני שנכנסים לאולם

ולא שמלצרים יתחילו להעלם בשעה 23:00 כי בא להם סיגריה, לאכול, לשתות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הגענו לשני אולמות שצריך להחליט ביניהם. 

תודה לכל מי שעזרו, ייעצו וכתבו, באמת מעריך מאוד. תודה במיוחד לטרנספורטר שעזר מאוד גם בפרטי. 

ההמלצה שלו על גבריאל הייתה מאוד מוצלחת כי קיבלנו שם דיל טוב והמקום הוא וואו בטירוף. ברמה שנכנסנו והרגשנו שאנחנו לא שייכים לשם בתור שני אנשים די פשוטים וצנועים אם יורשה לנו להעיד. זוגתי עד עכשיו מתלבטת כי זה אשכרה מרגיש לה יוקרתי מדי ולא משדר את מה שהיא בתור בנאדם, למרות שההצעה שקיבלנו היא לגמרי במחיר מציאה למקום הזה. אני יודע שזה נשמע מטומטם, אבל אני מבין אותה. המקום הזה ענק, האוכל מוקפד (מש נתנו לנו לטעום כמעט את כל המנות בפתיחה) והאולם מאוד מרשים. מאוד. 

אני כבר הייתי סגור, אבל ליטרלי בזמן שאני בגבריאל התקשרו אלינו ממקום נוסף שאהבנו והיה מעל התקציב וממש בלי לדעת שהם עושים זאת השוו מחירים עם גבריאל (אוליגפול רציני). אני הייתי הולך על גבריאל בלי לחשוב פעמיים, אבל אני לא מחליטה ;)

היות ואני give zero fucks על מה היא תחליט בסוף ושני המקומות להיט בעיניי החלטתי להיות תומך בהחלטה של זוגתי,  ולכן היא תשבור את הראש בשבת ונחליט בראשון. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משמח שכבר הבנת את הקונספט של נישואין.

היא מחליטה! 😂

והאמת. ממש מוזר מהודעה פתיחה של "זוג ביטוח לאומי רוצים הכי זול" הגעתם לכמעט סגירה באחד האולמות הכי יקרים.

לא הייתי בגבריאל.

מהתמונות נראה מרשים +++

מניח שגם האולם השני כך 

מקווה שטרנספורטר יקבל אחוזים על הליד שהוא עשה לבעל האולם 

והאמת. זה קצת חטטני. אבל ממש מעניין אותי לדעת מה ההצעה הטובה שקיבלתם בגבריאל.

(אתה לא חייב לענות וזה הכי בסדר!!)

העיקר שיהיה במזל טוב ואירגונים קלים ומהירים.

ותזכור. היא המחליטה 😂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, עברנו דרך, ראינו חתונות של הכל כלול גם במחיר של 250 למנה, שזה כמו לא לקבל הכל כלול אבל במחיר של 200 למנה. אולם, בכל אחד מהם היה משהו מאוד גדול שלא אהבנו ובסוף נלך על מקום יותר יקר. גם כדי לכבד את האורחים שלנו שיהנו ולא ירגישו שהם באו לתת לנו כסף לירח דבש במלדיביים וגם כי בא לנו אירוע שנהיה שלמים איתו. לגבי הביטוח לאומי, כבר ציינתי, זו הייתה בדיחה על כך ששנינו לא מעוניינים בזיקוקי דינור וכניסה במסוק שמטיס עומר אדם תוך כדי זמרה לחופה. יחד עם זאת, יצא ככה ששני המקומות הנ"ל נתנו מחיר יחסית (לעצמם) אטרקטיבי ובעיקר כי מאוד אהבנו אותם. מאוד. המחיר אמנם יותר יקר ממה שקיווינו, אבל זה משהו נסבל וסביר. 

בוודאי שהיה יותר כלכלי לעשות חתונה בינונית או אפילו "סבבה נחמד" ולהרוויח כסף, אבל כאמור בחרנו שלא, גם בגללנו וגם כי המעגלים שלנו, החל ממשפחה ועד חברים רחוקים, מאוד חשובים לנו ואנחנו רוצים שהם ידעו וירגישו בדיוק את זה.  

הייתי פעם בחתונה שכל הקהל הרגיש שאנחנו שם כדי שהזוג ירוויח עלינו כמה שיותר. זה היה ברור לכולם ויצאתי משם בתחושה מאוד מגעילה. 

לגבי ההצעות שקיבלנו, המחיר הוא לא סוד וכל מי שייגש לאולמות הללו כנראה יקבל אותו כי זה המבצע שלהם לתאריכים מסוימים. לצורך העניין בגבריאל זה פשוט "מבצע חורף" שיש להם. אתה יכול להתקשר וגם יאמרו לך בטלפון. אם זה מאוד חשוב מעבר לסקרנות מוזמנים לשלוח הודעה בפרטי ולקבל ממני אקסל עם כל המקומות שהייתי ומחירים שלהם. 

אחרי החתונה בכל מקרה אפתח שרשור סיכום עם כל המחירים וטיפים שיהיה לדורות הבאים. 

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, om2 כתב:

ממש מוזר מהודעה פתיחה של "זוג ביטוח לאומי רוצים הכי זול" הגעתם לכמעט סגירה באחד האולמות הכי יקרים.

כי כשאנשים נחשפים ומבינים מה הם מקבלים באולם של 200 שח, הם לפעמים עוצרים ועושים חושבים ומבינים שזה לזרוק כסף לפח ועדיף להגדיל תקציב.

בדיוק כמו שרציתי לקנות גרניק ב 500 שח והגעתי ל 2000.

לפני שעה, om2 כתב:

מקווה שטרנספורטר יקבל אחוזים על הליד שהוא עשה לבעל האולם 

במקרים כאלה הרווח הוא עלות פגישת יעוץ והכוונה, כשאתה חוסך ללקוח טיול בין 20-30 אולמות וממקד אותו במה שהוא צריך, כשהלקוח רואה שפגעת בול הוא יסמוך עליך לכל אורך הדרך

אחרי שהוא סוגר אולם יש מקום לרווחים הגדולים כשמדובר בהפקה  מושקעת- עיצוב (יכול לנוע בין עשרות אלפים למאות אלפים), עיצוב תאורה, בינוי, ספקים מיוחדים ועוד.

בכל מקרה זה לא המצב כאן. אם הצלחתי לחסוך לו עוגמת נפש אני מרוצה. אומרים שהזול עולה יקר אבל אנשים לא תמיד מתאירם לעצמם איך ההרגשה לשלם ממיטב כספם ולגלות אחר כך שרוב האורחים לא אכלו כי האוכל היה מזעזע.

אז כל ה 250 שח למנה שהם שילמו הלכו לפח בעצם, ובעיקר מרגישים מאוכזבים ומרומים. לא בטוח שזה עדיף על לשלם עוד 100 לראש ולדעת שאנשים רק יהנו ויודו לך

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...