Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט לגבי רכישת יונדאי באיון החדשה

Darken
שימו לב! השרשור הזה בן 479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בחנתי מספר דגמי SUV קומפקטיים, חלק מביקורות וסקירות ברשת וחלק מנסיעות מבחן(Yaris Cross, Kona Hybrid, Bayon) - ואני כנראה הולך לסגור את הבאיון בגרסת ה-Mild Hybrid T-GDI 48V(120 כ"ס). ולמרות זאת יש לי מעט ספקות שאולי ישנו רכב מקביל שיותר מתאים לי ולאישה.

אז כן, הוא אומנם בעל מנוע 3 צילינדרים וגיר רובוטי שהבנתי שלא כולם ממליצים(ואחוריים אולי לא מהמרשימים בקטגוריה) אך בהרגשה שלו על הכביש בנסיעת המבחן יותר התחברתי אליו מכיוון שהוא נמוך מעט מהקבילים שבחנתי בקטגוריה(אשתי מעוניינת בSUV ואני מעדיף רכב שיושב על הכביש אז זו נקודת הביניים פחות או יותר). וגם הוא יותר מהנה מהיאריס קרוס והקונה בהאצה, רעש המנוע והאחיזה בכללי.

יש לא מעט דגמים מקבילים ואטרקטיביים באיזור המחירון שלו(135,725 ש"ח) - לדוגמת סקודה קאמיק(נפל בגלל העיצוב), סיאט ארונה וכו' אך קשה לייצר השוואה בגלל שהבאיון חדש בשוק לעומתם. אשמח אולי להמלצות נוספות לדגמים מקבילים בסגנון הבאיון(אולי ממישהו שכבר בחן אותו לעומק) שאולי פספסתי בדרך.

תודה מראש!

עריכה אחרונה על ידי Darken
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי בודק מאזדה CX3.

מנוע אטמוספרי 1.5  (כמו במאזדה 2) וגיר אוטומטי.

לא צפויות הפתעות בנושא האמינות. כנראה גם סחירות תהיה טובה. איכות החומרים לא רעה.

חסרון - מנוע מרגיש חלש יותר מאשר ברכבי טורבו בנזין. אם זה לא מפריע,  זה הרכב המתאים למי שמחפש שקט.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

אם אתה לא בטוח כל כך לגבי רכב מסויים,

אל תמהר, עשה עוד נסיעת מבחן על הרכב המבוקש,

תשלב נסיעה בעיר בפקק,  על במפרים וכביש לא חלק, וגם נסיעה בכביש מהיר.

בסופו של תהליך רק אתה תקבע מה מתאים לך ליקנות, ולא אף אחד אחר פה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שה cx3 צפופה מאחור ועם תא מטען קטן יחסית, עדיין לא יצא לנו לראות אותה.

אנחנו גם בהתלבטות דומה, יש את הפורד פומה שעוד לא יצא לנו לבחון בנסיעת מבחן, וגם לא יודע איך היא תהיה מבחינת סחירות עתידית ואמינות כי נמכרו עד היום רק 500~ רכבים בשנה האחרונה.

נסענו על הארונה 1.5 fr שבמבצע חבר נמכרת היום מתחת ל130 אבל חסר לנו שם התראה בשטח מת.הארונה 1.0 היתה פחות נעימ בנסיעה עירונית.

מתלבטים כרגע אם להעלות תקציב וללכת על ה2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות.

לגבי ה-CX-3, שוקל לקחת לנסיעת מבחן. מעט פחות אהבתי את המיושנות במולטימדיה\עיצוב פנים לעומת הבאיון, מרווח פנים, וגם המנוע המעט יותר צרכן ומיושן. אבל בהחלט אופציה ששווה לשקול. יש לכם מושג מה הזמינות שלה במלאי? לצורך העניין הבאיון כרגע זמין במלאי.

אשתתף בבאיון כנראה בנסיעת מבחן נוספת, הפעם לא כנהג. אשב בשאר המושבים במהלך נסיעה משולבת. אעדכן איך היה.

לגבי פורד פומה ופג'ו שהזכירו פה. הפומה בהחלט קרצה לי באלמנטים שאני מחפש אך בעקבות סחירות עתידית היא ירדה מהפרק. הפג'ו גם בהחלט מסקרנת ומזמינה מבחינת המפרט והמראה אבל נפלה בעקבות אותו אלמנט של הפורד לרבות אמינות(ספק\לא ספק).

תודה רבה, אשמח לעוד המלצות אם עולה למישהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-CX3 צפוף משמעותית ביחס לשאר. שקלנו אותו כתחליף לארונה אבל המושב האחורי קטן, תא המטען קטן בחצי וגם מלפנים צפוף. חיצונית הוא הג'יפון הקטן הכי יפה בעיני ובגרסאות החדשות גם מאובזר לא רע אבל הצפיפות הורידה אותו מהפרק.

בעיני באיון הוא תמהיל לא רע של יחידת הנעה ואבזור. העיצוב הוא באמת בין מיקרוואן לג'יפון ואני מאמין שזה יפסול אותו עבור חלק מהאנשים אבל מרווח הפנים לא רע והחבילה טובה על הנייר. עדיין לא יצא לי לנהוג בו אבל i20 שהוא מבוסס עליה נוסעת לא רע עם מינוס קל על נוחות הנסיעה. i20 נמכרת רק בגרסת 100 כ"ס והייתה קצת חלשה אז אני מאמין שמבחינת ביצועים הבאיון יהיה בסדר.

אצלי בבית הוחלפה ארונה 1.0 ישנה ב-1.5 חדשה ומרוצים בסך הכל. יחידת ההנעה נעימה וחזקה יותר, האבזור טוב וגם הנדסת האנוש. ניטור שטחים מתים באמת חסר לעומת הרכב הישן אבל יש גם מערכות שלא היו כמו חיישנים היקפיים וחניה אוטומטית.

יאריס קרוס התייקר באופן מוגזם ולא פרופורציונלי בעיני, התמורה למחיר שם כיום לא מספקת, האבזור בסיסי וגם איכות הנסיעה.

חשבת על רנו קפצ'ור? אופל מוקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Mike808 כתב:

ה-CX3 צפוף משמעותית ביחס לשאר. שקלנו אותו כתחליף לארונה אבל המושב האחורי קטן, תא המטען קטן בחצי וגם מלפנים צפוף. חיצונית הוא הג'יפון הקטן הכי יפה בעיני ובגרסאות החדשות גם מאובזר לא רע אבל הצפיפות הורידה אותו מהפרק.

בעיני באיון הוא תמהיל לא רע של יחידת הנעה ואבזור. העיצוב הוא באמת בין מיקרוואן לג'יפון ואני מאמין שזה יפסול אותו עבור חלק מהאנשים אבל מרווח הפנים לא רע והחבילה טובה על הנייר. עדיין לא יצא לי לנהוג בו אבל i20 שהוא מבוסס עליה נוסעת לא רע עם מינוס קל על נוחות הנסיעה. i20 נמכרת רק בגרסת 100 כ"ס והייתה קצת חלשה אז אני מאמין שמבחינת ביצועים הבאיון יהיה בסדר.

אצלי בבית הוחלפה ארונה 1.0 ישנה ב-1.5 חדשה ומרוצים בסך הכל. יחידת ההנעה נעימה וחזקה יותר, האבזור טוב וגם הנדסת האנוש. ניטור שטחים מתים באמת חסר לעומת הרכב הישן אבל יש גם מערכות שלא היו כמו חיישנים היקפיים וחניה אוטומטית.

יאריס קרוס התייקר באופן מוגזם ולא פרופורציונלי בעיני, התמורה למחיר שם כיום לא מספקת, האבזור בסיסי וגם איכות הנסיעה.

חשבת על רנו קפצ'ור? אופל מוקה?

היי, תודה על מידע וההתייחסות בנושא.

דווקא נוחות הנסיעה בבאיון גבוהה(כולל סינוני רעש חוץ) משל הקונה והיאריס קרוס לטעמי. אני עשיתי כבר הפקדה להזמנה בשבוע שעבר כדי לשריין את המחיר שיעלה ממחר(ראשון) בסוכניות יונדאי.

לגבי רנו קפצ'ור, אני זוכר שנדלקתי עליו בזמנו שרק יצא לראשונה לשוק. עשיתי עליו נסיעת מבחן וירדתי ממנו ישר לאחר ההאצה הלא רספונסיבית, הרגיש לי שיש תקיעות וסוג של דיליי במהלכים שדורשים זריזות וקלילות. לא יודע מה השתנה עד היום.

אופל מוקה, תמיד הייתה לי כמיהה לדגמי אופל אך לצערי ברמת הסחר העתידי זה נפסל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: בוצעה נסיעת מבחן נוספת בבאיון - הפעם של האישה. היא אהבה את הרכב.

מה שכן, ביונדאי עדיין לא יכולים לתת הסבר "מקיף" על הרכב ומערכותיו מכיוון שהוא חדש לדבריהם, הם עוברים ביומיים הקרובים סדנא בנושא בתקווה שיוכלו לענות לי על כמה שאלות קריטיות.

מה שכן מצאתי שמבאס - בדגם שהגיע לארץ אין חיבור אלחוטי לאנדרואיד אוטו, אפל קארפליי כמו בדגם שהוצג בחשיפה הראשונית ונמכר באירופה, כנ"ל ככל הנראה גם למערכת הסאונד של BOSE שהייתה אמורה להגיע בגרסה היקרה יותר(שבחרתי), אעדכן על עוד איזה הפתעות וקיצוצים כשיהיה יותר מידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוסר באבזור קצת מבאס אבל קח בחשבון שחיבור אלחוטי לשיקוף מסך זה לא אבזור שקיים גם אצל המתחרות וגם מערכות השמע המשודרגות בדרך כלל לא מוצעות בארץ בדגמים האלה. עדיין מבחינת אבזור המפרט נדיב ביחס למקובל בקרב המתחרים וגם מול דגמים אחרים של יונדאי ומדובר בדיל טוב מבחינת תמורה למחיר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • חודשיים מאוחר יותר...

על הנייר הקונה נראית כמו עסקה טובה יותר.

מה לגבי אירופאיות? 2008/ארונה?

עריכה: רק עכשיו אני קולט שעברו יותר מחודשיים מאז הפוסט המקורי נכתב.

פות״ש - מה בחרת? צפי לקבלת הרכב?

עריכה אחרונה על ידי Asaf-R

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, amirnat כתב:

בתמורה למחיר הבאיון שילוב מנצח ,מה גם שהוא אמין וסחיר בעתיד כמו כל דגמי יונדאי

לגבי התמורה למחיר אני חולק עלייך. סיאט ארונה למשל מעניק תמורה עדיפה, מאזדה CX-3 גם עסקה מעניינת כמעט באותו המחיר וגם פורד פומה ורנו קפצ'ור מאובזרים היטב בגרסאות הכניסה.

לגבי סחירות ואמינות, אתה מתנבא כאן בנוגע לדברים שאין שום דרך לדעת מראש ורק ימים יגידו. מנועי הליטר של יונדאי עדיין צעירים למדי, הגיר שלהם עד היום לא הפגין רמת אמינות בולטת לעומת גירים רובוטיים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...