Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפיץ ריח איכותי לרכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 דקות, liav12 כתב:

אה לחלוטין דיברנו עליו ושכחתי לעבור לראות מה יש אצלו.

אעשה סיבוב אליו.

מעולה ומאמין שתתמכר :)

בנוסף יש את זה גם במחיר טוב כולל המשלוח

https://www.amazon.de/-/en/Freshener-Perfume-Areon-Vent-Silver/dp/B00871HNXQ/ref=sr_1_20?keywords=CARIBI+VIP+Autoparfum&qid=1662895077&s=automotive&sr=1-20

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ממליץ מאוד על ריח Sport Lux של Areon. ניתן להשיג חבילה של 10 עצים ב-65 ש"ח כולל משלוח באיביי כאן: https://www.ebay.com/itm/302473684558.

הריח המוכר של ה-Summer Dream כבר הרגיש לי חמוץ וה-Sport Lux מרענן ברמות.

מחזיק קצת פחות משבוע אז אני פשוט מחליף ותוקע מאחורי המראה (לא רוצה להיראות כמו הערסים עם ה-Leon שזה מתנדנד להם).

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריחנים של במוו יחסית די עמידים..אני מצליח עדיין להריח אחרי 2-3 שבועות. עלות לא זולה , 60 שקלים על 3 מקלות . ממליץ מאד על הכחול. את המחזיק יש לרכוש בנפרד ועולה גרושים באליאקספרס. פעם אחרונה הזמנתי גם את הריחנים עצמם משם. כנראה שהכל מיוצר כבר בסין כי מגיעים מקוריים

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבשמיי אוויר כולל מפיצי ריח הם חומרים שאין להם אישור f.d.a וגם לעולם לא יהייה להם אישור. אז אני ממליץ לך לנשום אוויר נקי בלבד גם בבית וגם ברכב. חיפוש בגוגל ייתן לך מאות כתבות וגם מחקרים על הנזק הבריאותי מהכימיקלים שיש בחרא הזה שנקרא מבשמי האוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לעמוד בפקק ליד אוטובוס עם חלון פתוח זה אסור על פי fda

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Fraysa כתב:

כל מוצר מאליאקספרס שהוא לכאורה ״מקורי״ ונראה מקורי - הוא מזויף. שוק הזיופים שם מאודדדדד רציני. 

אכן , אבל באמת שווה להם להרים פס ייצור בשביל ריחנים? השוואתי אותם למקורי שהזמנתי מליטה ומה אגיד לך, אחד לאחד.הגיוני לי יותר שזה פשוט קו ייצור עבור במוו וזה עודפי ייצור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, שמרב כתב:

מבשמיי אוויר כולל מפיצי ריח הם חומרים שאין להם אישור f.d.a וגם לעולם לא יהייה להם אישור. אז אני ממליץ לך לנשום אוויר נקי בלבד גם בבית וגם ברכב. חיפוש בגוגל ייתן לך מאות כתבות וגם מחקרים על הנזק הבריאותי מהכימיקלים שיש בחרא הזה שנקרא מבשמי האוויר.

תודה ידידי, אך מטרת השרשור הוא למצוא את מפיץ הריח הטוב ביותר - לא לקבל הטפות למה. 

לפני 42 דקות, 98civic כתב:

אכן , אבל באמת שווה להם להרים פס ייצור בשביל ריחנים? השוואתי אותם למקורי שהזמנתי מליטה ומה אגיד לך, אחד לאחד.הגיוני לי יותר שזה פשוט קו ייצור עבור במוו וזה עודפי ייצור. 

הלוגיסטיקה של הגרמניים פסיכית. מכיר את זה מפולקסווגן. תתפלא אבל הרבה דברים שנראים זהה לא מתפקדים אותו דבר, גם בדבר פשוט כמו ריחנים. 

בכל מקרה, באיזה ריחן מדובר? אלו ששמים בסדרה 7?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, 98civic כתב:

גם לעמוד בפקק ליד אוטובוס עם חלון פתוח זה אסור על פי fda

על מה שאין לך שליטה אז אין לך, לא לנשום כימיקלים של מבשמיי אוויר בבית וברכב שלך על זה יש לך שליטה

כאשר תמצא מישהו שימליץ לך על הסיגריות הטובות ביותר או הבריאות ביותר עבור הריאות שלך, אני אולי אמליץ לך על מפיץ ריח שיזיק פחות לבריאות שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.9.2022 בשעה 21:07, 98civic כתב:

ריחנים של במוו יחסית די עמידים..אני מצליח עדיין להריח אחרי 2-3 שבועות. עלות לא זולה , 60 שקלים על 3 מקלות . ממליץ מאד על הכחול. את המחזיק יש לרכוש בנפרד ועולה גרושים באליאקספרס. פעם אחרונה הזמנתי גם את הריחנים עצמם משם. כנראה שהכל מיוצר כבר בסין כי מגיעים מקוריים

על איזה ריחן מדובר? לרכבים של ב.מ.וו בסוכנויות השונות, גם רכבי ההדגמה, 

יש ריח מדהים כשנכנסים אליהם. אני מניח אבל שזה משהו שמרססים על השטיחים ואולי גם על המושבים וזה מחזיק המון.

בתאריך 22.9.2022 בשעה 21:46, Fraysa כתב:

ממליץ מאוד על ריח Sport Lux של Areon. ניתן להשיג חבילה של 10 עצים ב-65 ש"ח כולל משלוח באיביי כאן: https://www.ebay.com/itm/302473684558.

הריח המוכר של ה-Summer Dream כבר הרגיש לי חמוץ וה-Sport Lux מרענן ברמות.

מחזיק קצת פחות משבוע אז אני פשוט מחליף ותוקע מאחורי המראה (לא רוצה להיראות כמו הערסים עם ה-Leon שזה מתנדנד להם).

בדוק מחזיק לך רק שבוע? אצלי לדעתי החזיק לפחות שבועיים כזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על מקלות כאלה בצבעים שונים ששמים בתוך קאטריז' ששמים על טריס של מזגן. לא מדובר בנוזל שמותקן בתוך תא כפפות ומוזרק אוטומטי על ידי מחשב שיש בסדר 5 , 7. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bmw air freshener starter kit.מתקן שמגיע עם ריחן כחול שבעיניי ריח הכי מוצלח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...