Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עתיד התחבורה: רכב חשמלי, תרומתו להפחתת הזיהום ועוד

eitanuch
שימו לב! השרשור הזה בן 904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 18 שעות, tkjbihgec כתב:

הכי פשוט זה שהמדינה תממן / תקל על התושבים להקים גגות סולאריים על בתיהם, סביר להניח שזה יקל על הצריכה הארצית יותר ויותר, יהפוך את הצרכנים לעצמאיים יותר, וגם אז יהיה ידוע מהי כמות החשמל הנוספת שצריך שתהיה למטרות גיבוי.

זה מגוחך לחלוטין אולי המדינה גן תממן כלים רב פעמיים ומוצרי מזון אם החותמת הירוקה ובכלל שתחלק רכבים חשמליים לכול דורש זה הגיוני במיוחד בגלל שאין לנו במדינה גירעון ויש לנו עודפי תקציב עצומים!

וגם אם ראש הממשלה יאמץ את כל ההמלצות שלך אחד לאחד הכסף ילך למשל למערכת הבריאות או לחינוך הרי המקום היחיד שחסר בו תקציב זה בסבסוד אנרגיה מתחדשת!

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מקבל את התגובות, ההסתייגויות ועוד, אבל עם כל זה יש מקום להתייעלות בהרבה נושאים, כאן במדינה, 

אחד העניינים המרכזיים הוא במקום לשרוף כסף על צבא לא מקצועי, עדיף לייעל את כוח האדם הצעיר הזה ולנצל אותו לתעשייה ולייצור, בצורה שתחסוך למדינה כסף וגם יפתח אותה,

כוח אדם הוא מה שיגרום בהמשך, לפחות פקקים ויותר כסף, שיביא להורדת מיסים,

כוח אדם הוא מה שיגרום להפוך את ישראל לתלויה בעצמה תעשייתית, ולחיסכון ולהורדת עוד מיסים.

כוח אדם הוא מה שדרוש לייצר חשמל סולארי ולהתקין אותו במסות, ולחסוך עוד כסף, ולסייע בעוד אין ספור דרכים שיחסכו עוד כסף ויורידו עוד מיסים.

קבלו אנדקוטה, חבר אומר לי אני פראייאר להתגייס, ועוד שלוש שנים אמצא את עצמי רודף אחרי רכב ודירה, בזמן הזה אני אייצר את הכסף לעצמי + מקצוע.

לא התווכחתי איתו, שתקתי, לדעתי הוא צודק, אין סיבה שהוא יעזור למדינה שתדפוק אותו בהמשך כשיגיע לגיל 21 וינסה לבנות את עצמו ויצטרך לשלם פי 2 על הרכב ועל דירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מהערב לא יכולתי להתאפק.

"רביב דרוקר ב׳ערוץ 13׳: חגיגת הבזבוזים בקק״ל - הארגון יממן נסיעה של כ-50 חברי ההנהלה והדירקטוריון לאיחוד האמירויות. בנוסף, קק״ל הקימו שלוחה חדשה באוקראינה, בעוד שהפקת הכנס לאירוע עלתה לקופת קרן קיימת 800 אלף ש״ח".

ויש בלי סוף כאלו.

שהמדינה תתייעל עם ההקצבות וההוצאות, ואחר כך נחשוב מה הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו סוחבים על גבינו לא מעט ארגונים מיותרים שחלקם יכולים בשקט להפוך לרשויות כחלק ממשרד ממשלתי קיים או להסגר וזהו. קק"ל זה אחד מהם. מרבית פעולותיה חופפות לרט"ג ורמ"י . אבל קק"ל זהו "נכס הסטורי" ומקום מצויין ל"אנשי שלומנו" ומקבלי ג'ובים מיותרים.

דבר דומה זו הסוכנות היהודית שבשקט יכולה להיטמע במשרד החוץ ו/או במשרד הקליטה. אבל שוב זו "נכס" שפוליטיקאים לא נוגעים בו.

מעבר לזה יש את גופי השנור הגדול - נשות הדסה ואירגון הג'וינט. אלה גופים חיצוניים אבל טובלים בכסף ואינם נתונים לביקורת. אני לא בטוח מה תרומתם למדינה במצב הנוכחי.

הממשלות,כולן, לא פועלות כגוף כלכלי/מסחרי ראוי ואנחנו תמיד משלמים את המחיר.

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והעולם ממשיך לתוך משבר.

https://www.mako.co.il/news-world/2021_q4/Article-0e75637d2ff5c71026.htm

והסינים החליטו  לכרו פחם בכל מחיר.

https://www.calcalist.co.il/world_news/article/hyvqpspvk

וההודים לקראת מחסור בחשמל. נשארו אולי יומיים למלאי הפחם.

https://www.calcalist.co.il/world_news/article/bjbs26tvk

אני לא מוצא. הייתה כתבה שרשות החשמל חתכה בחצי

תמחיר. שחברת חשמל תשלם ליצרנים סולריים.

קודם אומרים תקימו שדות סולריים. תקבלו 3 שקל לקוטש.

ואחרי אומרים להם אחשב תקבלו 1.5 שקל.

• אהבתי 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ואחשב הסינים. מקצים סולר למשאיות. ורכבים.

משבר החשמל מונע מהם ליצר.

משבר האנרגיה בסין: תחנות דלק החלו להקציב מכסות

לפי דיווח ב-BBC, נהגי משאיות יכולים לתדלק רק 100 ליטרים, המהווים כ-10% מהמיכל. העלויות הגדלות ומחסור הדלק בסין, הנגרם בשל מחסור בפחם ובגז טבעי, צפויים להחריף את המשבר העולמי המתמשך בשרשרת האספקה.

https://www.calcalist.co.il/world_news/article/bk9guzuit

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...