Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות הלוגן

שימו לב! השרשור הזה בן 940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ברשותי יונדאי i35 מודל 2014 F/L

אני רוצה להחליף את הנורות שיש לי לנורות לבנות של פיליפס מדגם DiamondVision.

בספר רכב רשום הלוגן בהספק 55 וואט.

לנורות האלה יש אותן נתונים (הלוגן בהספק 55)

מישהו יודע האם הן עוברות בטסט?

F1F7CDBB-1D0E-4EBC-A57B-33F83086CB68.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כדאי מאוד שלא תשים, נורת הלוגן של 100w גם תתחמם הרבה יותר ויכולה לעשות נזק לחוטים ולגוף הפנס.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, Adani כתב:

כן, כדאי מאוד שלא תשים, נורת הלוגן של 100w גם תתחמם הרבה יותר ויכולה לעשות נזק לחוטים ולגוף הפנס.

ואם מדובר בטורבו לד שאני מניח שאולי העוצמה שלהם יותר מ- 55 וואט? גם אז זה בעייתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לד זה שונה כי הוא מתחמם הרבה פחות מהלוגן, איך לומר, על אחריותך.

האמת היא שאין שום סיבה לשים 100w באורות דרך בכלל, זה סתם מוגזם.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...