Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק מטורפת באיוניק 2021

avhyh
שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרבה זמן לא הייתי בפורום אבל את מה שקרה לי היום אני חייב לשתף. היום נסעתי עם באיוניק החדשה שלי מרמלה לירושלים. כל הדרך בקרת שיוט על 90, הזדמנות להתרגל לאוטו בנסיעה בכביש מהיר. לאוטו 350 ק''מ. בכיוון רמלה- ירושלים עשה 17.4 ק''מ לליטר. סביר מאוד בעליות וכל זה. 

ירושלים-רמלה עשה 31 ק''מ לליטר!!!!

הכוונה לממוצע לנסיעה הנוכחית לא נתון רגעי ולא ממוצע כולל. ממוצע לנסיעה הזו של 56 ק''מ. אני יודע שרוב הדרך זה בירידה אבל עדיין. הסוללה נטענה עד המקסימום. אותי זה הרשים. 

שבת שלום.

עריכה אחרונה על ידי avhyh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם רכב בנזין רגיל ולא הייברידי, יהיה חסכוני מאוד בדלק בתנאי נסיעה, שכוללות בעיקר ירידות רוב הדרך.

אז אל תתפלא שרכב היברידי לא יהיה הרבה יותר מזה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן. 

בתנאי ירידה מתונה ונסיעה רגועה,מחשב הדרך בסיטרואן C3 עם מנוע 1.2 מראה גם צריכת דלק של 1 ל-24. אז לא מפתיע שזו הצריכה ברכב היברידי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני, רוב הדרך בירידה, אז הוא בקושי הפעיל את המנוע בנזין

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכה רגעית חסרת משמעות לחלוטין.

אצלי בזינוק עם קצת עומס הצריכה הרגעית המוצגת לבן-על-גבי-שחור בצג היא 52 ליטר ל-100 ק"מ, או במילים אחרות פחות מ-2 ק"מ לליטר...

(צריכה בפועל, ממוצעת, מדודה, אמיתית, נעה בין 7 ל-9)

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעליות הצריכה שנקבת היא מרשימה מאוד, השאלה היא האם איפסת את מחשב הדרך כאשר העליות התחילו או שלא איפסת כלל וחישבת בטעות את הדרך מרמלה לירושלים כולל העליות  ?

בירידות כל רכב יניב תצרוכת דלק טובה, פשוט מכיוון שהמנוע אינו צריך להתאמץ בשביל שהרכב יתקדם. 

וגם בכללי מהירות של 90 קמ"ש ברכב ממוצע אמורה להניב צריכה טובה מאוד, בד בבד כאשר מדובר ברכב שמיועד מלכתחילה לחיסכון. 

מקווה שתמשיך להתרשם מהאוטו ותיסע בכיף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכה מודדים במשאבה. לא במחשב.

הצריכה בעלייה בהחלט מרשימה אם היא מדוייקת. בירידה ממילא (גם רכב ישן) בעיקר על בלימת מנוע. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד מהנסיונות שלי לנהיגה חסכונית עד כאב באיוניק ירדתי את הירידה של מעלות לנהריה עם מינימום שימוש במנוע הבנזין.

הגעתי לצומת הכניסה הראשית לנהריה בממוצע של 45 קמ"ל.

מה זה אומר ?

כלום ושום דבר האמת, בעליות מהצד השני הרכב צורך 15קמ"ל , ולא , לא עושים ממוצע ומקבלים 30 קמ"ל , בממוצע משוקלל הצריכה נעה בין 18 -19 קמ"ל. 

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נכון להיום עשה בערך 500 ק''מ אני מאמין שהצריכה עוד תשתפר. בכל רכב שהיה לי הצריכה בנסיעות כאלו הייתה פחות או יותר תואמת לממוצע ארוך טווח. סתם משהו שראיתי ורציתי לשתף. לא צריך להתייחס לזה כתורה מסיני. נראה מה תהיה הצריכה בעוד כמה מאות ק''מ. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים קונים רכב ב130 אלף,וכואב על דלק? 

אני עם טיוטה היבריד מוציא ממנה 1:15 כי נוסע ולא מעקב תנועה.

במאזדה שלי 1:9. 

מקווה שמשהו משייט על 90 קמש לחסכון בדלק עושה את בנתיב הימיני בלבד. 

מקווה שאף אחד לא ירדם בשיוט 90 קמש,זה מסוכן לסביבה. 

• מצחיק 1
  • לא הבנתי... 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם ההודעה שלך צינית או רצינית, אבל אנשים שנוסעים הרבה בהחלט לוקחים בחשבון את מחיר הדלק.
אני עם האוריס ההיברידית שלי מקבל צריכת דלק ממוצעת של 1:18 ולרוב לא מעכבת את התנועה. אם כי יש אנשים שחושבים שלנסוע פחות מ-120 בכביש בו מותר 90 זה עיכוב התנועה.

נסיעה ב-90 קמ"ש לא מרדימה יותר מנסיעה ב-50 או ב-120. אולי כן יותר מב-200 - לא ניסיתי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...