Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדבר הכי מפחיד שקרה לי בתור אבא

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 1002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נשמע שאתה מגדל אחד עם וואחד אופי.

מכיר את התופעה. מלחיץ מאוד,

אפשר להוסיף לרשימת הדברים שמקצרים את חיי ההורים...

אגב, יש בהמשך גם את הקטע של "אני נשכב על הרצפה בצרחות עד שתעשה מה שאני רוצה", עם וריאציה ג'ינג'ית בסגנון "אני זורק את עצמי על הרצפה עם חבטה איומה בראש ומתחיל לצרוח". 

בסוף זה עובר 🥵

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה ההנחיות היום, אם אני זוכר נכון בגיל שנה וקצת כבר לא נתנו ברזל, כי כבר אמורים לאכול מזון שמכיל את כל מה שצריך.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, KoF-sHeLeG כתב:

וואו, רפואה שלמה.

בהחלט סיטואציה מלחיצה, בלשון המעטה. נשמע לי מאוד מוזר התופעה הזו. איך יכול להיות שילד לא נושם במשך דקה, וזה נורמלי?

תודה רבה !

מסתבר שזה רפלקס שנגרם בעת לחץ או תסכול

לפני כשעה, hans כתב:

נשמע שאתה מגדל אחד עם וואחד אופי.

מכיר את התופעה. מלחיץ מאוד,

אפשר להוסיף לרשימת הדברים שמקצרים את חיי ההורים...

אגב, יש בהמשך גם את הקטע של "אני נשכב על הרצפה בצרחות עד שתעשה מה שאני רוצה", עם וריאציה ג'ינג'ית בסגנון "אני זורק את עצמי על הרצפה עם חבטה איומה בראש ומתחיל לצרוח". 

בסוף זה עובר 🥵

את הנשכב על הרצפה לא היה לי עם התאומים, מקווה מאוד מאוד שלא אכיר את זה איתו.

אם כי, הייתי שמח להכיר את הרצפה אבל להמשיך לא להכיר את התופעה ההזויה הזו.

לפני כשעה, pasat04 כתב:

אין דרך להגניב לו את הברזל לתוך משהו אכיל/שתי, כדי לא להתעמת איתו?

לפני 45 דקות, yotams4 כתב:

ברזל זה משהו שנותנים לתינוקות כדרך קבע, או שזה משהו נקודתי?

לפני 23 דקות, פינדר כתב:

לא יודע מה ההנחיות היום, אם אני זוכר נכון בגיל שנה וקצת כבר לא נתנו ברזל, כי כבר אמורים לאכול מזון שמכיל את כל מה שצריך.

נותנים קבוע עד שלב מסוים, אנחנו הפסקנו לתת לפני כמה חודשים

הוא נכנס לגן לפני כחודש, ומאז תפס וירוס אחרי וירוס, מחלה אחרי מחלה, הגוף שלו נחלש מאוד, ירד במשקל מאוד

הוא לא אכל כמעט כלום תקופה ארוכה, לרוב רק את הדייסה, לפרקים גם את זה כמעט ולא, ולפרקים גם הקיא.

בדיקות דם שעשו לו הראו שיש לו קצת חוסר בברזל, ובטיפת חלב שאלו אם ממשיכים לתת לו את הברזל

רצינו שיתחזק, אז נתנו לו.

אתמול נראה שסוף סוף מתחיל לאכול, כעיקרון אם הוא אוכל כמו שצריך אז הוא אמור לקבל את הברזל ושאר הויטמינים מהאוכל.

עריכה אחרונה על ידי phpclub
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכין תקציב בצד לשטיח/פרקט למינציה. 

מה שכן, לא משנה מה תעשה, הם יצליחו למצוא איזה שפיץ של שולחן/ספה/רהיט/צעצוע וליפול עליו כמו בימים הטובים של wrestlemania.

זה עובר ;-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה מפחידה, אך לא מסוכנת. מקווה שאתם בסדר עכשיו.

יש היארעות מוגברת שלה בילדים עם אנמיה של חסר ברזל, ומחקרים מסוימים הראו שטיפול בברזל מפחית את התופעה גם בילדים ללא אנמיה. בד"כ נותנים לילדים שעושים SPELL עם הכחלה.

אם הילד בן פחות מ-6 חודשים מומלץ לעשות בירור.

רופא דינוזאור אולד סקול פעם אמר שחוץ מלהשכיב את הילד על הצד ולוודא שהוא לא מקבל מכה, אפשר גם קצת להכאיב להם באיזו צביטה וזה עשוי לעזור להם לחזור לנשום, אבל אני לא מכיר המלצה כזו ולא מבין בזה.

באופן כללי תלונות על חוסר אכילה וירידה במשקל מומלץ לשתף את רופא/ת הילדים. לעתים יש סתם ילדים שהם קטנים ויש כאלו שסוחבים מחלות כרוניות שלעתים קשה לגלות (צליאק למשל) ועלולות לפגוע בגדילה ובהתפתחות הילד. כמובן שזה תלוי. אם הוא לא אכל כשהיה עם וירוס זה ברור ומובן. אם הוא לא אוכל בריא, זה שונה.

לפני שעה, yotams4 כתב:

ברזל זה משהו שנותנים לתינוקות כדרך קבע, או שזה משהו נקודתי?

עד גיל שנה וחצי אם אני זוכר. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@phpclub צ'יזס עשית לי סחרחורת וחלושס בחיי.

שמח מאוד לשמוע שהכל בסדר. ותודה על ההודעה, למדתי משהו חדש (לא שזה יעזור לי אם זה יקרה לי, אני כנראה אאבד הכרה בעצמי ואני והילד נתעורר יחד).

אני יודע שאי אפשר, אבל - נסה לשכוח את התמונה הזו שלא יוצאת לך מהראש.. זה מהדברים האלה שעולים לך בלילה בזכרון ואי אפשר לשחרר סטייל "אל תחשוב על פיל".

בקיצור, אני הולך לשתות כוס מים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכרתי את התופעה,

אצלי עד גיל שנה וחצי קיבל ברזל בתוך האמבטיה כשהוא מסתבן בכיף.

אופציה נוספת - כשהוא מהופנט מול הטלויזיה.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

טוב לדעת, נשמע מלחיץ.

אם הילד עושה לך בעיות ולא רוצה לקחת תרופות/ תוספי תזונה שצריך, תראה לו שאתה אוכל לו את זה וטעים ותראה איך הוא מתהפך. עובד לנו טוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, עדי-אל כתב:

מפחיד.

דרך אגב. יש מקומות לעשות קורס עזרה ראשונה בסיסית? אני הרבה זמן חושב על זה

לכל ארגון, החל מקופות ועד ארגונים כמו מד"א ועוד כמה פרטיים, יש קורסים כאלו. לחפש בגוגל, לעשות סקר שוק ולמצוא את זה שהכי קרוב ונוח לך במחיר. 

של כללית מושלם יש הנחה. מומלץ מאוד לדעת להתמודד עם חנק והחייאה בסיסית. 

• רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה קורה. תעשה כמוני נותן לילד את הברזל בתוך איזה בקבוק מיץ או באוכל.

לי קרה שהתינוק שלי (שנה) אכל תפוז מצץ את המיץ ומה שנשאר ממנו שיחק עם זה בפה ונרדם. תוך כדי שהוא יושן הוא אוכל מטרנה והופ החתיכה מהתפוז נכנסה לו לגרון וחנקה אותו.

הוא התחיל להיות כחול ואני הופך אותו ודוחף לו אצבעות כדי למשוך את זה. נגעתי לו בעינבל וגרמתי לו להקיא..צריך לשים לב שאין להם משהו בפה כל הזמן..

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...