Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לחתונה

המהיר הזהיר
שימו לב! השרשור הזה בן 1009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!!

מחפש לשכור רכב יוקרה לחתונה של חבר, בדקתי בחברות השכרה וכו' ומבקשים מחירים מאוד יקרים, לפחות ביחס לתקציב.

מי שיודע איפה אני יוכל להשיג רכב במחיר טוב או בהשאלה יעזור לי מאוד.

תודה רבה.

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מעוניין להשכיר? השאלה שלך יותר מדי כללית.

יש הבדל בין יונדאי גטס לבין מרצדס SLK

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כמה כבר צריכים לנסוע אותו יום החתן והכלה? או שזה בעיקר לצרכי צילומים לפני החתונה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון פרקטי - לאחר חתונה ברכב יוקרה - 
חסר משמעות - כן זה נחמד - אבל למי איכפת ? 

מה שכן חשוב שהרכב שתיקחו יהיה מרווח בעיקר עם השמלה של הכלה נפוחה 
מיזוג טוב ונעים לנסיעה 

יצא לי להיות נהג של שני זוגות : מרצדס S500 אם אני לא טועה (לפני מלא זמן ) ולא מזמן עם לקסוס היברידית 

מזל טוב ! 

עריכה אחרונה על ידי Tomer Anidjar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחתונה שלנו הגענו (אשתי ואני) בסובארו ג'אסטי בת 3.  אני לא חושב שזה פגע בחוויה אם כי הצלמת חשבה שהיא פספסה תמונה שלנו יוצאים מהמכונית.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, sperial כתב:

האמת - ממליץ לוותר על הרעיון. יום החתונה הוא יום עמוס גם כך, הרבה התרוצצויות מתישות, ומסתיים עם לא מעט אלכוהול, הזוג לא יהנה כלל מהרכב היוקרתי, והאורחים בודאי לא ישימו לב האם הרכב המקושט הוא מרצדס נוצץ, ג'יפון מצוי או קורולה 2008, וזה גם לא יעניין אף אחד, שכן האורחים יודעים שהרכב היוקרתי הוא שכור ומישהו צריך לשלם תמורת המנה.

אם רוצים רכב לצילומים בלבד הייתי מחפש דוקא איזו ענתיקה מטופחת - אבל צלם מוכשר יוכל להוציא תמונות מדהימות גם בחדר המדרגות בשיכון ד'.

המלצתי היא למצוא כמה 2-3 חברים עם רכבים נוחים ומרווחים שיתנדבו להעביר את היום עם הזוג הצעיר ולהסיעו, וגם לוותר על השתיה בערב המשמח.

את חוויית הרכב היוקרתי להשאיר להזדמנות אחרת, למשל איזה טיול מפנק, כאשר הזוג הצעיר יוכל לנסוע יחד כאשר הראש פנוי להנאה מהרכב. עדיף בנסיעה לחו"ל (גם אם זה אומר להמתין לרגיעת הקורונה) - במדינה שבה המחירים יותר נוחים וחוויית הנהיגה משתלבת בשאר הטיול.

מדוייק בכל מילה!!. 

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם שואל כדי לקבל המלצה על אפשרויות השכרת רכב כזה וכולם עסוקים בלהוכיח כמה זה מיותר.

פות"ש, מהו התקציב שלכם?

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid
  • אהבתי 3

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחתונה הראשונה שלי הגעתי עם פיאט אונו בה אני נהגתי והכלה ישבה לצידי.

לחתונה השניה הסיע אותי חבר בטויוטה קורולה ליסינג.

תתחתן כך או כך - אין משמעות לרכב.

חוץ ממך ומהכלה - אף אחד לא שם לב במה הגעתם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בשבילי, זה בשביל חבר יקר שיש לו חלום ישן להגיע לחתונה שלו עם רכב יוקרה...

הנהג זה אני וכבר ויתרתי על שתיה באותו הלילה וכו'...

בתכל'ס אתם צודקים שלא משנה איזה רכב אבל זה חלום מתוק שלו ואני בתור חבר רוצה להגשים לו את זה בתור מתנה שלי לחתונה.

תודה רבה לכל העונים.

• רעיון טוב! 2

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי חוץ ממה שחברות ההשכרה מציעות אין עוד חלופות. אני יודע שבחו"ל יש חברה שמשכירה רכבים של אנשים פרטיים כמו Airbnb, אבללא חושב שיש כזה דבר בארץ.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ השכרה כזו אינה חוקית, ראה דיוני אובר במהלך השנים. זה לא מונע מאף אחד לארח את הזוג ברכבו. הבעיה העיקרית היא ביטוח, אם תתרחש תאונה ולחברת הביטוח תהיה איזו אחיזה לכך שמדובר בהסעה בשכר מעבר לעלויות הנסיעה עצמה.

כנראה צריך למצוא בחוג המשפחה או החברים בעל רכב יוקרה, או לחפש חברת לימוזינות המשכירה רכב כזה, כנראה כולל נהג. 

אני חוזר - לא צריך לוותר על חלום רכב היוקרה. רק לשבץ אותו במקום וזמן יותר מתאימים. יהיה בזה רווח נוסף - הבחור ינהג בעצמו (מצד שני, לא יתפנק בספסל האחורי).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...