Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות על סוזוקי איגניס ונסיעות בינעירוניות

מתן123
שימו לב! השרשור הזה בן 1063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני לפני רכישת רכב שישמש אותי הרבה לנסיעות בין עירוניות (חיפה הרצליה).

התייעצתי כאן בפורום ואחרי שפירטתי דרישות רלוונטיות (צריכת דלק, אמינות, נוחות נסיעה) עלה לי בחיפוש גם הרעיון של סוזוקי איגניס ידנית (בכללי אני מחפש רכב ידני).

אספר שאני מטייל לא מעט בסופשים וכתוצאה מזה נוסע בשבילי עפר והפרייבט העתידי שאקנה אכן הולך לראות קצת "שטח קל" ולכן הרעיון של רכב עם מרווח גחון גבוה מדבר אליי מאוד. (לא מעוניין ברכבי קרוס גדולים בסגנון דאסטר/סנדרו וכו').

בגדול הפייט המרכזי כרגע הוא בין סקודה פאביה והסוזוקי איגניס כשגורם ההתלבטות הוא נוחות נסיעה בינעירונית. ברור לי שהפאביה תהיה הרבה יותר נוחה השאלה שלי היא האם הסוזוקי איגניס יכולה להיות גם נוחה גם אם לא באותה מידה (לצורך העניין היה לי סוזוקי ג'ימני שמאוד לא נח לנסיעה בינעירונית..)

אשמח לשמוע מאנשים שיש להם סוזוקי איגניס איך הוא מרגיש להם בנסיעה בינעירונית ושיוט במהירות של 110~120, האם יש הרבה רעשי כביש? רעשי רוח? יציבות כללית?

תודה מראש למגיבים

עריכה אחרונה על ידי מתן123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופתע אבל המושבים באיגניס לדעתי בכמה רמות מעל פאביה, עם תמיכת צד טובה למדי.

הרכב נוח עם מתלים רכים, אבל יש רכינה אם כי סבירה. אני נסעתי על האוטומטית ומבחינת בידוד היא סבירה, הרבה תלוי גם באיכות הסלילה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה איזה כיף. אני מניח שהמרכב של הרכב זהה בין האוטומט לידני ולכן מאמין שיהיה זהה.

אתה מתכוון גם לרעשי רוח? לצורך העניין הייתה לי פיאט פנדה שכבר במהירות של 100 קמ"ש יש רעשי רוח די מבאסים, עם הכל אני אוכל לחיות אבל מעדיף להשתדרג מהבחינה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכור לי רעש חריג.

נסעתי באזור ה 100 קמ״ש.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, מתן123 כתב:

מעולה איזה כיף. אני מניח שהמרכב של הרכב זהה בין האוטומט לידני ולכן מאמין שיהיה זהה.

באוטומטי הגיר הרציף עולה בשיוט רגוע ליחס העברה הכי גבוה שלו מה שאומר 2000 סל"ד ב 100 קמ"ש. לא שומעים את המנוע, קצת שומעים את רעש הצמיגים. 

לא נהגתי בידני אבל מניסיון עם מכוניות אחרות דומות, בהילוך 5 ידני הוא לא נוסע ב 2000 סל"ד אלא באיזור 2800-3000 ויהיה רעש מנוע יותר חזק. בכמה יותר חזק? לא יודע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אולי גם תדעו לייעץ על מחיר.

איגניס ידנית, 2018. יד שנייה (שתי הידיים בעלות פרטית), 15,500 קילומטר (ממש כמעט אוטו חדש חוץ מהקטע שעבר שתי ידיים)

מחיר 62,000 ש"ח מסוכנות רכב. לדעתכם סביר או מוגזם? לא מצליח להוציא מחירון של הגרסא הידנית מלוי יצחק, הגירסא האוטומטית בשקלול הזה היא 64,000 שח. מאמין שהידנית פחות והסוכנות בטח גם צריכה להרוויח משהו.. דיל משתלם או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי מכרו מעט מאוד איגניס ידניות.

זה פאראדוקס הגיר הידני, דיברנו על זה הרבה בפורום 😁.

בהתחלה אומרים לך "אל תקנה ידני, יהיה לך קשה למכור, מי קומה ידני היום?" ואז כשאתה רוצה לקנות ידני משומש, אתה רואה שזה בדיוק ההפיך, קשה לקנות. ההיצע מצומצם מאוד וכל רכב עם נתונים טובים נמכר מייד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...